Vartotojo Ingrid- pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-14 21:36:55 | Nuoroda

Sveiki,o gal žinote koks mažiausias konkursinis balas buvo į vf?;]

 

Žinutė parašyta: 2011-07-18 15:19:30 | Nuoroda

tai niekas nežinote pereinamo balo į vf?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:24:23 | Nuoroda

nesamonė,nesamonė ir dar kartą nesamonė;o kosmiškai sukilo balai šiais metais,lyg visi vunderkindai turėtume būti,kad galėtume turėti galimybę įstoti į vf,o dar skundžias kodėl tiek daug jaunų žmonių išvyksta į užsienį...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:31:49 | Nuoroda

gali dalyvaut.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:34:08 | Nuoroda
asamas rašė:

jei istojau pvz 7tu numeriu vnf, ir noriu dalyvauti antram ture. tai jeigu i mano norima specialybe man nepasiseks istot, tai pirmo turo 7to numerio kvietimas dar man galioja?

 galioja,jei pasiršai sutartį.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:35:20 | Nuoroda
gabrikas1 rašė:

 Kaip butent redaguoti prasyma ? Nes ten islike VF vietos, o kai spaudi PLACIAU neredaguoja nieko..

 iš vf į vnf II ture negali keist,tik eiliškumą.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:37:44 | Nuoroda
asamas rašė:
Ingrid- rašė:
asamas rašė:

jei istojau pvz 7tu numeriu vnf, ir noriu dalyvauti antram ture. tai jeigu i mano norima specialybe man nepasiseks istot, tai pirmo turo 7to numerio kvietimas dar man galioja?

 galioja,jei pasiršai sutartį.

 

 Ingrid, tai tarkime dabar ryt galiu nuejti, pasirasyti sutarti. Laukti antro turo, jeigu antram ture pateksiu ten kur noriu, nutraukt sutarti su savo 7tu nr ir eiti kur istojau antram ture?

 jo,šiandien per radiją taip kalbėjo.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:38:55 | Nuoroda
Tomsius7 rašė:
Tomsius7 rašė:

LAMA BPO IS tai tas puslapis, kur prisijungi ir pildai prasyma, bent taip as suprantu.. Konkretesnes informacijos kaip ir kas ieskau, bet nerandu. LAMA neatraso el. laisko, telefonu neprisiskambinu jau 40min, rinkdamas numeri non stop.

 Gavau atsakyma is LAMA:

"Bendrojo priėmimo II etapo prašymai teikiami LAMA BPO informacinėje sistemoje, prisijungus prie savo registracijos. Naujame meniu punkte "II etapo prašymas"
Jums reikia įtraukti studijų programas iš I etapo prašymo. II etape įtraukti
naujų studijų programų bei keisti studijų programų finansavimo pobūdžio
negalima.

II etapo rezultatai skelbiami rugpjūčio 1 d."

 o kur reikia rast tą "II etapo prašymas"?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:43:36 | Nuoroda
studijos lt rašė:
Ingrid- rašė:
Tomsius7 rašė:
Tomsius7 rašė:

LAMA BPO IS tai tas puslapis, kur prisijungi ir pildai prasyma, bent taip as suprantu.. Konkretesnes informacijos kaip ir kas ieskau, bet nerandu. LAMA neatraso el. laisko, telefonu neprisiskambinu jau 40min, rinkdamas numeri non stop.

 Gavau atsakyma is LAMA:

"Bendrojo priėmimo II etapo prašymai teikiami LAMA BPO informacinėje sistemoje, prisijungus prie savo registracijos. Naujame meniu punkte "II etapo prašymas"
Jums reikia įtraukti studijų programas iš I etapo prašymo. II etape įtraukti
naujų studijų programų bei keisti studijų programų finansavimo pobūdžio
negalima.

