Vartotojo sunny123 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-10 16:53:22 | Nuoroda

 Vytauto Černovo, Algirdo Grybausko ,,Pasirenk chemijos egzaminui"

Laima Juzė Kunskaitė, Nijolė Daubaraitė, Skirmantė Bačinskienė ,,Chemija"  Į egzaminą be baimės

Į pagalbą abiturientui ,,Biologija" 2005 - 2008 metų biologijos vbe su atsakymais

Neorganinės ir bendrosios chemijos kontroliniai darbai su atsakymais

Eugenija Pranienė ,,Chemija" pasikartokime prieš ezaminą

Organinės chemijos kontroliniai darbai (atšviestas variantas, bet geros būklės)

Santraukas ,,Biologija trumpai ir aiškiai " didakta 3 dalys

Kaina sutartinė. :)  susisiekti galite gmailu  

Žinutė parašyta: 2012-07-25 19:40:39 | Nuoroda

 Ir aš 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 15:15:41 | Nuoroda

 Aš taip pat 

Žinutė parašyta: 2012-08-18 13:38:56 | Nuoroda

 Man atrodo, kad nuo 120 iki 140 LT. Žiūrint kuris bendrabutis :)

Žinutė parašyta: 2012-08-18 14:18:17 | Nuoroda

 Aš taip pat norėčiau daugiau info apie VA 5 bendrabutį :) 

Žinutė parašyta: 2012-08-20 21:56:19 | Nuoroda

 zMOgau gaila, bet aš ne būsima veteinarė, o odontologė tad jaučiu atstumas iki medicinos akademijos bus nemažas..

Žinutė parašyta: 2012-08-21 11:41:43 | Nuoroda

 O aš maniau, kad bus daugiau :D na, ką reiks tik išmokt tarp tų autobusų susigaudyt :)

Žinutė parašyta: 2013-01-27 14:11:15 | Nuoroda

Žinai, Pilkas, aš šiemet įstojau į odontologiją, bet vnf, todėl šiemet persilaikysiu egzaminą ir bandysiu į vf.. Šaunu, jog puikiai supranti ir žinai, kur save realizuosi ateityje.. Kai dabar pagalvoji, tai mane labiau žavi pati medicina nei odontologija, nes pirmaisiais metais mes einam viską tą patį, ką ir medikai :) Galiu pasakyti, jog tikrai nėra jau tokios sunkios ir neištveriamos tos medicinos studijos, kaip visi teigia :D Nors aišku pasitaiko bemiegių naktų prieš kolį ar egzaminą, bet viskas įmanoma, patikėk :) o studijos tikrai įdomios, ypač anatomija, nors joje reikia iškalt nemažai lotyniškų pavadinimų :D

Žinutė parašyta: 2013-01-28 13:39:53 | Nuoroda

  Įstojau su 19,04.. Labiausiai sukirto chemija, tačiau žadu persilaikyti biologiją :D Biologijos didesnis koeficientas, o ir surinkau mažiau nei tikėjausi... Kartais net ir pagalvoju gal ir medicinon pereiti... Tereikia tik išsilyginti kreditų skaičių, kurių medikai šiek tiek turi daugiau :D Patariu ir tau neabejot savo pasirinkimu kaip aš suabejojau. Visuomet svajojau apie mediciną, bet paskutinę minutę didesnį prioritetą suteikiau odontologijai ir įstojau šiek tiek ne ton kryptin..

Žinutė parašyta: 2013-02-01 15:43:57 | Nuoroda
pilkas rašė:

Nes dabar tai traukia labiau medicina, bet jei šautų šlapimas  galvon, tai... Tai būtų neprošal žinot, kaip taisyt padėtį. :D
O jau užsirašei į egzą? O kodėl nenori banyt perlaikyt abu? :D Juk blogiau nebus.

 Užsirašiau į biologijos laikymą, abiejų kažin ar išeitų gerai persilaikyt, juk dar reikia ir studijuot :D Na, teoriškai įmanoma perstoti, o praktiškai bus matyt :D

Žinutė parašyta: 2013-02-01 19:15:53 | Nuoroda
pilkas rašė:
sunny123 rašė:
pilkas rašė:

Nes dabar tai traukia labiau medicina, bet jei šautų šlapimas  galvon, tai... Tai būtų neprošal žinot, kaip taisyt padėtį. :D
O jau užsirašei į egzą? O kodėl nenori banyt perlaikyt abu? :D Juk blogiau nebus.

 Užsirašiau į biologijos laikymą, abiejų kažin ar išeitų gerai persilaikyt, juk dar reikia ir studijuot :D Na, teoriškai įmanoma perstoti, o praktiškai bus matyt :D

 Bandyti gi galima juk. :D Ims geresnį rezultatą vis tiek:D

 Na abejoju ar su chemija man verta bandyt, geriau jau su biologija pasispausiu :D Nes chemijoj pas mane pernelyg daug spragų..