Vartotojo daydream1 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-01 19:51:35 | Nuoroda

Sveiki, norėčiau paklausti Jūsų nuomonės,

ar įstosiu į VU mediciną, jei lietuvių išlaikiau 99, matieką 90, o biologiją 92?

Skaičiavau su balų skaičiuokle, kad balas susidaro 19,86 .

Dėkoju :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 19:09:15 | Nuoroda
x-az2010 rašė:

Kaip megsta zmones juokus. Zinoma istosi. ;]]]

 Kai perskaiciau ,tai pagalvojo,kad nejuokauja :DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-02 19:24:24 | Nuoroda

sveiki visi, atsiuskit ir man prasau vertinimo instrukcija, aciu is anksto

Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:35:34 | Nuoroda
Dark_night rašė:

As nesuprantu zmoniu... Cia noras pasigirt ar kaip suprast :DDD

 Cia nerimas, ar istosi, nes kaip matai daug islaikiusiu neblogai,

kazin ar cia kas girtis noretu...

Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:41:50 | Nuoroda
koshkin rašė:
deive10 rašė:
koshkin rašė:

aš gavau 85 taškus ir 87 balus, tačiau galvoju apie apeliacijos rašymą nes kai su mokytoja tikrinomes, pagal vertinimo instrukciją klaidų buvo daug maziau na 9maximumų maximumas, ką jūs manot,ar pakeltų?nes man jau bent vieno taško pakėlimas yra svarbus.ar verta rašyti apeliaciją?

 manau neverta, po to dar numus, juk neblogai gavai:)

 na,neblogai, tačiau man kiekvienas balas ar taškas svarbus ir iš esmės šiek tiek viską pakeičiantis,kokia kitų nuomonė?

 As gavau 92 balus, taciau irgi svarstau apie apeliacija. Mano nuomone, kad reikia rasyti, jei esi tikrai isitikines, nes,kaip buvo mineta, kitaip gali dar numusti, kad istraukei mokytojus is atostogu :DDDD. tikrinausi su vertinimo normomis, tai grnai klaidu radau kokiems ų taskams , o gavau88 taskus . Tai nieko nebesuprantu .

Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:02:48 | Nuoroda
koshkin rašė:

na,mano situacija  sudėtinga.tačiau faktas tas kad mes su mokytoja tikrinomės,buvo vertinimo instrukcija ir visa kita, o pasirodo 15taškų praradau vietoj 7 - 9 taškų kuriuos atiminėjom su mokytoja

 as ryt su mokytoja irgi tikrinsimes objektyviai. Nezinau, kas cia bus.

bet gal rimtai netycia kur ne ten suzymejai?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 17:28:35 | Nuoroda
AdasLv rašė:
Dark_night rašė:
daydream1 rašė:
Dark_night rašė:

As nesuprantu zmoniu... Cia noras pasigirt ar kaip suprast :DDD

 Cia nerimas, ar istosi, nes kaip matai daug islaikiusiu neblogai,

kazin ar cia kas girtis noretu...

 Sitam forume kitoki ir nesilanko :D Ko gero visi istos

Biomedikai - taip :) Vis tiek kur nors gaus vietą, o istorikai/matematikai į geresnes spec. rimtai konkuruoja :|

 Na matai, biologijos didziausias svertinis koeficientas, tai ir kyla nerimas :S

Žinutė parašyta: 2011-07-05 17:52:19 | Nuoroda

Sveiki ,

kiek siemet priima i VU vf odontologija? su konkursiniu balu 20.06 imanoma pakliuti per plauka?

Kiek praeitais metais konkurisinis balas buvo VU vf odontologija? kaip manot, kiek kils siais?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 21:06:32 | Nuoroda
KasTu rašė:
daydream1 rašė:

Sveiki ,

kiek siemet priima i VU vf odontologija? su konkursiniu balu 20.06 imanoma pakliuti per plauka?

Kiek praeitais metais konkurisinis balas buvo VU vf odontologija? kaip manot, kiek kils siais?:)

 Prognozuojama,kad šiais metais bus panašiai kaip ir 2009,o 2009 buvo 20,12 berods:) Aš tai manau kad bus koks 20..ir būsim kolegos:)

 Jap,tuomet butume kolegos,butu jega :D

Žinutė parašyta: 2011-07-09 19:52:57 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:
AdasLv rašė:
Akvarele92 rašė:

 Kažkaip čia vyriška kompanija gan renkasi. :D 
Aš irgi į lsmu odontologiją labai tikiuosi įstoti :) KB turiu 19,44

 Nemyli vyrų? :O

 Niah. :D Juokauju. Labai myliu. :D

Tiesiog nusistebėjau, nes įprasta, kad odontologijoj vaikinų deficitas aiškus. ;D

 As irgi vyras, ir varau i odontologija irgi :D

Žinutė parašyta: 2011-07-10 18:21:11 | Nuoroda
Dovilez rašė:

Pasiskaičius visus šituos pasisakymus forumuose tai toks jausmas kad daug siemet bus stojanciu i odontologija...  matosi bus didelis konkursas... ir didele loterija stvisas stojimas

 Kiek manai kils konkurisinis balas? as ketinu stoti i Vu, tai blyn ir galvoju, kad esu per plauka :D

