Vartotojo MIL pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-17 11:52:40 | Nuoroda

 Sveiki, studijuoju VU TF, taip kad drąsiai klauskit, jei kas domina. Patariu mažiau klausyt kitų kalbų, kad teisininkų per daug, kaip čia sunku, kaip čia gyvenimo nėra, nes jis tikrai yra. Turint didelį norą, viską galima suderinti, o gerų teisininkų niekada nebus per daug. VU TF - puiki teisininkų kalvė. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 19:06:25 | Nuoroda
Amaya rašė:
MIL rašė:

 Sveiki, studijuoju VU TF, taip kad drąsiai klauskit, jei kas domina. Patariu mažiau klausyt kitų kalbų, kad teisininkų per daug, kaip čia sunku, kaip čia gyvenimo nėra, nes jis tikrai yra. Turint didelį norą, viską galima suderinti, o gerų teisininkų niekada nebus per daug. VU TF - puiki teisininkų kalvė. :)

Jetus kaip gerai, kad atsiranda žmonių, kalbančių apie VU TF  ne vien iš blogosios pusės, nes jau buvau išsigandus dėl to aprašyto neįveikiamo krūvio.. :)

 Krūvis tikrai įveikiamas, jeigu tik noro yra :) Aišku sunku, dažnai būna juodų dienų, bet nieko nėra neimanomo  :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 20:57:22 | Nuoroda
Goda Sukackaitė rašė:
invol2ver rašė:
Goda Sukackaitė rašė:

Romeris, nuolatinės studijos:

VF 22.54 (pirmo) - 19.06 (paskutinio);

VNF 21.24 (pirmo) - 14.68 (paskutinio);

Vilniaus Universitetas:

VF24,42 (pirmo) - 19,26 (paskutinio) ;

VNF 24,4 2 (pirmo) - 10,64 (paskutinio); ------> dėl šito turiu klausimą. Wtf, kodėl pirmas balas toks aukštas, o paskutinis toks žemas? Net Romery į VNF yra žymiai aukštesnis balas. Kaip tatai supras?  

 Kai buvau litexpo studijų parodoj, tai man paaiškino, kad tas žmogus labai rimtas olimpiadininkas buvo, bet jeigu jau toks rimtas, tai įdomu, kodėl toks mažas KB 

 Na, KB nėra mažas, bet, aišku, nepalyginsi su, tarkim, VU filosofijos KB.  Aš norėjau paklaust, kodėl toks aukštas KB pirmos vietos valstybės nefinansuojamoje dalyje? 

 Man atrodo, kad ten klaida įsivėlus :)