Vartotojo IevaLeo pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-28 11:45:02 | Nuoroda

Aš irgi čia įstojau :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 11:48:03 | Nuoroda

 Jo, būtų neblogai susiburti :D Klausykit, o gal žinot, kada mum reiks pasirinkti antrą užsienio kalbą? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 11:51:20 | Nuoroda
Lywwa rašė:
IevaLeo rašė:

 Jo, būtų neblogai susiburti :D Klausykit, o gal žinot, kada mum reiks pasirinkti antrą užsienio kalbą? :)

 Va šito aš irgi nežinau. Manau bus galima pasikonsultuoti pasirašant sutartį :)

 Tai tikiuosi :) Nes aš tai prancūzų rinktis noriu, o vietų skaičius ribotas..

Žinutė parašyta: 2012-07-28 11:57:36 | Nuoroda
Lywwa rašė:
IevaLeo rašė:
Lywwa rašė:
IevaLeo rašė:

 Jo, būtų neblogai susiburti :D Klausykit, o gal žinot, kada mum reiks pasirinkti antrą užsienio kalbą? :)

 Va šito aš irgi nežinau. Manau bus galima pasikonsultuoti pasirašant sutartį :)

 Tai tikiuosi :) Nes aš tai prancūzų rinktis noriu, o vietų skaičius ribotas..

 Mane taip pat prancūzų traukia, lenkų nesinori kažkaip :)

 Bet bus didelė konkurencija į prancūzų kalbą :) Nu bet gal kaip nors :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:01:02 | Nuoroda
Lywwa rašė:
IevaLeo rašė:
Lywwa rašė:
IevaLeo rašė:
Lywwa rašė:
IevaLeo rašė:

 Jo, būtų neblogai susiburti :D Klausykit, o gal žinot, kada mum reiks pasirinkti antrą užsienio kalbą? :)

 Va šito aš irgi nežinau. Manau bus galima pasikonsultuoti pasirašant sutartį :)

 Tai tikiuosi :) Nes aš tai prancūzų rinktis noriu, o vietų skaičius ribotas..

 Mane taip pat prancūzų traukia, lenkų nesinori kažkaip :)

 Bet bus didelė konkurencija į prancūzų kalbą :) Nu bet gal kaip nors :)

 Tikiu, bet pagal viską, mums turėtų būti suteikti rinkimosi laisvė, o ne nustatytas kažkoks ribotumas :D 

 Va būtent :) O tu pirmu numeriu vertimą rašei? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:04:32 | Nuoroda
Lywwa rašė:

Ne, pirmu numeriu rašiau anglų - ispanų vu, bet priėmė tik į mokamą. Vertimas pas mane buvo numeriu 3 :) O pas tave pirmas? ;] 

 Aha, pirmu pas mane :) Anglų - ispanų antru buvo :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:07:28 | Nuoroda

 Na taip, džiugu :) 18,66, o tavo? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:09:30 | Nuoroda
Lywwa rašė:
IevaLeo rašė:

 Na taip, džiugu :) 18,66, o tavo? :)

 18.6 ;) 

 Aišku :)

Žinutė parašyta: 2012-07-30 17:02:31 | Nuoroda
hoshi rašė:

Sveiki, aš irgi įstojau į vertimą ir jau pasirašiau sutartį :)) taigi taip pat būsiu jūsų kursiokė ;) o dėl to antros kalbos pasirinkimo mane pačią laabai kamuoja nerimas.. kai rašiausi sutartį, visų klausinėjau kada galėsiu pasirinkti, o kas geriausia, kad niekas nežinojo :D arba reikia skambint dekanui arba laukt rugsėjo ir gal tada galėsim pasirinkt :D bet per daug baisu, bijau nepakliūt į prancūzų grupę, o lenkų mokytis tikraai nenoriu :D :/

 Sveika :) Aš irgi bijau nepakliūti į prancūzų grupę.. Bet man kažkaip atrodo, kad rugsėjį galėsim pasirinkt :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-31 14:27:24 | Nuoroda

 Skype nelabai dažnai naudojuosi, bet vis dėlto nusprendžiau, kad bendras susirašinėjimas išeis į naudą :)) Mano skype shmootle.

Žinutė parašyta: 2012-08-01 19:24:33 | Nuoroda
ElJey rašė:

 Sveiki :) Istojau cia ir as, maciau kazkuri raset apie tai, kad butuko ieskot :) Tai as su drauge issinuomojom toki faina nedideli butuka netoli M.Romerio universiteto ir dar turim viena vieta. Tai jeigu reikia, galit parasyti man, ka nors sugalvosim :) 

 Sveika prisijungusi prie kuklaus mūsų būrelio :))