Vartotojo medinis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-02 16:55:37 | Nuoroda

bukit zmones atsiuskyt vertinimo instrukcija jei nesunku

Žinutė parašyta: 2011-07-02 18:00:39 | Nuoroda

aciu tau;)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 10:08:24 | Nuoroda

parasykit ar istociau i vpu kuno kultura jei biologija-22% uzsienio kalba-43% lietuviu-21% kuno kultura b lygis 10.KUNO KULTUROS mums mokykloje net neleido a lygio rinktis nors norejau

Žinutė parašyta: 2011-07-05 10:09:26 | Nuoroda

parasykit ar istociau i vpu kuno kultura jei biologija-22% uzsienio kalba-43% lietuviu-21% kuno kultura b lygis 10 is motyvacinio testo 2 balai.KUNO KULTUROS mums mokykloje net neleido a lygio rinktis nors norejau

Žinutė parašyta: 2011-07-06 13:03:37 | Nuoroda

medinis rašė:

parasykit ar istociau i vpu kuno kultura jei biologija-22% uzsienio kalba-43% lietuviu-21% kuno kultura b lygis 10 is motyvacinio testo 2 balai.KUNO KULTUROS mums mokykloje net neleido a lygio rinktis nors norejau

O šiaip sporte aktyvus buvai? Turi kokių didelių pasiekimų?
Sporte tai aktyvus,bet pasiekimu jokiu neturiu.Jug nekiekvienas ten turi tu pasiekimu ir vistiek istoja i kuno kultura,tai va man butu idomu ar su tokiais egzaminu rezultatais galiu tiketis istoti

Žinutė parašyta: 2011-07-06 13:54:13 | Nuoroda

bet kaikuriose mokyklose direktores ir pavaduotojos perdaug sau leidzia,nori mokytis kuno kultura a lygiu,nes zinai,kad tau reiks taciau net neleidzia to a lygio pasirink,db del to konkursinis balas mano i sporta mazeja,o ka as jiem ten universitete pasakysiu man neleido a lygio mokytis.Ar gal i mokykla vaziuot kol atestato nepadare ir paprasyt,kad kuno kultura a lygiu uzrasytu

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:20:43 | Nuoroda

parasykit kas stoja siemet i vpu kuno kultura i vf ar vnf vieta planuojat ir su kokiu kb?

Žinutė parašyta: 2011-07-06 19:31:22 | Nuoroda

nu ten tie pasekimai turetu but vistiek gan auksto lygio kaip min,kad gautum balu turi uz kokia jaunimo rinktine zaist ar dar ka panasaus...ten

Žinutė parašyta: 2011-07-22 12:51:45 | Nuoroda
KUNOKULTURA rašė:

Sveiki Sveiki zmoguciai. Ir as desiuosi i VPU gretas ;] Ar cia turim tokiu, kurie planuoja istoti i kuno kultura ?

 Jo as bandysiu stot i vpu kuno kultura

Žinutė parašyta: 2011-07-22 12:54:18 | Nuoroda
whatever. rašė:
Gintera rašė:

Sveiki :)

gal žinot ar lamoj KB parašytas jau su motyvacinio balais ar motyvacinio balai bus pridėti vėliau ?

 pridėtas jau motyvacinis :) nes man kur nereikia motvacinio tai KB iškart dviem balais žemesnis :)

 o kur ten toj lamabpo jus savo konkursini bala ziurit???

Žinutė parašyta: 2011-07-22 15:52:34 | Nuoroda
Žalia arbata. rašė:
medinis rašė:
whatever. rašė:
Gintera rašė:

Sveiki :)

gal žinot ar lamoj KB parašytas jau su motyvacinio balais ar motyvacinio balai bus pridėti vėliau ?

 pridėtas jau motyvacinis :) nes man kur nereikia motvacinio tai KB iškart dviem balais žemesnis :)

 o kur ten toj lamabpo jus savo konkursini bala ziurit???

 Kaip tai kur? Prašyme.

 pas man tik db rezultatus mokymosi sukele tai tik db rodo kb.O siandien ryte dar nebuvo tai galvojau kaip jus ten ziurit:D

Žinutė parašyta: 2011-07-22 15:53:18 | Nuoroda
KUNOKULTURA rašė:
medinis rašė:
KUNOKULTURA rašė:

Sveiki Sveiki zmoguciai. Ir as desiuosi i VPU gretas ;] Ar cia turim tokiu, kurie planuoja istoti i kuno kultura ?

 Jo as bandysiu stot i vpu kuno kultura

 I NL stosi ?

 Tai vpu tik ir yra NL jie neklystu.O koks kb tavo?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 19:31:25 | Nuoroda

gal kas zino ar galima ten ta stojamaja imoka moket nunesus dokumentus i universiteta ar butinai reikia per banka sumoket ir kartu su dokumentais kvita parodyt???

 

Žinutė parašyta: 2011-07-23 17:42:59 | Nuoroda

seip tai buna,kad ta stojamaja imoka galima susimoket ir nuvezus dokumentus,bet nevisur taip

Žinutė parašyta: 2011-07-26 07:49:22 | Nuoroda

parasykit kas,pvz jei as neturiu galimybes atsispausdinti kvito kai sumoku uz stojamaja imoka tai ka daryt?

Žinutė parašyta: 2011-07-31 11:53:52 | Nuoroda
mindmai rašė:

As taipogi gyvensiu bendrabutyje ir studijuosiu kuno kultura :) Kiek cia yra istojusiu i kuno kultura ? Kokia jusu pagrindine sporto saka ?

 krepsinis,o tavo?

Žinutė parašyta: 2011-08-09 17:43:17 | Nuoroda
trendy_ rašė:

Klausiu visu kurie jau pasirase sutartis su VPU. 1. Kiek reikia tureti dokumentiniu foto ar uztenka vienos? 2. Ar reikia paso kopijos? 3. Ar jie patys padaro vietoj brandos atestato kopija? aciu is anksto:)

 As tai nesiau 4 paime tik 2 visas kopijas ko jiem reikejo padare vietoj ir atestato ir paso ir nereikejo pas joki notara patvirtint