Vartotojo wwp pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-12-11 22:34:56 | Nuoroda

Sveiki, kas studijuojat medijų filosofiją KTU. Kaip sekasi stuijuot? Ar čia tai, ko tikėjotės, ar ne? Su kokiais balais įstojot? Ar įdomu, ar praktiškas dalykas? Ar daug filosofijos dėstoma, ar dėstoma sudominant studentus ? Ir parašykit visus kitus savo įspūdžius apie šią programą, jei netingit. Manau, ne tik man įdomu bus :) 

Žinutė parašyta: 2012-06-24 15:45:29 | Nuoroda

 Aš galbūt ketinu čia stoti šiemet :) Ar verta, ar čia geriau nei kolegijose logistikos (jose daugiau praktikos turbūt) ? Kaip dėstytojai, yra ką nors praktikoje pasiekę, ar tik teoretikai? Kaip su realiomis perspektyvomis (ne tomis "ant popieriaus", kurias VGTU savo puslapyje pateikia)? Ar aukštesnių kursų studentai dirba pagal specialybę, jei taip, tai ką dirba? Kaip grupės, ar studentaut, ar kažko išmokt čia susirenka? 

Žinutė parašyta: 2012-06-24 15:46:37 | Nuoroda

 Pamiršau paminėt, kad dvejoju maždaug tarp VU TVM tarptautinio verslo ir logistikos VGTU :)

Žinutė parašyta: 2012-06-25 00:45:53 | Nuoroda

 Ačiū už labai išsamų atsakymą :) Tik po jo aš dar labiau susipainiojau savyje - ar į logistiką, ar į tarpt. verslą noriu labiau :D Bandysiu kapstyt internete ir savo viduje, kurioje studijų programoje daugiau teigiamų dalykų, kur aš labiau tinku, ir kur save geriau įsivaizduoju ateity. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-06 01:46:21 | Nuoroda

 Aš tikriausiai rašysiu, pirmu ir vieninteliu :D Ko tikiesi iš studijų? :) Aš tai ir dabar tiksliai nežinau, kur stoti noriu :D

Žinutė parašyta: 2012-07-06 16:59:48 | Nuoroda
forever.young rašė:

Kiek esu girdėjus, studijos VU yra be galo įdomios. Ten yra labai daug veiklos, būsimieji politikai kuria įvairias partijas netgi :D šiaip tikrai girdėjau, jog smagūs ir geri žmonės susirenka. Suprantat - į teisę gali dabar įstoti belenkas, o vat į politiką - konkursas itin didelis, tad susirenka tik elitas, kaip sakant :D  klausykit, beje, kaip manot, koks bus šiemet minimum į vf politiką, nes gi šiemet atims iš vf vietų skaičių dėl tų vnf/st

 Elitas elitui nelygu :) Puikiai išlaikyti egzaminai tikrai negarantuoja, kad žmogus yra protingas, turintis ką pasakyti į temą :D Bet jei smagūs ir įdomūs žmonės ten stoja, tai puiku tuomet :). O min balas į vf, spėju, kad labai nesikeis ir bus nuo 19,5 iki 20 :) Tos valstybės skiriamos stipendijos tiesiog pakeis vf vietas nevalstybinėse aukštosiose mokyklose, jei aš neklystu. Nemanau, kad drastiškai didės ar mažės vf vietų skaičius, bet šito reikia klausti VU atstovų. Mano kb virš 20,2, tai jei apsispręsiu čia stoti, tai ir įstosiu :D

Žinutė parašyta: 2012-07-06 17:04:31 | Nuoroda
Vidokkas rašė:
forever.young rašė:

Kiek esu girdėjus, studijos VU yra be galo įdomios. Ten yra labai daug veiklos, būsimieji politikai kuria įvairias partijas netgi :D šiaip tikrai girdėjau, jog smagūs ir geri žmonės susirenka. Suprantat - į teisę gali dabar įstoti belenkas, o vat į politiką - konkursas itin didelis, tad susirenka tik elitas, kaip sakant :D  klausykit, beje, kaip manot, koks bus šiemet minimum į vf politiką, nes gi šiemet atims iš vf vietų skaičių dėl tų vnf/st

 Kas cia per zmoniu skirstymas i elita ir ne elita? Jeigu jau egzamina gerai islaiko tai jau elitas? Koks snobas gyvenimo nemates kiauras paras praleides prie knygu, surenka tuos 100% istoja i ta politika ir jis jau elitas? Socializacijos laipsnis 0, gyvenimo pazinimas 0 ir t.t. Nesuprantu tokio poziurio... Kaip ir daugelio politiku....

