Vartotojo Nykštukas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 19:13:55 | Nuoroda

Sveiki, leidejai! :D ir as cia netiketai istojau. Tik dar nezinau ar nesti dokumentus, ar laukti antro rato, nes tikejausi gauti kita specialybe :/

Žinutė parašyta: 2011-07-26 19:16:25 | Nuoroda

Labai norejau, bet negavau kazkodel net VNF :/ galbut reiks laukti antro rato

Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:47:30 | Nuoroda
Remigijus rašė:

 Gal yra jau pasirašiusių sutartis? Kaip su tomis atestato kopijomis: reikia jas notariškai patvirtinti ar ten vietoje jas pasitvirtina KK personalas? :)

 reikia nestis originalus ir kopijas: brandos atestato ir asmens dokumento. Jokio notaro patvirtinimo nereikia. Kopijas paims ir viskas. O notaro patvirtinimo reiktu jei tavo dokumentus nestu tevai

Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:52:35 | Nuoroda

Nelabai cia musu yra. Siandien buvau kolegijoj pildyt dokumentus, tai nelabai matesi Leidybos ir Poligrafijos stojanciuju :D :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:53:49 | Nuoroda

Yra kasnors is leidybos ir poligrafijos?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:54:39 | Nuoroda
Lemona rašė:

Sveiki, aš taip pat į kosmetologiją :)

 VF ar VNF? Ir jei nepaslaptis kokiu balu istojai? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 21:29:17 | Nuoroda
Remigijus rašė:

 Aš buvau, sutartį jau pasirašiau.

Ir šiaip, nelabai ten ir atseksi kas, į kokią specialybę pildo sutartį, eilės buvo bendros į technologijų fakultetą. :)

 Neakivaizdiniai atskiras reikalas :D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:09:33 | Nuoroda
Ernesta_me rašė:
malvea rašė:

kaip manot, kada perduos univerai duomenis į LSP, kuo greičiau noriu užsisakyti:D

 Manau,kai baigsis visi sutarčių pasirašymai,na bet galėtų ir jau dabar pradėt :DD

 kai as dariausi kolegijoje, sake kad po savaites bus, ir reiks susimoketi ir atsiimti banke :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:18:16 | Nuoroda

O, jau po biski atsiranda musu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-29 11:47:45 | Nuoroda
malvea rašė:
Nykštukas rašė:
Ernesta_me rašė:
malvea rašė:

kaip manot, kada perduos univerai duomenis į LSP, kuo greičiau noriu užsisakyti:D

 Manau,kai baigsis visi sutarčių pasirašymai,na bet galėtų ir jau dabar pradėt :DD

 kai as dariausi kolegijoje, sake kad po savaites bus, ir reiks susimoketi ir atsiimti banke :)

 o tai tai kaip tau viską užpildė?:o gi kol neįtraukia tavęs į sistemą, tol negali užsisakyt

 Kauno kolegijoje, tai reikejo pasirasyt sutarti, tada eiti nusifotkinti, ten vietoj fotografuoja, 2lt kainuoja, ir sedi prie pc uzsiregini LSP.lt ir isikeli foto is kompo, duomenis surasai ir viskas :) sake laukti laisko kazkokio ir reiks pasirinkti swedbank padalini kuri noriu ir ten atsiimsiu pazimejima :)

Žinutė parašyta: 2011-07-31 22:34:58 | Nuoroda
isterike rašė:
Mazhylea rašė:
Ugne019 rašė:
Mazhylea rašė:

laba :) istojau i multimedijos technologijas :) gal dar kasnors kartu? :) 

 Aš bandysiu antru etapu i multimedijos technologijas. Tu i vf ar vnf vieta istojai? :)

 istojau i vf :) ar istojai antru etapu?

 Antro etapo rezultatus tik ryt paskelbs :) Su kokiu kb įstojai?  Pati,jei per antrą nepavyks ten kur noriu,tuomet per papildomą,aišku jei vietų liks, mėginsiu čia :)

Rytoj jau bus antro rato rezultatai? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 11:41:43 | Nuoroda
Ugne019 rašė:
Nykštukas rašė:
isterike rašė:
Mazhylea rašė:
Ugne019 rašė:
Mazhylea rašė:

laba :) istojau i multimedijos technologijas :) gal dar kasnors kartu? :) 

 Aš bandysiu antru etapu i multimedijos technologijas. Tu i vf ar vnf vieta istojai? :)

 istojau i vf :) ar istojai antru etapu?

 Antro etapo rezultatus tik ryt paskelbs :) Su kokiu kb įstojai?  Pati,jei per antrą nepavyks ten kur noriu,tuomet per papildomą,aišku jei vietų liks, mėginsiu čia :)

Rytoj jau bus antro rato rezultatai? :)

 Taip siandien antro etapo rezultatai,bet dar kolkas nera atsakymu. Parasyta,kad iki 17h.turetume suzinoti. Ar istojom ar ne :)

 O turim gauti i email atsakyma kaip ir per pirma rata? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:34:17 | Nuoroda
Gintaryro rašė:

ziurekit, o jei as db pasirasius sutari vnf ir toj pacioj kolegijoj, ta pacia stud.programa gavau vf, tai man vel reikes sumoket ta 120lt?

 klausiau sito klausimo skyriaus vedejos. Tai nereikes tau sumoketi to mokescio is naujo, jei aplamai stoji i ta pacia mokymo istaiga. Nueisi ten kur pasirasei sutarti, pasakysi kad istojai kitur, tau duos tavo sutarti, ceki kur sumokejai, nuotraukas, viska, ir nunesi tuos dokumentus i ten kur istojai. nieko moket nebereiks :)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:35:57 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
Dragūnaitė. rašė:
Gintaryro rašė:

ziurekit, o jei as db pasirasius sutari vnf ir toj pacioj kolegijoj, ta pacia stud.programa gavau vf, tai man vel reikes sumoket ta 120lt?

