Vartotojo Romaaa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 04:10:47 | Nuoroda

aš irgi įstojau čia... Vos nenumiriau iš siaubo pamačius,kad čia pakliuvau, nors rašiau septintu numeriu, o tikėjausi bent į vk finansus įstot. Tai spėju teks man laimę antram ture išmėgint

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:00:40 | Nuoroda

Šitą specialybę rinkausi tik kaip atsarginį variantą,nes į ją pakliūt nereikalauja aukštų balų.

Žinutė parašyta: 2011-07-29 01:03:26 | Nuoroda
Andrius27 rašė:

Jeigu pasirasau sutarti, bet visdelto isvykstu i uzsieni studijuoti, galima ja nutraukti? Ir jeigu man nepatinka studiju kokybe, galiu ja nutraukti po pirmu metu ir ar nereikes valstybei sumoketi kokios nors kompensacijos? cia vf

 Kiek žinau tai jeigu įstoji vf ir meti pirmo pusmečio metu,tai tada nereikia nieko mokėt, bet jei meti jau prasidėjus antram pusmečiui tada turi sumokėt už pirmus mokslo metus pilną studijų kainą,nors ir įstojai vf. Tad verčiau pagalvok ar tikrai nori studijuot :)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:49:45 | Nuoroda

Kas nerizikuoja,tas negeria šampano :D atsisakiau pirmam etape gauto kvietimo į vk įstaigų administravimą ir dabar pakliuvau į VU matematika ir matematikos taikymai:) je je je:D

Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:52:06 | Nuoroda

Ačiū dievuj,kad atsisakiau pakvietimo į vk įstaigų administravimą ir per antrą etapą pakliuvau į VU MMT :)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:55:09 | Nuoroda

pagaliau ir aš čia įstojau :)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 17:47:47 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
Romaaa rašė:

Kas nerizikuoja,tas negeria šampano :D atsisakiau pirmam etape gauto kvietimo į vk įstaigų administravimą ir dabar pakliuvau į VU matematika ir matematikos taikymai:) je je je:D

 Ech... aš taip pat norėjau ten stoti, bet pasiraiau sutartį į finansus vf ir negalėjau dalyvaut antram etape nors ir būčiau laisvai įstojus į matematika ir jos taikymą VU... Beje laba sveikinu tave ten papuolus :)

dėkuj :) tave taip pat sveikinu :)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 02:28:39 | Nuoroda

aš įstojau MMT :)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 12:08:14 | Nuoroda
fajnjote rašė:

Galit pasakyti mažiausią kb įstojusio.

 pagal diagramą tai maždaug 14

Žinutė parašyta: 2011-08-07 22:40:14 | Nuoroda
Mirtise rašė:

iš kur sužinot kurioj grupėj esi? ir jei noriu į kažkurią gal galima taip pasidaryt? :D

 Jei neklystu,tai grupiu sarasai bus pasklebti VU tinklalapyje likus mazdaug savaitei iki rugsejo