Vartotojo festis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 12:56:37 | Nuoroda
Wish rašė:

 Aš taip pat planuoju studijuoti Klaipėdos Universitete :) matematiką.. Būtų smagu jei atsirastų bendraminčių ;D

 Aš taip pat svarstau apie KU matematiką. Labai norėtųsi sužinoti kitų atsiliepimus, kurie mokosi būtent KU matematiką. Gal žinai kaip ten kas, ar sunku? Man matematika tai labai patinka ir viskas kas susiję su skaičiavimais, bet daug kas sako, jog sunku yra (bet manau tai priklauso nuo žmogaus, kam nesiseka matematika, tas taip ir sako)  ir tokios kalbos mane šiek tiek baido, nors nieko nėra lengvo ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 13:16:43 | Nuoroda

Gal kas domitės ir galit papasakoti apie šią specialybę? Labai įdomu būtų išgirsti atsiliepimus iš tų, kurie mokosi to? Kiek žinau šios specialybės mokoma Klaipėdos verslo aukštojoje mokykloje, Vilniaus kolegijoje ir Socialinių mokslų kolegijoje (Klaipėdoj ir Vilniuj). Norėtųsi daugiau sužinoti apie bankininkystės studijas Klaipėdoje. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 15:06:34 | Nuoroda
Wish rašė:
festis rašė:
Wish rašė:

 Aš taip pat planuoju studijuoti Klaipėdos Universitete :) matematiką.. Būtų smagu jei atsirastų bendraminčių ;D

 Aš taip pat svarstau apie KU matematiką. Labai norėtųsi sužinoti kitų atsiliepimus, kurie mokosi būtent KU matematiką. Gal žinai kaip ten kas, ar sunku? Man matematika tai labai patinka ir viskas kas susiję su skaičiavimais, bet daug kas sako, jog sunku yra (bet manau tai priklauso nuo žmogaus, kam nesiseka matematika, tas taip ir sako)  ir tokios kalbos mane šiek tiek baido, nors nieko nėra lengvo ;D

 Kadangi jos dar nestudijuoju, tai galiu tik pasakyti, kokių nuomonių esu girdėjusi iš studentų.. :) teisingai, sunkoka. Tačiau manau, kad viskas yra įmanomą. Juolab jei tas dalykas Tau tikrai patinka. O matematika yra perspektyvu. Jos daug kur reikia. Todėl net nedvejodama matematiką rašiau pirmoje vietoje.. 

 Na taip, palyginus su socialiniais mokslais tai matematikų yra ruošiama kur kas mažiau, tai manau būtų protinga rinktis matematiką jei ji patinka ;D O koks tavo KB? ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:48:32 | Nuoroda
taiptaip rašė:

 mano draugė studijuoja bankininkystę SMK Telšiuose. Gerai, kad mergina turi humoro jausmą, nes kitaip tikrai verktų dėl studijų kokybės. Juokinga. Jei apie bankų valdymą ateina dėstyti lietuvių kalbos mokytoja. Praktiką iš viso kurso (24 studentai) banke atliko 3 studentai. Jos pažįstama baigė šią kolegiją, stojo į darbo biržą, o iš jos "diplomo" juokiasi. Sako diplomas kaip profkės, tik mažiau vertas. Taigi prisiklausius tokių kalbų, nenorėčiau į SMK nei Klaipėdoj, nei Vilniuj. Nors ten studijų kokybė manau daug geresnė, nei Telšiuose, bet vistiek. Rinkčiaus Vilniaus kolegiją. Geriausia kolegija Lietivoj, tai ir paruoš daug geriau ;)

 Ačiū už informaciją. Todėl ir domiuosi, kad po to nebūtų tokių nesamonių ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 19:04:59 | Nuoroda
Wish rašė:
festis rašė:
Wish rašė:
festis rašė:
Wish rašė:

 Aš taip pat planuoju studijuoti Klaipėdos Universitete :) matematiką.. Būtų smagu jei atsirastų bendraminčių ;D

 Aš taip pat svarstau apie KU matematiką. Labai norėtųsi sužinoti kitų atsiliepimus, kurie mokosi būtent KU matematiką. Gal žinai kaip ten kas, ar sunku? Man matematika tai labai patinka ir viskas kas susiję su skaičiavimais, bet daug kas sako, jog sunku yra (bet manau tai priklauso nuo žmogaus, kam nesiseka matematika, tas taip ir sako)  ir tokios kalbos mane šiek tiek baido, nors nieko nėra lengvo ;D

 Kadangi jos dar nestudijuoju, tai galiu tik pasakyti, kokių nuomonių esu girdėjusi iš studentų.. :) teisingai, sunkoka. Tačiau manau, kad viskas yra įmanomą. Juolab jei tas dalykas Tau tikrai patinka. O matematika yra perspektyvu. Jos daug kur reikia. Todėl net nedvejodama matematiką rašiau pirmoje vietoje.. 

 Na taip, palyginus su socialiniais mokslais tai matematikų yra ruošiama kur kas mažiau, tai manau būtų protinga rinktis matematiką jei ji patinka ;D O koks tavo KB? ;)

 Kadangi su egzais šiek tiek susimoviau jis tėra 16,17 :) labai tikiuosi įstoti.. O Tavo ?