 Ir mane šitai domina.

 Taip, nutrauksit sutartį ir per naują turit susimokėti :)

 nereikia moketi is naujo, jei istoji i ta pacia istaiga. nesvarbu net kokia specialybe. Jei esi susimokejes jau, tai atiduoda sutarti, kvita kur mokejai banke ir atiduodi viska kitai specialybei. Cia yra mokestis uz stojima, o ne specialybe :)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 14:04:24 | Nuoroda
ingridaa51 rašė:
nepavojinga rašė:
ingridaa51 rašė:

načiort. Įstojau i maisto technologija ,pasirašiau sutarį. Dabar pamačiau,kad 2etapu bučiau istojusi ten kur norėjau i buhalterija. taip susinervinau. ;S ;( nenoriu as tos maisto technologijos... ;(

 o draudzia  kas treciam etape dalyvaut?

 Tai aš jau sutartį pasirašiau... ar bene galima dalyvauti 3 ?

 Tai kas kad pasirasei sutarti? pasirasai sutarti ir gali dalyvauti ir antram ir treciam etape. Tik jei gavai vf, gali pretenduoti tik i vnf vietas, priesingu atveju kad ir parasysi specialybes vf, konkurse nedalyvausi. Taigi jei esi nusiteikusi ir moketi uz moksla, dalyvauk treciam rate ir pirmu numeriu parasyk specialybe kuria nori. Jei treciame rate ja gausi, nutrauksi sutarti su pasirasyta specialybe ir pasirasysi nauja sutarti su naujaja :) dar yra tikimybes. bandyk ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 14:06:42 | Nuoroda

Ar dar atsiras kolegu is Leidybos ir Poligrafijos?

Žinutė parašyta: 2011-08-02 14:08:56 | Nuoroda
Remigijus rašė:
Nykštukas rašė:
 Neakivaizdiniai atskiras reikalas :D

 Na ir kodėl atskiras? Juk priėmimo punkte niekas neskirsto į nuolatines ir ištęstines eiles, stoji į bendrą eilę ir tiek. Vat, kai prasidės studijų metai, tada jau skirtingi paskaitų laikai ir grupės bus. :)

 Tai va :) NL nemato studiju metu I :)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 17:50:49 | Nuoroda
Remigijus rašė:

 Įdomu, per antrą etapą atsirado žmogeliukų, kurie užpildys likusias laisvas vietas ar ne? Kiek pamenu, tai iš 45 pakviestų, tik 31 pasirašė sutartis. Gaila, kad dabar diagramos nematau, kadangi antram etape nedalyvavau. :)

 Niu kai as buvau pasirasyti sutarti, tai sake 53 istojo i ta specialybe, tik nezinau ar cia NL ar kartu ir I buvo. O diagramos tai irgi nematau, nes istojau i vf tai antram etape tos specialybes net neberasiau :) yra tu musu kolegu, tik neatsiliepia

Žinutė parašyta: 2011-08-02 17:55:17 | Nuoroda
milkaa rašė:

Gal kas gali man paaiškinti... Dalyvavau antram etape, negavau jokio pakvietimi, nuėjau pasižiūrėti diagramų, o man rašo, kad konkurse nedalyvavau... Kaip suprast šitą???

 Man buvo taip, kad pirmu etapu istojau i vf, pasirasiau sutarti, ir antram etape parasiau pirmoj vietoj i vnf, o poto visas specialybes palikau vf, tai ir rase kad nedalyvavau konkurse. Tai tau gali buti panasiai,. jei jau pirmam etape istojai i vf, tai antram etape i vf vietas jau nebegali pretenduoti, o jei palikai visus vf tai ir parase jog konkurse nedalyvavai. Bandziau paprastai paaiskint, gal supratai :D

Žinutė parašyta: 2011-08-02 18:15:51 | Nuoroda
milkaa rašė:
Nykštukas rašė:
milkaa rašė:

Gal kas gali man paaiškinti... Dalyvavau antram etape, negavau jokio pakvietimi, nuėjau pasižiūrėti diagramų, o man rašo, kad konkurse nedalyvavau... Kaip suprast šitą???

 Man buvo taip, kad pirmu etapu istojau i vf, pasirasiau sutarti, ir antram etape parasiau pirmoj vietoj i vnf, o poto visas specialybes palikau vf, tai ir rase kad nedalyvavau konkurse. Tai tau gali buti panasiai,. jei jau pirmam etape istojai i vf, tai antram etape i vf vietas jau nebegali pretenduoti, o jei palikai visus vf tai ir parase jog konkurse nedalyvavai. Bandziau paprastai paaiskint, gal supratai :D

 Tai va ir esmė, kad aš pirmam etape pakliuvau į vnf, o dabar rašiau vien vf. Bet rašo, kad konkurse nedalyvavau. Ne nu blem, kaip jaustis...

 O galutinai uzpildei ir issiuntei prasyma antram etapui?