Vartotojo Ranger pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-23 21:00:45 | Nuoroda

O ar pasto kodas labai butinas buvo?

Žinutė parašyta: 2011-07-23 21:38:12 | Nuoroda

nezinau,kur reikejo ieskoti,nes ten ,kur man dave adresa,ten neradau savo namo pasto kodo.

Nezinojau,kur daugiau ieskoti .;(

Žinutė parašyta: 2011-07-24 18:23:47 | Nuoroda
Kuisys rašė:
Vix rašė:

 Issidirbineja kaip gali.. Padarytu senaja priemimo i universitetus sistema ir rami galva butu. Ir visi butu gerai uzpilde.. :) Balganas kazkoks. 

 Kaip tik šiais metai žymiai paprasčiau, niekur eit nereikia, sėdi sau prie pc ir pildai, o jei ir kas neaišku, tam turėjom visą mėnesį, išsiaiškint kas blogai, lamabpo rikėjo rašyt laiškus visada atrašo. Nematau nieko čia blogo. man sistema labai patiko, super !

 Na,kaip čia ir pasakius. Gal ir paprasčiau,bet jei ir užpildai kažkaip ne taip,tai galėtų ir pranešti,ar net neleisti išsaugoti duomenų ar ką nors panašaus. Dabar net neįsivaizduoju,ką daryti.Atrodo viskas gerai surašiau (Išskyrus ta pašto kodą) (nu gal ir dar adrese neparašiau gatvės sutrumpinimu)  Bet ar dėl kontaktų galėtų šitaip bausti?

Žinutė parašyta: 2011-07-25 08:28:43 | Nuoroda

Naujienos (o gal ir ne): Siandien skambinau i LAMA informacija ir pasiklausiau del tu prasymu.

Taip kaip ir sake kolegos anksciau : jei matote savo KB ir visa kita informacija,tai jus jau dalyvaujate konkurse.Jei ten kazka ne taip suvelete kontaktuose ar pan. tai cia nieko tokio.

Man sake,kad as jau koks 9 asmuo skambines del to pacio klausimo.;DD

Žinutė parašyta: 2012-03-14 17:25:16 | Nuoroda

Gal galėtumėte ir mane priimti? ^^; nick'as : sharas261  ;]