 Tą patį parašiau, tik pavėlavau keliom minutėm. :D Bet norint l. gerai išlaikyt dabartinius vbe (pastarųjų kelerių metų)  ne visiems būtina sėdėt parom prie knygų ir pasaulio nematyt. Pilnai užtenka klausyt, ką mokytojai kalba per pamokas ir paruošti namų darbus, ir neprireikia jokio papildomo mokymosi, korepetitorių ar kalimo :)

Žinutė parašyta: 2012-07-06 17:27:13 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

 As tik kaip pvz. pasakiau. Esme, kad ir net tuos tipo iskalbinguosius nenoreciau priskirti elitui. Apskritai man zodis elitas nepatinka, labiau patiktu intelektualai, kurie ne tik yra issilavine, bet ir turi didele patirti gyvenime, o "elitiniais" 20+ tikrai netampama (cia mano nuomone). Pasiziurekime i tariamaji lietuvos "elita"... Graudu...

 Apskritai, elitas - labai nekonkreti, kiekvienam skirtingai suvokiama sąvoka. O Lietuvos "elitas" - pasityčiojimas visiškas. Keli straipsniukai laikraščiuose, internete, truputis veido televizijoje ir tu - mūsų elite. :D Apie kažkokius intelektualus, kuriems 18 ar 19-ka metų, kalbėt dar labai labai per anksti (labai retų išimčių gal ir pasitaiko).

Apie VU TSPMI daug paprasčiau reikia - tiesiog čia stoja geriausiai išlaikę egzus, tinkamus soc. mokslams :D Ir absoliučiai daugumai jų (ir mane, be abejo, įskaitant) netgi iki lietuviško elito toli kaip pėsčiom iki mėnulio, ką jau kalbėt apie intelektualizmą. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-07 13:53:49 | Nuoroda

 Aš mąstau apie studijas ISM. Kb kiek netikėtai gavosi 20,28, tai galiu stoti kur tik noriu. Pasilikau 3 variantus - VU TVM tarpt. verslas, VU TSPMI Politikos mokslai ir ISM Tarpt. verslas ir komunikacija. :)

Dabar liko dvi savaitės apsispręsti, kur noriu labiau - politka ar tarpt. verslas (nesakykit, kad nesusijusę dalykai - man labai susiję). O šiaip, kas jums geriau - TVM VU ar ISM ? :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-07 14:15:36 | Nuoroda
Rytoj rašė:
wwp rašė:

 O šiaip, kas jums geriau - TVM VU ar ISM ? :) 

 Kadangi nei ten, nei ten nesu mokiusis, tai nelabai galiu vertinti. BET pagal tai, ką esu girdėjusi, skaičiusi ir pan. leidžiu sau susidaryti nuomonę, kad ISM yra 100 kartų geriau nei TVM :D O ir darbdavių jis vertinamas žymiai labiau :)

 Suprantu, kad nei ten, nei ten nestudijavai :D Buvau tik TVM atvirų durų dienoj, tai ten, kaip ir reiktų tikėtis, išgyrė belekaip tą TVM. :D Ieškosiu studijuojančių ISM, kad paklausčiau jų asmeninės nuomonės :)

Žinutė parašyta: 2012-07-07 23:08:57 | Nuoroda
Maya rašė:

 Aš čia studijuoju:) Jei turite klausimų, drąsiai klauskite:)

 Patinka studijuoti čia? Kaip dėstytojai, ar dėsto tikrai profesionaliai? Aš mąstau apie tarptautinį verslą ir komunikaciją :) Kiek žmonių į visas ISM bakalauro studijas priimama kasmet? Ar tiesa, kad daug "pasikėlusių turtingų tėvų vaikelių" čia studijuoja? :DD Ar daug laiko atima mokymasis, ar sunku anglų kalba viską studijuoti? Kokie realūs studentų ir dėstytojų santykiai, oficialūs, ar "normalūs", šilti? :) Iš anksto dėkui :)  

Žinutė parašyta: 2012-07-08 20:22:16 | Nuoroda
Gabytė rašė:

Mano brolis čia studijuoja, todėl kažkaip ir aš užsikabinau. O geriausia draugė kaip tyčia studijuoja VU politika. Ir ji labai teisingai pasakė: politologija, tai mokslas, bet ne specialybė. Ji jau ketvirtame kurse ir sako, kad realiai moka apie viską daug, bet nieko konkretaus. O brolis mokosi ekonomiką ISM, ir yra laaabai patenkintas. Nors mokykloje jam tikrai nelabai sekėsi. Žinoma, čia tik asmeninės nuomonės, bet manau, kad ISM ir VU yra bet kokiu atveju geriau už TVM. Dar lyg vakar per žinias rodė, kad jis papuola į blogiausius Lietuvos universitetų ir kolegijų sąrašus.

