Vartotojo Jucius pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-01 14:14:52 | Nuoroda

 Sveiki. Gal ka patartumet man, norinciam ekonomika studijuot? SSE/ISM ne man. Nei mano balai tokio lygio, nei pinigais taip aptekes. Pries egzaminu rezultatus masciau, kad stosiu i SU, nes Siauliuose ir gyvenu. I VF zinoma noriu. Susilaukes geresniu rezultatu nei tikejaus mastau, kad reiktu bandyt ir kazkur mandriau istot. Pats variantus matau VU ir KTU. VU deja stiprios abejones pas mane, ar patekciau i nemokama, o KTU nezinau ar verta. Ta prasme, isvaziuot mokytis jau savaime aisku kainuos, tai nezinau ar KTU diplomas turetu toki jau pranasuma pries SU. Gal kas ka patartumet? :)

Egzai mano: Anglu 88, Lietuviu 72, Matematika 93.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 15:27:12 | Nuoroda

 Maciau irgi tame zurnale "Kur stoti", kad pernai paskutinis i VU vf su 15,30 istojo. Tai as cia niekaip nesuprantu kaip taip imanoma. Tai uztat ir nezinau. Is esmes as su 19kb ten netureciau turet galimybes istot, bet kaip tada del to su 15,30? Gal verta pabandyt rasyt? :/

Žinutė parašyta: 2011-07-03 18:27:48 | Nuoroda

 Hm, praeitais metais su 19,9 kb zmones nerimaudavo. Gal pamazejo balas? Jei su 19,9 taip garantuota vf vieta, tai gal butu sansu man su 18,9?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 18:29:53 | Nuoroda

 Ai ne, kaip matau maziausias ten 19,38, tai man jau ten ne vieta :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 03:21:50 | Nuoroda
Margareta rašė:

Su kokiais konkursiniais balais planuojat stoti?

 Aš su 18,9kb bandysiu. Antru etapu manau turėčiau paimt vf vietą.

Žinutė parašyta: 2011-07-22 13:24:27 | Nuoroda

 Saldaini gasdini... :/ Is kur tokia informacija, kad f.ekonomika populiariausia? Gal ir beprasmiska klaust, bet per kiek manai KB pakils?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 23:34:37 | Nuoroda

 Na cia negalima sakyt, kad konkreciai f.ekonomika populiariausia specialybe. Neraso, kad ten mazejimo tvarka. Gal ekonomika, o gal teise populiariau, neverta sprest tiesiogiai. Ai, isvis dabar jau viskas po laiko. Laikas parodys kaip kas is tikro.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:55:31 | Nuoroda

 Wuhu

Studijų programa: finansų ekonomika, NL
Aukštoji mokykla: Mykolo Romerio universitetas
Finansavimo pobūdis: VF
Pageidavimo numeris: 1

Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:49:53 | Nuoroda
Merciless rašė:

Istojau taip i sia specialybe, nors tikejaus geriau. Mano balas buvo 18.72 ir istojau tik i mokama. Butu idomu kokius balus turejo istoje i nemokama.

 Vou, nepasisekė matyt, nes aš su 18.92 į vf patekau. Gal žemu numeriu rašei?

 

O kalbant apie barakus, tai draugas MRU studijuojantis pasakojo, kad ten deja ne kokios sąlygos. Ta prasme, ne kambarių kokybės atžvilgiu, bet dėl pastovaus triukšmo aplink. Trugdo mokytis, daug kas eina tada į skaityklą ar kur. Na, čia viena iš daugelio nuomonių. Bet manau kas neišrankūs ir taip sakant ne lepūnėliai, tiem sueis.

Žinutė parašyta: 2011-07-27 14:57:44 | Nuoroda
alada rašė:

 Sveiki. Ir as cia istojau. Jei neatitinki tu kriteriju bendrabucio gavimo,ir tik tiek,kad turi jaunesne sese ir gyveni uz 180km,neskiria bendrabucio?:)

 Didziausia reiksme turi esamos seimos pajamos