Vartotojo Fabis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:16:59 | Nuoroda

Sveiki. Noreciau paklausti ar imanoma man butu mokintis Finansus , beveik nemokant isvis matematikos , ar nebutu per sunku? 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:51:19 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
Fabis rašė:

Sveiki. Noreciau paklausti ar imanoma man butu mokintis Finansus , beveik nemokant isvis matematikos , ar nebutu per sunku? 

 Na žiūrint kas tau yra visiškas nemokėjimas. Vienas matkę išlaiko 50 proc jam jau nemokėjimas, kitas savo 5 džiaugiasi. O kaip pačiam/pačiai su egzaminu matematikos?

 Nelaikiau matematikos isvis. B lygiu 4 issivedziau tai va toks nemokejimas. Pats manau kad beviltiska man ten bandyt eit mokintis su tokiom ziniom. Siaip gal zinot kas ar verslo vadyboj labai ten daug matematikos buna?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:51:19 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
Fabis rašė:

Sveiki. Noreciau paklausti ar imanoma man butu mokintis Finansus , beveik nemokant isvis matematikos , ar nebutu per sunku? 

 Na žiūrint kas tau yra visiškas nemokėjimas. Vienas matkę išlaiko 50 proc jam jau nemokėjimas, kitas savo 5 džiaugiasi. O kaip pačiam/pačiai su egzaminu matematikos?

 Nelaikiau matematikos isvis. B lygiu 4 issivedziau tai va toks nemokejimas. Pats manau kad beviltiska man ten bandyt eit mokintis su tokiom ziniom. Siaip gal zinot kas ar verslo vadyboj labai ten daug matematikos buna?

Žinutė parašyta: 2011-07-12 17:39:21 | Nuoroda

Ar yra galimybe kur nors pasiziuret su kokiais balais per nai zmones istojo i vnf vietas? 

Žinutė parašyta: 2011-07-12 17:44:53 | Nuoroda
Jolanta L. rašė:
gabrikas1 rašė:

 Ar yra stojanciu i istagu administravima ? Idomu istosiu jai laikiau tik Lietuviu , istorija ir informatika?
Drauge praeitais istojo , be matematikos, nors viko puslapije parasyta , kad reikia matematikos.

 Čia rasi praietų metų konkursinius balus į VF vietas:

www.viko.lt/uploads/files/2010/11/Konkursas_i_VK_2010_m.pdf
 

O čia rasi skaičiuoklę kaip apsiskaičiuoti savo konkursinį balą:

www.lamabpo.lt/skaiciuokle

 

Sėkmės!

 

O ten lentele kur raso priimta. tai ten kiek i vf priemet ar vf+vnf?

Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:02:39 | Nuoroda
Jolanta L. rašė:

Ten parašyta tik į nemokamas (VF) vietas :)

 Dabar biski susimaisiau nes mano abu klausimai buvo gana panasus ir panasus atsakymai turejo buti. Tad noreciau paklausti i ku ri cia buvo atsakymas :) Aciu

Žinutė parašyta: 2011-07-13 13:50:43 | Nuoroda

Tai turbut net neverta tiketis isvis istoti i VNF sioje kolegijoje :( 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:26:50 | Nuoroda

Istojau i Prekybos Vadyba VNF. yra dar ten istojusiu?