 Mano 17,7 :) Aš tai ko gero  ir rašysiu pirmu numeriu, nebent kažką kito sugalvosiu, nes mano nuomonė šiuo metu keičiasi dienom ;D Nenoriu, kad po to tektų gailėtis ;) Turbūt dar niekada apie visokiausias specialybes tiek nebuvau skaičius, kiek dabar ;D Jau viskas maišos ir net nebežinau kartais ką iš tikrųjų rinktis ;D Bet dar laiko šiek tiek yra ;D O šiaip apie matematiką esu visko girdėjusi, net ir tai kad viena panelė iš matematikos egzamino gavusi 98 skundėsi kad sunku. O pamenu 10-oje klasėje matematiką mokė jauna mokytoja ką tik baigusi studijas, tai ji pasakojo, kad nesunku, nes nebereikia kaip vidurinėj istorijos kalti, kas jai nepatiko (man ir) ;D Tiesiog mokais matematikos ir tiek ;D Aišku yra dėstoma ir tokių dalykų kurie nelabai limpa matematikai, tokių kaip psichologija ir panašiai ;D Tai ką tikėkimės jei stosim ten- įstosim ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 22:06:08 | Nuoroda
Wish rašė:
festis rašė:
Wish rašė:
festis rašė:
Wish rašė:
festis rašė:
Wish rašė:

 Aš taip pat planuoju studijuoti Klaipėdos Universitete :) matematiką.. Būtų smagu jei atsirastų bendraminčių ;D

 Aš taip pat svarstau apie KU matematiką. Labai norėtųsi sužinoti kitų atsiliepimus, kurie mokosi būtent KU matematiką. Gal žinai kaip ten kas, ar sunku? Man matematika tai labai patinka ir viskas kas susiję su skaičiavimais, bet daug kas sako, jog sunku yra (bet manau tai priklauso nuo žmogaus, kam nesiseka matematika, tas taip ir sako)  ir tokios kalbos mane šiek tiek baido, nors nieko nėra lengvo ;D

 Kadangi jos dar nestudijuoju, tai galiu tik pasakyti, kokių nuomonių esu girdėjusi iš studentų.. :) teisingai, sunkoka. Tačiau manau, kad viskas yra įmanomą. Juolab jei tas dalykas Tau tikrai patinka. O matematika yra perspektyvu. Jos daug kur reikia. Todėl net nedvejodama matematiką rašiau pirmoje vietoje.. 

 Na taip, palyginus su socialiniais mokslais tai matematikų yra ruošiama kur kas mažiau, tai manau būtų protinga rinktis matematiką jei ji patinka ;D O koks tavo KB? ;)

 Kadangi su egzais šiek tiek susimoviau jis tėra 16,17 :) labai tikiuosi įstoti.. O Tavo ?

 Mano 17,7 :) Aš tai ko gero  ir rašysiu pirmu numeriu, nebent kažką kito sugalvosiu, nes mano nuomonė šiuo metu keičiasi dienom ;D Nenoriu, kad po to tektų gailėtis ;) Turbūt dar niekada apie visokiausias specialybes tiek nebuvau skaičius, kiek dabar ;D Jau viskas maišos ir net nebežinau kartais ką iš tikrųjų rinktis ;D Bet dar laiko šiek tiek yra ;D O šiaip apie matematiką esu visko girdėjusi, net ir tai kad viena panelė iš matematikos egzamino gavusi 98 skundėsi kad sunku. O pamenu 10-oje klasėje matematiką mokė jauna mokytoja ką tik baigusi studijas, tai ji pasakojo, kad nesunku, nes nebereikia kaip vidurinėj istorijos kalti, kas jai nepatiko (man ir) ;D Tiesiog mokais matematikos ir tiek ;D Aišku yra dėstoma ir tokių dalykų kurie nelabai limpa matematikai, tokių kaip psichologija ir panašiai ;D Tai ką tikėkimės jei stosim ten- įstosim ;D

 Aš net esu girdėjusi, kad žmonės, kurie įstojo turėdami 10% iš matematikos dar geriau mokėsi už tą, kuris gavo daugiau.. Ne egzamine esmė. Jie mums tepadės įstoti, o toliau vėl kopsim iš naujo.  Nežinau kaip Tu, bet aš dėl savo tikslų esu pasiruošusi pasiaukoti.. :) kad vėliau gyvenime netektų gailėtis. Lengvu keliu tik takeliu.. Žodžiu. Belieka įstoti 

 Gal kur užskaitei, kai baigi KU matematiką kur gali tiksliai dirbt po to?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:52:02 | Nuoroda

Aš taip pat domiuosi šiomis studijomis. Gal žinot koks pernai buvo pereinamasis KB į nemokamą? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-09 00:39:07 | Nuoroda

Na kokia nuomonė apie šią specialybę? Gal kas domisi taip pat? Gal kas jau studijuoja ten? ;D Įdomu, koks pernai buvo mažiausias KB į vf vietą? ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 13:26:29 | Nuoroda

Būtų įdomu išgirsti apie šias studijas. Žinau tik, kad pernai į vf vietą didžiausias KB buvo 17,52, o mažiausias 12,96

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:09:04 | Nuoroda

Sveiki ;D Aš į FINANSUS ;D Mano tai KB buvo 18,84 ;D Kas dar ten įstojo? ;DDDD

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:23:37 | Nuoroda
zuuzu rašė:

Sveiki, kolegos ! ! !

Pirmiausia tai visus sveikinu įstojus :) Turbūt dauguma tai tikrai, gal net daugiau, įgyvendinot savo troškimus. Smagu :)) Aš taip pat.

Taigi gal bus finansininkų ir daugiau? :D 

 Aš irgi į finansus ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-31 23:39:56 | Nuoroda

O gal yra daugiau įstojusių į finansus? ;D