 Kad ISM geriau už TVM, tai ir aš tokią nuomonę iš pažįstamų ir internetinių atsiliepimų susidariau. Tai variantą ten studijuoti lyg ir atmečiau. :) Dabar tik du pasirinkimus pasilikau - VU TSPMI Politikos mokslai ir ISM Tarpt. verslas ir komunikacija. Į abu nemokamai įstočiau, čia nėra problemos. Bet vat niekaip neapsisprendžiu, į kurią specialybę iš šių dviejų man stoti. Gal turi kokių patarimų ar pasiūlymų iš draugės ir brolio, kažkokią nuomonę juk vis tiek susidarei juos abu išklausiusi :)

Žinutė parašyta: 2012-07-08 22:33:54 | Nuoroda
Agnieška7 rašė:

O aš gerų atsiliepimų ir apie VU TVM girdėjau. Žinau baigusių žmonių ir jie yra patenkinti studijomis ir be darbo tikrai nelikę... :) Ir nemanau, kad pelnytai jis gavo tą vieną minusą (kiek žinau, dėl doktorantūros nebuvimo universitete). Manau reikia daugiau žiūrėti į kokią specialybę širdis linksta, jei ISM ta specialybė, reikia stoti į ISM, jei TVM, tada reikia stot į TVM. Ypač jei turi tokį balą, kad gali tiek vienur tiek kitur studijuoti nemokamai. :)

 Matai, mane domina tarpt. verslas anglų k., turiu pažįstamų ir ISM, ir TVM studijuojančių, tai apie šią specialybę geresni atsiliepimai iš ISM. Tai aš ir dvejoju tarp politikos mokslų VU ir tarpt. verslo ir komunikacijos studijų ISM :)

Žinutė parašyta: 2012-07-09 11:37:59 | Nuoroda
Gabytė rašė:

Draugei mokytis pirmus du metus nebuvo įdomu, nes, manau, kaip ir daug kur, dalykai nebuvo susiję su politika. Vėliau ji labai žavėjosi tuo, kad yra kviečiami įvairūs dėstytojai, atvažiuoja daug užsienio valstybių atstovų. Taip pat didelė užklasinės veiklos pasiūla. Tačiau apie gerus dėstytojų ir studentų santykius ji niekada nėra kalbėjusi. O apie didelę konkurenciją, lipimą per galvas studentų santykiuose yra minėjusi ne kartą. Taip patnkalbėjo, kad vadovėliai nebe nauji, informacija pasenusi. Dabar ji tikrai džiaugiasi stuudijomis, jos labai pakeitė jos mąstyma per tuos 3 metus, bet ką ji veiks po jų, tai neįsivaizduoja, nes, kaip ir minėjau, nieko konkretaus nemoka,

Brolis mokosi ekonomikoje ISM, bet turi daug draugelių ir tarp.versle. Pas jį vien geros kalbos, todėl nuomonė kiek šališka. Jam labai patinka, kad paskaitų tvarkaraštis sudarytas taip, kad studentai visada turėtų vieną laisvą dieną per savaitę. Jam  patinka nauji vadovėliai, tvarkinga, modernizuota duomenų bazė, informacijos pateikimo būdai. O už vis labiausiai, tai santykiai su dėstytojais. O dėl pačios tarp.verslo specialybės, tai sakė sunkiausia, žinoma, kad viskas anglų kalba, o dėstytojai ne visada būna lietuviai, todėl reikia suktis iš padėties ir liežuvį per aukštosios matematikos paskaitas laužyti. Truputį mane asmeniškai suglumino, kad beveik 30 vaikų iškrito šiemet iš šios specialybės, nes tiesiog nepajėgė mokytis.

