Vartotojo Margareta pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-17 13:15:13 | Nuoroda

Su kokiais konkursiniais balais planuojat stoti?

Žinutė parašyta: 2011-07-17 18:54:19 | Nuoroda
Philosophus rašė:

1. VDU Anglų ir vokiečių filologija

2. VDU Politikos mokslai

3. VU KHF Anglų filologija

Iš tiesų nežinau, koks fenomenas turėtų nutikti, kad neįstočiau į pirmą nurodytą specialybę. Mat konkursinio balo užtenka pakankamai..

Beje, čia toks klausimas tarp kita ko: benaršydamas LAMA BPO puslapį buvau radęs statistiką, kurioje aiškiai nurodyta, KIEK į KOKIAS specialybes pateikta prašymų. Netgi parodyta, kuriais numeriais ir pan. Tačiau neužsaugojau nuorodos ir dabar niekaip nepavyksta atknisti. Galbūt jūs žinot, kaip pasiekti? Būčiau dėkingas.

 Anksčiau buvo, dabar panaikinta, turbūt dėl konkurencijos;D

Žinutė parašyta: 2011-07-18 13:19:53 | Nuoroda

Kas bandysit studijuoti? Su kokiais kb stosit ir kokiu numeriu ši studijų kryptis jūsų LAMAbpo sąraše?

Žinutė parašyta: 2011-07-18 16:04:55 | Nuoroda
KasparasA rašė:

1. VU ekonomika vf

2. VU vadyba vf

3. VU ekonometrija vf

Bet galiu dar sumanyt sukeisti viską vietom :D O toliau jau beleką rašiau, nes turėčiau ir į šituos įstoti.

Nemažai žmonių stojimo sąraše parašė ekonometriją. Žinau, kad tokios studijos yra, bet kas tai per mokslas? ką galima būtų dirbti pabaigus ir įgavus šią specialybę?

Žinutė parašyta: 2011-07-19 14:32:58 | Nuoroda
Aiwiz rašė:

Aš galvojau apie šitą. Bandysiu su 18.26. Niekur nieko negirdėt kils ar kris šitos spec. balas šiais metais? nes labai jau ant klaustuko..:\

Lyginant 2009 ir 2010m. paskutinius kviečiamųjų balus, tai kb krito ~0,5 balo. Tikiuosi, kad šiais metais taipogi kris, nes man, kaip ir tau, viskas kabo ant plauko :(

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:48:00 | Nuoroda

Turbūt šiais, kaip ir kiekvienais metais, į VU Ekonomika bandys stoti nemažai žmonių. Tai pasidalinkim mintimis apie galimybes čia studijuoti. Kaip manot, užteks jūsų kb? O gal šiais metais kris paklausa bei pats kb?(Ko aš pati lb tikiuos)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 15:51:24 | Nuoroda

Dabar man iškilo vienas klausimas. Ar pabaigusi šią specialybę, galėsiu ieškotis buhalterės ar auditorės darbo? Nes studijų programoje rašoma, kad ji išsiskiria į marketingą, bahalterinę apskaitą ir auditą. Ar tokio pobūdžio darbo galėsiu ieškotis tik pabaigus magistrą?

HELP! Žiauriai pasimečiau...

Žinutė parašyta: 2011-07-22 10:48:57 | Nuoroda
Andriukas22 rašė:

kaip manot kils balas siais metais ar ne stojant i verslo finansu valdyma? mano balas 17.82 kaip sakot istosiu ar ne?

 Kiek skaičiau, tai čia nesunku įstoti, kadangi kone kasmet kb buna ~17,5 - ~18. O, bet, tačiau priima ne itin daug naujų studentų, ypač į vf vietas. Kaip ir pernai, taip ir šiemet, turbūt priims ne daugiau nei 100 žmonių (praeitais buvo 93)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 14:51:37 | Nuoroda
LadyShadow rašė:

 Sveika as ir savo prasyme irasiau vu ekonomika, bet tik 5 ar 6 vietoje ir nemokama, bet siaip mano pirmos vietos skirtos KTU. O kur tu nori studijuoti kaune ar vilniuje?

 Aš Vilniuje, bet kaži ar pavyks įstoti, nes mano kb lygiai 19

Žinutė parašyta: 2011-07-22 14:53:49 | Nuoroda
Tommy rašė:

na i vnf manau su 17.22 tureciau istot, kaip mano? :) 

 Tikrai įstosi, praeitais metais paskutiniojo kviečiamojo balas į vnf buvo 10,54

Žinutė parašyta: 2011-07-22 15:02:52 | Nuoroda
v-a-s-a-r-a rašė:

Gal kas zinot ar sunku cia studijuoti?:D kazkodel paskutine diena yra zmoniu, kurie neigiamai atsiliepia i sia specialybe...

 Visad atsiras neigiamai prieš kažką nusiteikusių žmonių, tai nėra ko stebėtis. O atsiliepia neigiamai, manau, dėl to, kad yra žodis vadyba. Daugelis iškart "nurašo" šią specialybę, manydami, jog net ir turint vadybos diplomą galima dirbti tik maximos kasininku. Žinoma, kai baigia profkę, geriausiu atveju kolegiją ir iškart nori gauti prestižinės įmonės vadovo vietą, ko daugiau tikėtis. Taigi, moralas tame, kad nereikia klausyti, ką kiti sakys, geriau persiskaityti pačią studijų programą, mokomuosius dalykus bei, svarbiausia, ateities perspektyvas

Žinutė parašyta: 2011-08-14 14:52:27 | Nuoroda

Sveiki. Mano LSP jau universitetas patvirtino, tačiau daugiau nieko nebegaliu daryti. Rašo: Jūsų duomenys yra tikslinami, dėl to veiksmai su LSP nėra galimi. Gal dar kam nors taip yra? Ar čia aš kažką jau ne taip darau? Nuotrauką įdėjau iš karto, kai užsiregistravau, visus reikalavimus atitinka