Vartotojo bullet* pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:12:30 | Nuoroda

 aš taip pat norėčiau instrukcijos :)  

Žinutė parašyta: 2011-07-01 18:23:34 | Nuoroda

 aš taip pat į VU ekologiją stoju. Mano draugas ten mokosi, jam tikrai įdomu, bet labai sunku.. Ekologai VU save vadinama žmonėmis be gyvenimų. Velniop, vistiek ten noriu. 

Žinutė parašyta: 2011-07-01 18:26:28 | Nuoroda

 beje tiksliai negaliu pasakyti, bet į ekologiją įstojo gal apie 40 žmonių, bet kokie 15 per metus atkrito. Todėl ten tikrai nelengva. Vistiek noriu!

Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:43:41 | Nuoroda
redakota rašė:

 Sveiki visi! Aš labai noriu ekologiją, bet nežinau ar bus paskui ką dirbti. Tėvai dėl to labai nepatenkinti :/ Ir dar gal žinot maždaug kokio balo užtenka įstojimui?

 tikrai užteks balo iš tavo rezultatų, gali nesijaudint. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:53:05 | Nuoroda
SunLit rašė:
redakota rašė:

 Sveiki visi! Aš labai noriu ekologiją, bet nežinau ar bus paskui ką dirbti. Tėvai dėl to labai nepatenkinti :/ Ir dar gal žinot maždaug kokio balo užtenka įstojimui?

 Vat dėl to darbo tai aš irgi abejoju. Na, bet logiškai mąstant, juk visas pasaulis užsikrėtęs ekologijos banga, tai tikiuos, kad ekologams atsiras vietos po saule ;] Na jooo, balų tau tikrai pakankamai ;] o kaži su savi KB 19 galiu dėt vilčių įstot čia? Kaip manot? ;]

 tikrai taip :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 23:03:54 | Nuoroda
SunLit rašė:

O gal kas nors turit info apie tai, ar lieka laisvo laiko nors kiek? Ir kaip bendrabučiai? Įmanoma gyvent? ;D

 Na tai laisvas laikas nuo daug ko priklauso, nuo tavęs pačios. bet jei VU tai pirmam kurse tai praktiškai ne, kiek žinau, jie dabar dar praktikas turi iki liepos pabaigos, o ir antram kurse lyg irgi yra praktika. Bet jei mokytis gerai tai taip iš širdies reikia, aš tai asmeniškai pati negalvojau, kad tokiam dalyke kaip ekologija reikia tiek pastangų dėt. O bendrabučiai kaip ir visur, normaliai ;D vat man ir įdomu dėl VDU kaip ten, sunku mokytis?

Žinutė parašyta: 2011-07-10 17:18:26 | Nuoroda

tai žinoma molekulinė sunkiau, bet man ir taip atrodo, kad tiesiog biologija žymiai įdomiau ir studijos netokios sunkios ir laisvo laiko lieka.