Tau siūlau stoti į ISM, gal būsim grupiokės/grupiokai:-)) Jei turi daugiau, ko paklausti, tai nesidrovėk, ištardysiu brolį, jo draugus ar savo draugikę.

 Ačiū už atsakymą :) Geresnes sąlygas, kaip supratau, (ir šiaip, tai logiška) siūlo ISM. Supranti, didžiausia bėda, kad aš pats dar iki galo neapsisprendžiau, kur labiau noriu. :) VU ir gąsdina - pasenę vadovėliai, mokymosi medžiaga, didelė konkurencija tarp studentų. O ISM lyg ir niekas negąsdina (skaičiau ir ne visai teigiamą liepos 5d. straipsnį 15min.lt apie ISM), ten sąlygos studijuoti, kaip suprantu, vienos iš geriausių (jei ne pačios geriausios) Lietuvoje. Tai lyg ir į ISM labiau traukia mane (juolab, kad šiuo metu ir įdomiau atrodo tarpt. verslą mokytis, užsiimti susijusia veikla ir vėliau darbo perspektyvos taip pat labai plačios - tokios, kokias pats susikursiu). 

Žodžiu, man dar reikia šiek tiek laiko apsispręsti galutinai, nes prieš savaitę ir politika labai gražiai man atrodė :D

Žinutė parašyta: 2012-07-09 13:44:45 | Nuoroda
edvis_mXt rašė:

Išreikšiu ir aš savo nuomonę šiuo klausimu :) Šiemet baigiau pirmą Ekonomikos kursą ISM'e. Greičiausiai pagalvosit, kad mano nuomonė šališka, tačiau taip nėra.

Pirma, tai ISM yra geriausia, ką galima rinktis Lietuvoje. Mano nuomone, be ISM Lietuvoje verta stoti į daugelį inžinerijų KTU (ypač informatikos specialybes), arba į LSMU. Jei yra galimybė rinktis tarp ISM ir VU ar TVM, tai patariu rinktis tik ISM. Dabar apie patį univerą - auditorijos naujos, viskas gražu, švaru, suremontuota, nereik šalt žiemą auditorijose (kaip kituose LT univeruose būna) :) Studijų skyriaus darbas tikrai geras, ką rašo 15 min nereik tikėt :) Jeigu yra problema, iškart ieškoma būdų kaip ją spręsti. Dėl dėstytojų bendravimo su studentais - kiekvienas turi savo stilių, vieni bendrauja oficialiai, su kitais galima ir bokalą alaus išgerti, tačiau visi yra geranoriški, padeda iškilus klausimams ar problemoms ir t.t. Dėstytojų būna visokių, ir nuobodžių, ir labai entuziastingų, tačiau visi su kuriais susidūriau buvo tikrai aukšto lygio, ir savo srities specialistai. Šiemet turėjau du dėstytojus užsieniečius, taip pat keletą lietuvių, dėstančių anglų kalba. Kitas dalykas - eLearning. Kadangi turim interaktyvias lentas, bei paskaitos daugiausia būna PowerPoint prezentacijų tipo, tai visos paskaitų medžiagos operatyviai yra sukeliamos į eLearning sistemą. Paskaitos, kaip ir dėstytojai, būna ir nuobodokos, ir įdomios (ypač įstrigo viena Bendravimo Psichologijos paskaita, kai teko eiti į miestą daryti tyrimą apie žmonių elgesį ir provokuoti žmones, kadangi tą dieną lijo, tai mano grupė ėjo prie žmonių ir prašė, kad leistų paeit su jais po jų skėčiais :) ). Daug grupinio darbo, team-building'as veikia :) Skirtumai tarp miestų - dėl Vilniaus skyriaus nežinau, neteko ten pabuvoti kolkas, ne daug ką iš ten pažįstu, tačiau Kauno ISM yra nedidelis, visi vieni kitus pažįsta, todėl esam kaip viena didelė šeima :) Tvarkaraštis ganėtinai laisvokas, todėl dauguma mano draugų ir pažįstamų (kaip ir aš pats) sugeba derinti mokslus ir darbą. Dėl "turtingų tėvelių vaikučių" - žinoma, į šį univerą vargingiau gyvenančių šeimų vaikai turbūt nestoja, tačiau niekas savo turtais nesipuikuoja, ir nėra kažkokio tai susiskirstymo pagal turimų pinigų kiekį. Taip pat pažįstu nemažai tokių, kurie įstojo į ISM su ypač gerais rezultatais, ir nemoka nieko. Taip pat labai didelė dalis gavo krepšelius. Beje, kaip žmonės šneka, kad ISM gali nusipirkt diplomą už pinigus - taip tikrai nėra. Būna nemažai turinčių pinigų, bet nesimokančių :) Tokie po pirmo pusmečio skrenda laukan :)

Apibendrinant tikrai esu patenkintas, kad čia įstojau.