II etapo rezultatai skelbiami rugpjūčio 1 d."

 o kur reikia rast tą "II etapo prašymas"?

 nesuprantu, gal dar nera siandien, tik ryt padarys?

 bet jei ta pati lama paskelbė,kad nuo 26 prasidės II turas,tai ką dabar sukt galvą,ir galvot kad vapsce ar prasides tas II etapas.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:45:36 | Nuoroda
studijos lt rašė:
studijos lt rašė:
Ingrid- rašė:
Tomsius7 rašė:
Tomsius7 rašė:

LAMA BPO IS tai tas puslapis, kur prisijungi ir pildai prasyma, bent taip as suprantu.. Konkretesnes informacijos kaip ir kas ieskau, bet nerandu. LAMA neatraso el. laisko, telefonu neprisiskambinu jau 40min, rinkdamas numeri non stop.

 Gavau atsakyma is LAMA:

"Bendrojo priėmimo II etapo prašymai teikiami LAMA BPO informacinėje sistemoje, prisijungus prie savo registracijos. Naujame meniu punkte "II etapo prašymas"
Jums reikia įtraukti studijų programas iš I etapo prašymo. II etape įtraukti
naujų studijų programų bei keisti studijų programų finansavimo pobūdžio
negalima.

II etapo rezultatai skelbiami rugpjūčio 1 d."

 o kur reikia rast tą "II etapo prašymas"?

 nesuprantu, gal dar nera siandien, tik ryt padarys?

 yra jau , radau ta II etapo prasyma

 kur reikia ziuret?;]

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:46:00 | Nuoroda
Tomsius7 rašė:

Ingrid-,  dabar atsirado ;) Jungiesi ten, kur pildei pirmo etapo prasyma ir bus "II etapo prašymas"

 

 ačiū;]

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:47:05 | Nuoroda
Rugile` rašė:
Ingrid- rašė:
asamas rašė:
Ingrid- rašė:
asamas rašė:

jei istojau pvz 7tu numeriu vnf, ir noriu dalyvauti antram ture. tai jeigu i mano norima specialybe man nepasiseks istot, tai pirmo turo 7to numerio kvietimas dar man galioja?

 galioja,jei pasiršai sutartį.

 

 Ingrid, tai tarkime dabar ryt galiu nuejti, pasirasyti sutarti. Laukti antro turo, jeigu antram ture pateksiu ten kur noriu, nutraukt sutarti su savo 7tu nr ir eiti kur istojau antram ture?

 jo,šiandien per radiją taip kalbėjo.

 bet nesvarbu, tarkim, kad įstojai per I turą į vf, pasirašai sutartį ir dalyvauji II dėl kitos vietos, bet irgi vf?

 su vf yra kas kita,jei pasirašai tai jau negali man rods dalyvauti II ture. tik apie vnf kalbėjo.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:06:15 | Nuoroda
dzongas rašė:

bet as neistojau ir negavau pakvietimo

 kokia čia biomedicinos srities specialybė?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 16:04:49 | Nuoroda
verstute rašė:
shootingstar rašė:

Tai sakykit ar kas nors atru etapu bandysit stot į genetiką, mediciną, psichologiją? yra tokių? :)))

 aš labai norėčiau į genetiką.. :) koks tavo balas?

 aš taip pat mėginsiu;]

Žinutė parašyta: 2011-07-27 16:15:36 | Nuoroda
Tomzi rašė:

Sveiki. Dalykas toks. Aš db praleidžiu pirmo turo pasiūlymą ir jo nepasirašau, o trečiam ture siūst į geresnes specialybes paraiškas ir tikėtis,kad priimtu. Tai gi ar aš galėčiau dėl atsargos siūst atgal parašiką į tą pačia specialybę vnf kurią praleidau pirmame ture nepasirašydamas sutarties ir laukt pakvietimo vėl?

 Trečiame ture galėsi užpildyti prašymą tik iš tokių specialybių,kurios bus likusios,ta prasme bus paskelbta LAMA svetainėje kur liko laisvų vietų ir nežinia ar vf ar vnf,taigi jei dabar nepasirašai tai didelė didelė tikimybė,kad prarasi savo vnf vietą,nes gali būti,kad žmonės į ją papuls iš antro turo;] bet tu gali pasirašyt sutartį su vnf vieta ir dalyvaut likusiuose etapuose,o jei įstoti kur kitur,kur tau labiau patiks,nutraukt sutartį su ta vnf vieta;]

