Vartotojo EcO pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-16 21:38:37 | Nuoroda

Sveiki, as i sia specelybe istojau praeitais metais, siaip konkurisinis balas nebuvo labai iskeltas, maziausias berods buvo i vf vieta apie 15~ kazkas. Kadangi prieme net 65 is kuriu 9 i mokamas vietas tai ganetinai daug, bent mano balas buvo virs 18+ istojau 65/5 numeriu. Nera cia labai sunku istot :) Jai kas ka domina galit klaust ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 23:27:45 | Nuoroda

Sveikinu istojus i VDU, tikrai nepasigailesit :D tai va, busit fuxai, o as manau, kad jusu krikstatevis, kadangi as pats ekologas (2 kursas) tai teks jus krikstint ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 17:43:54 | Nuoroda
Lukshis rašė:
MaC rašė:

Sveikinu istojus i VDU, tikrai nepasigailesit :D tai va, busit fuxai, o as manau, kad jusu krikstatevis, kadangi as pats ekologas (2 kursas) tai teks jus krikstint ;)

 Kadangi jau antrakursis gal galetum papasakoti kaip su matematika reikalai? Sunku ar nelabai ? Uztenka vidutiniu ziniu ar reiks neblogai papraikaituot?

 ooo matematika... blogi prisiminimai.. :D siaip matieka man buvo beveik vsk nauja, nors ir a lygiu mokiaus mokykloje, bet man ji niekada nesiseke, siaip sunku, bent as dziaugiaus lb, kad teigiama gavau :D daug ir neislaikusiu buvo. Siaip jai matieka sekas tai nebus gana sunku, bus lengvu temu kaip matricos, isvestines kai kam tikymybes, apie sunkias nekalbu net :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:02:13 | Nuoroda
Eimiss rašė:

 mac o chemijos begalo daug?

pirmais metais jos nebus, tik antram kurse tai dar nzn kas ten per velnias bus.

 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:32:41 | Nuoroda
Lukshis rašė:
MaC rašė:
Lukshis rašė:
MaC rašė:

Sveikinu istojus i VDU, tikrai nepasigailesit :D tai va, busit fuxai, o as manau, kad jusu krikstatevis, kadangi as pats ekologas (2 kursas) tai teks jus krikstint ;)

 Kadangi jau antrakursis gal galetum papasakoti kaip su matematika reikalai? Sunku ar nelabai ? Uztenka vidutiniu ziniu ar reiks neblogai papraikaituot?

 ooo matematika... blogi prisiminimai.. :D siaip matieka man buvo beveik vsk nauja, nors ir a lygiu mokiaus mokykloje, bet man ji niekada nesiseke, siaip sunku, bent as dziaugiaus lb, kad teigiama gavau :D daug ir neislaikusiu buvo. Siaip jai matieka sekas tai nebus gana sunku, bus lengvu temu kaip matricos, isvestines kai kam tikymybes, apie sunkias nekalbu net :D

 Bet tik pirma pusmeti reiks kankintis prie jos ? Nes kiek domejausi tai tik 1 semestre matematika tiesa?

 Ir dar treciame kurse pirma pusmeti bus kazkokia ten statistine matematika ar kazkas pan. Siaip visi dalykai surasyti cia: http://gmf.vdu.lt/studijos/bakalauro-studijos/aplinkotyra-ir-ekologija.html