Kol kas tiek, jei turit klausimų - kreipkitės, pabandysiu į visus atsakyti.

 Dėkui už išsamų atsakymą :) Bet čia vien tik apie gerasias puses aprašei. Parašyk ir kokių blogesnių dalykų, Tau nelabai patinkančių, yra ISM (suprantu, tobulumo ir nesitikiu, bet tikiuosi tikrai kokybiško mokslo ir turiningo, pilno veiklos studentavimo). :) Kad žinočiau, ko galiu tikėtis.

Žinutė parašyta: 2012-07-09 19:58:02 | Nuoroda
edvis_mXt rašė:

Blogybių sakai... :) Net nežinau ką čia sugalvot :) Na pvz.: maistas valgykloje - be kokių 12 LTL normaliai nepavalgysi, sakyčiau kaina visai ne studentiška :) Man nepatinka tai, kad dažniausiai tenka imti vieną knygos egzempliorių 2 žmonėms (kadangi biblioteka ne itin didelė), tai jei abiem porininkam prireikia knygos vienu metu, tenka spaustis kažkaip :) Su mašinos parkavimu problemos centre, į ISM kiemą neleidžia studentų, ant gatvės brangu.

Nežinau ar čia minusas, bet jei pvz iš midtermo (kitur vadinamo koliu) gausi kokius 4.75, tai dėstytojas tau nerašys 5 greičiausiai :) Kiek gavai tiek gavai, tavo problemos. Mažiausias teigiamas pažymys - 5 (ne 4 kaip mokykloj), nors jei mokais, tai čia ne problema.  Prevencija prieš nusirašinėjimą nebloga, žinau atvejų, kai nusirašyt buvo įmanoma, bet žinau atvejų kur pagavo nusirašinėjant, ir baigėsi griežtu papeikimu, kas yra paskutinis žingsnis iki išmetimo iš univero.

Šiuo metu daugiau blogybių nepamenu...

Kas dėl studentiško gyvenimo, tai bent jau Kaune viskas neblogai, tikrai yra ką veikt (nekalbu vien apie balius, yra ir pasikultūrinimo renginių kaip pvz (šokių vakaras, protų mušiai, žaidimų vakarai ir t.t.). Dėl balių, tai SA paorganizuoja keletą per metus, dėl daugiau, tai viskas priklauso nuo pačių žmonių, kaip susibendrausit :)

Dar - jei įstosit, būtinai varykit į fuksų žygį, susipažinsit su chebra, bus smagiau univere pirmom dienom :)

 Dėkui dar kartą :) Na, kol kas širdis, protas labiausiai ir linksta prie ISM :D Bet žiūrėsiu, kaip čia bus. Kad ir kur stosiu,  be jokių abejonių į fuksų stovyklą varysiu :)

Žinutė parašyta: 2012-07-16 14:57:06 | Nuoroda

 O aš ir dabar net neįsivaizduoju, kur noriu stoti :D 

Žinutė parašyta: 2012-07-16 23:11:54 | Nuoroda
kornita rašė:
wwp rašė:

 O aš ir dabar net neįsivaizduoju, kur noriu stoti :D 

 su tokiais rezultatais visi keliai atviri:)

 Šiaip lyg ir faina, kad taip yra :) Bet apsisprendimas dar sunkesnis, kai visur beveik galiu stoti.:)

Žinutė parašyta: 2012-07-24 00:50:00 | Nuoroda

Galiausiai po daugiau nei mėnesio žiauriai sudėtingų ir fantastinių apmąstymų sugalvojau pirmu numeriu parašyt tarptautinį verslą ir komunikaciją.:) Tikiuosi, pataikiau :D Nors ir dabar nežinau, ko ir iš ko aš noriu :D Taigi, kas mano būsimi kursiokai? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-24 15:15:05 | Nuoroda

 O, kuo daugiau kursiokių, ypač gražių, tuo geriau :D Nepagalvojau, kad reikia konkrečiau klaust, kas Vilniuje žadat studijuoti? :)