Žinutė parašyta: 2011-07-12 14:22:38 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
daydream1 rašė:
 Kiek manai kils konkurisinis balas? as ketinu stoti i Vu, tai blyn ir galvoju, kad esu per plauka :D

 O koks KB gaunasi tau?

 mano 20.06 , tai ka manai?:D

Žinutė parašyta: 2011-07-17 19:20:39 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
Reanimator rašė:

Nu va, biologija šiemet susilaukė 120 apeliacijų :) Ant visų 120 buvo sėkmingai padėtas bybis :)

 :DDD

 :DDDDDDDDDDDD tikrai,kad juokingai skamba :D

Žinutė parašyta: 2011-07-17 19:25:35 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
daydream1 rašė:
Ighnaz rašė:
daydream1 rašė:
 Kiek manai kils konkurisinis balas? as ketinu stoti i Vu, tai blyn ir galvoju, kad esu per plauka :D

 O koks KB gaunasi tau?

 mano 20.06 , tai ka manai?:D

 Jo, tikrai ant ribos, bet ka gali zinot, gal istosi :)

 o koks paskutinis buvo praeitais metais?

Žinutė parašyta: 2011-07-17 19:28:56 | Nuoroda
AdasLv rašė:
Ighnaz rašė:
daydream1 rašė:
Ighnaz rašė:
daydream1 rašė:
 Kiek manai kils konkurisinis balas? as ketinu stoti i Vu, tai blyn ir galvoju, kad esu per plauka :D

 O koks KB gaunasi tau?

 mano 20.06 , tai ka manai?:D

 Jo, tikrai ant ribos, bet ka gali zinot, gal istosi :)

 Gal į medkę įstos, nors irgi...

 Ir net i medke gal?:D

Žinutė parašyta: 2011-07-17 19:30:48 | Nuoroda
Agnė Rykman rašė:
daydream1 rašė:
Ighnaz rašė:
daydream1 rašė:
 Kiek manai kils konkurisinis balas? as ketinu stoti i Vu, tai blyn ir galvoju, kad esu per plauka :D

 O koks KB gaunasi tau?

 mano 20.06 , tai ka manai?:D

 Kiek biologiją išlaikei? :)

 geda sakyt netgi ,92 :D

Žinutė parašyta: 2011-07-17 19:31:57 | Nuoroda
Perkunas rašė:
Akvarele92 rašė:
Perkunas rašė:
Queen rašė:
Perkunas rašė:
Queen rašė:
Akvarele92 rašė:
Perkunas rašė:
Ighnaz rašė:
Perkunas rašė:

Nesuprantu zmoniu, kurie turi 20< bala ir nestoja i VU odontologija... Gi ten geriau vien tuo, kad priima vos po 30 zmoniu...

LSMU turi gan daug savu pliusu, del to ten ir stoju :)

 Nu zinau, kad kaune daugiau praktikos, ale bet vistiek... Visgi Vilnius tai ne Kaunas :D

 Vilnius tai ne Kaunas. Bet ir vilniečiai į Kauną stoja. :D

 bet stoja į Kauną tikrai ne dėl to kad miestas patinka,o tik dėl to kad ten universitetas ;);D

 visiskai teisingai :) esu vilnietis, bet stoju i kauna :) keistas man ten vietomis tas Kaunas (pvz tas ziedas prie kauno pilies, kur vaziuojant ziedu tau salutinis), bet univeras gi Kaune stovi, tai tenka cia ir stot :D

 Aš irgi vilnietė,ir irgi į Kauną. Ai va kodėl čia visus skatini vilniun stot,kad daugiau vietų Kaune būtų laisvų ;)

 Is dalies galbut taip :D taciau mano balo, galbut uztektu Vilniui tik i medke vf :) odontologija 20~ eina :D tiek tureciau, tj tiesiu taikymu eiciau ten ziuretis kur kas ir kaip :D O Kaune gi tos grupes didesnes tikrai, manau, konkurencija delto irgi didesne, nes reik destytoju demesio visiems visgi skirtumas kur 30 priima, kur 100+ :D

 grupėje lsmu žmonių būna 10-12, taigi grupės nėra didesnės :)  

Tada soriukas uz nesamoniu snekejima :D bet vistiek esme tokia, kad Vilnius zymiai geriau uz Kauna :) aisku kaip kam, cia skonio reikalas :D

 aisku kaip kam,as vilnietis,bet kai vilnius uzknisa,yra kaunas :D ir ten man gerai,ne miestas esme,o su kuo tu esi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 19:43:28 | Nuoroda

Dabar prasau pasakykit, kur atsius kvietimus studijuoti? :D i el,pasta ar ne?:D

Žinutė parašyta: 2011-07-18 15:51:07 | Nuoroda
bright_night rašė:

lamoj paraso ir i pasta atsiuncia :)

 Dekui :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 18:01:59 | Nuoroda
Medicus rašė:

Konkurencija skatina tobulėti :) O šiaip tai sveikinu, kad būsi pirmam sraute. Vis tiek geriau būti tarp geriausiųjų, nei pačiu protingiausiu tarp žioplų. :)

 O kaip suzinoti,kokiam sraute busi? :)