Žinutė parašyta: 2011-07-27 16:25:08 | Nuoroda

sveiki,kaip manote,ar yra galimybė įstot į vf vietą su 18.88 per II turą?;]

Žinutė parašyta: 2011-07-27 16:30:18 | Nuoroda
Tomzi rašė:
Ingrid- rašė:
Tomzi rašė:

Sveiki. Dalykas toks. Aš db praleidžiu pirmo turo pasiūlymą ir jo nepasirašau, o trečiam ture siūst į geresnes specialybes paraiškas ir tikėtis,kad priimtu. Tai gi ar aš galėčiau dėl atsargos siūst atgal parašiką į tą pačia specialybę vnf kurią praleidau pirmame ture nepasirašydamas sutarties ir laukt pakvietimo vėl?

 Trečiame ture galėsi užpildyti prašymą tik iš tokių specialybių,kurios bus likusios,ta prasme bus paskelbta LAMA svetainėje kur liko laisvų vietų ir nežinia ar vf ar vnf,taigi jei dabar nepasirašai tai didelė didelė tikimybė,kad prarasi savo vnf vietą,nes gali būti,kad žmonės į ją papuls iš antro turo;] bet tu gali pasirašyt sutartį su vnf vieta ir dalyvaut likusiuose etapuose,o jei įstoti kur kitur,kur tau labiau patiks,nutraukt sutartį su ta vnf vieta;]

 Labai ačiū už informacija.;]p

 prašom;]

Žinutė parašyta: 2011-07-27 17:54:37 | Nuoroda
vaikis rašė:

 Tai taip,aš ten matau viską. Tik dar vis nelabai suprantu,taigi... Ta rodyklė su skaičiuku rodo,kas paskutinis įstojo į specialybę...tarkim kineziterapija. O tas juodas brūkšnys - paskutinis,apskritai,įstojęs į visas spec.susijusias su medicina? Tad,jeigu tas žalias rombas žemiau negu ta rodyklėlė,tai reiškia neįstojai?
Ar gerai viską supratau? :)
 

 na jei tas rombas į dešinę,tai ir aš taip supratu,kad pritrūko,kad įstotum;o

Žinutė parašyta: 2011-07-27 17:57:44 | Nuoroda
kvs911 rašė:

 manyciau kad tikrai ne nes kitoje temoje rase kad tik 3 vf vietas gavo simet visuomenes sveikatoje :)

 nu jo,aš taip pat žėjau,bet galvoju o gaaal,bet čia jau perdidelis tas gal;D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 18:52:33 | Nuoroda
Antonio XV rašė:
Ingrid- rašė:
Tomzi rašė:
Ingrid- rašė:
Tomzi rašė:

Sveiki. Dalykas toks. Aš db praleidžiu pirmo turo pasiūlymą ir jo nepasirašau, o trečiam ture siūst į geresnes specialybes paraiškas ir tikėtis,kad priimtu. Tai gi ar aš galėčiau dėl atsargos siūst atgal parašiką į tą pačia specialybę vnf kurią praleidau pirmame ture nepasirašydamas sutarties ir laukt pakvietimo vėl?

 Trečiame ture galėsi užpildyti prašymą tik iš tokių specialybių,kurios bus likusios,ta prasme bus paskelbta LAMA svetainėje kur liko laisvų vietų ir nežinia ar vf ar vnf,taigi jei dabar nepasirašai tai didelė didelė tikimybė,kad prarasi savo vnf vietą,nes gali būti,kad žmonės į ją papuls iš antro turo;] bet tu gali pasirašyt sutartį su vnf vieta ir dalyvaut likusiuose etapuose,o jei įstoti kur kitur,kur tau labiau patiks,nutraukt sutartį su ta vnf vieta;]

 Labai ačiū už informacija.;]p

 prašom;]

 

Dar sioks toks klausymas i ta pacia tema. 120lt susimoket teks vistiek pasirasant VNF sutarti aukstojoje mokykloje. Tai jaigu treciam ture as gausiu visgi norima vieta mokytis kitur, turesiu vel 120 nepriklausomai nuo to ar VF ar VNF vieta gausiu. Plius jaigu dar tam paciam univiere gauciau ?

 

 jo,turėsi mokėt,ir nebeatgausi;]