Vartotojo Inetukas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-02 11:18:56 | Nuoroda

Sveiki,

kas i socialini fakulteta kulturines veiklos vadyba??? PS. IESKAU KAMBARIOKES ! :)) Svarbiausia, kad butu rimtas zmogus, o ne koks... Taip pat linksmas, bendraujantis, ir svarbiausia-PAPRASTAS :)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 11:21:23 | Nuoroda
akvilukas rašė:

Nu kasnors?

Neturiu žalingų įpročių, tik kartais galiu būti netvarkinga, bet manau tai išsispręs, nes bus gėda prieš vietinius bendrabučio gyventojus. Esu visai normali, nesidedu žvaigždės pachotkės ir esu paprasta kaip trys kapeikos. Taigi taip pat  norėčiau gyvent su paprastom, linksmom panelėm ir tik ne su šavalkom!!

Jeigu tu nepasakysi man Kitas, laimėsi loterijoje ir aš tau galbūt pagrosiu klarnetu ar armonika ;D

Taigi kam priimtinas šis aprašas ir dar nesiregistravot kolegijoj, pildykit, kad norit gyvent su Akvile Jodkauskaite. Būsiu iš socialinių mokslų fakulteto ir planuoju gyvent Jaunystės 4 ( jeigu priims :((( )

 Jaunystes 4 kiek supratau kitoj kelio pusej (pries socialini fakulteta)?? :))) 

Žinutė parašyta: 2011-08-02 11:30:46 | Nuoroda
Živilė* rašė:

Sveiki:)) Na, aš su mielu noru taip pat prisijungsiu prie klaidžiojimų po Klaipėdą;D Gyvensiu taip pat bendrabuty, jaunystės gatvėj:) Tai būtų malonu susipažinti:) 

Gal dar kas į socialinių mokslų fakultetą, kultūrinės veiklos vadybą?:)

 As :) Tik ryt vaziuoju i klaipeda dokumentus tvarkyt :)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 22:11:15 | Nuoroda
akvilukas rašė:
Inetukas rašė:
akvilukas rašė:

Nu kasnors?

Neturiu žalingų įpročių, tik kartais galiu būti netvarkinga, bet manau tai išsispręs, nes bus gėda prieš vietinius bendrabučio gyventojus. Esu visai normali, nesidedu žvaigždės pachotkės ir esu paprasta kaip trys kapeikos. Taigi taip pat  norėčiau gyvent su paprastom, linksmom panelėm ir tik ne su šavalkom!!

Jeigu tu nepasakysi man Kitas, laimėsi loterijoje ir aš tau galbūt pagrosiu klarnetu ar armonika ;D

Taigi kam priimtinas šis aprašas ir dar nesiregistravot kolegijoj, pildykit, kad norit gyvent su Akvile Jodkauskaite. Būsiu iš socialinių mokslų fakulteto ir planuoju gyvent Jaunystės 4 ( jeigu priims :((( )

 Jaunystes 4 kiek supratau kitoj kelio pusej (pries socialini fakulteta)?? :))) 

 aha!! 5 min - ir sėdi paskaitoj, bus galima miegot iki paskutinės :D

 Tai vat :D pakvieciau fb tave i draugus, ryt vaziuoju registruotis ir bandysiu gaut bendrika jaunystes 4 :D o jei noresi imt mane i kambariokes tai dar paplepesim ;D

Žinutė parašyta: 2011-08-04 10:11:53 | Nuoroda
tadasD rašė:
akvilukas rašė:
Inetukas rašė:
akvilukas rašė:

Nu kasnors?

Neturiu žalingų įpročių, tik kartais galiu būti netvarkinga, bet manau tai išsispręs, nes bus gėda prieš vietinius bendrabučio gyventojus. Esu visai normali, nesidedu žvaigždės pachotkės ir esu paprasta kaip trys kapeikos. Taigi taip pat  norėčiau gyvent su paprastom, linksmom panelėm ir tik ne su šavalkom!!

Jeigu tu nepasakysi man Kitas, laimėsi loterijoje ir aš tau galbūt pagrosiu klarnetu ar armonika ;D

Taigi kam priimtinas šis aprašas ir dar nesiregistravot kolegijoj, pildykit, kad norit gyvent su Akvile Jodkauskaite. Būsiu iš socialinių mokslų fakulteto ir planuoju gyvent Jaunystės 4 ( jeigu priims :((( )

 Jaunystes 4 kiek supratau kitoj kelio pusej (pries socialini fakulteta)?? :))) 

 aha!! 5 min - ir sėdi paskaitoj, bus galima miegot iki paskutinės :D

 is dalies gerai ten as zadejau irgi rasyt y jaunystes 4, bet pagalvojus kad centras palieka laabai toli ir plius autikai ten iki 10 val tevaziuoja persigalvojau as kai dokumentus pildziau man taj sake jei megstu naktini gyvenima jaunystes 4 geriau nesirinkt

 Bet sake , kad vietu gali nebuti jaunystej kai vakar buvau... :D tada amzinai i paskaitas teks veluot man........

 

Žinutė parašyta: 2011-08-04 13:20:05 | Nuoroda
Fashionista rašė:
Inetukas rašė:
tadasD rašė:
akvilukas rašė:
Inetukas rašė:
akvilukas rašė:

Nu kasnors?

Neturiu žalingų įpročių, tik kartais galiu būti netvarkinga, bet manau tai išsispręs, nes bus gėda prieš vietinius bendrabučio gyventojus. Esu visai normali, nesidedu žvaigždės pachotkės ir esu paprasta kaip trys kapeikos. Taigi taip pat  norėčiau gyvent su paprastom, linksmom panelėm ir tik ne su šavalkom!!

Jeigu tu nepasakysi man Kitas, laimėsi loterijoje ir aš tau galbūt pagrosiu klarnetu ar armonika ;D

Taigi kam priimtinas šis aprašas ir dar nesiregistravot kolegijoj, pildykit, kad norit gyvent su Akvile Jodkauskaite. Būsiu iš socialinių mokslų fakulteto ir planuoju gyvent Jaunystės 4 ( jeigu priims :((( )

 Jaunystes 4 kiek supratau kitoj kelio pusej (pries socialini fakulteta)?? :))) 

 aha!! 5 min - ir sėdi paskaitoj, bus galima miegot iki paskutinės :D

 is dalies gerai ten as zadejau irgi rasyt y jaunystes 4, bet pagalvojus kad centras palieka laabai toli ir plius autikai ten iki 10 val tevaziuoja persigalvojau as kai dokumentus pildziau man taj sake jei megstu naktini gyvenima jaunystes 4 geriau nesirinkt

 Bet sake , kad vietu gali nebuti jaunystej kai vakar buvau... :D tada amzinai i paskaitas teks veluot man........

 

 Jei labai nori jaunystėj, tai girdėjau, kad duodi  ten 50lt ir kambarys tavo... :D

 Kai komendante gris :) dabar atostogauja

Žinutė parašyta: 2011-08-11 11:16:35 | Nuoroda

Sveiki. as taip pat būsima :)

Žinutė parašyta: 2011-08-12 09:56:26 | Nuoroda
Gerda* rašė:

Smagu, o kur tu Ineta gyvensi? :) 

 Jei gausiu , tai jaunystes g :)