Vartotojo Chedro pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-01-22 19:41:51 | Nuoroda

Sveiki,
norėčiau jūsų patarimo, kur stoti ar į VGTU ar į KTU, specialybė - automatika ir valdymas. Niekaip negaliu apsispręst, o galbūt nėra skirtumo, o jei yra tai koks? Dėkui už atsakymus. :)  

Žinutė parašyta: 2012-07-08 12:19:27 | Nuoroda

Jo, aš pirmoj vietoj rašiau Šilumos ir technologijų energetiką, o antroj Automatika ir valdymą. Nežinau, galbūt reiks perstumt vietom, nes stojamasis balas 17,6, tai turbūt įstosiu į pirmą vietą įrašytą specialybę, todėl reikia pagalvot, kur noriu labiau, bet kažkodėl linkstu link energetikos, kažkaip įdomiai man skamba ir potraukis toks kažkoks yra. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-09 23:50:35 | Nuoroda
kikaa rašė:
Chedro rašė:

Jo, aš pirmoj vietoj rašiau Šilumos ir technologijų energetiką, o antroj Automatika ir valdymą. Nežinau, galbūt reiks perstumt vietom, nes stojamasis balas 17,6, tai turbūt įstosiu į pirmą vietą įrašytą specialybę, todėl reikia pagalvot, kur noriu labiau, bet kažkodėl linkstu link energetikos, kažkaip įdomiai man skamba ir potraukis toks kažkoks yra. :)

 2 pirmus metus mokysies tuos pacius dalykus abejose specialybese, tai dar nelabai ir pajausi skirtuma tarp ju. Patarciau eiti ten, kas labiau traukia, bus paciam idomiau. :)  o del 17.6 balo galiu pasakyt kad 100 procentu i vf pateksi :) pernai metais i vf istojo turintys 22.5-13.7 praeinamaji, cia pirmo pasirasymo metu:)  sekmes ir lauksim fakultete

 Dėkui už patarimus, tikiuosi, kaip ir minėjai, susitiksim jau prasidėjus mokslo metam. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:45:40 | Nuoroda

 Šilumos energetika ir technologijos. 

Žinutė parašyta: 2012-08-10 13:06:35 | Nuoroda

Jo, man taip pat būtų įdomu sužinot apie bendrabučius, tik man labiau aktualus yra 14 barakas. :)