Vartotojo ceras pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-06 23:26:37 | Nuoroda

 Sveiki!  Nerijau, man atrodo, tu esi Ingridos grupiokas.  Ji mano kaimynė ir labai gera draugė. :) Na, o aš, atrodo, taip pat nersiu į lituanistikos vandenis. Nors ir studijuoti lietuvių filologiją tikrai netrokštu, tačiau nelabai turiu kitų alternatyvų - žiūrint realiai, tai vienintelė sritis, kurioje nesu žalia, šiek tiek ją išmanau ir galiu jaustis nors iš dalies užtikrinta. Mano mama - lietuvių kalbos mokytoja, todėl apie šį darbą išmanau gana nemažai, žinau jo pliusus ir minusus. Be to, atsižvelgiant į tai, kad esu labai panaši į savo mamą, sekimas jos pėdomis atrodo tikrai neblogas pasirinkimas. Manau, tokiame darbe gana neblogai susitvarkyčiau ir galėčiau atskleisti save kaip asmenybę. :) Atlyginimas irgi nebaugina, o darbo vietą, manau, susirasti nėra jau taip sunku, kaip daugumos stereotipinis mąstymas jiems sako. LEU pažymėjau pirmu numeriu, nors kažin, ar esu pakankamai kieta ten įstoti (su istorija, na, žiūrint realiai, man pizdiec :) ). Bet aš nieko prieš Šiaulius - ten studijavo mano mama, daug kartų lankiau šį miestą, jis man gana mielas. Iš tiesų jau pažymėjau 7 vietas, ir visos - lietuvių filologija. :D Bet į Kauną vis tiek nevažiuočiau, o Klaipėda per arti namų. :( Nepykit už tokį dienoraštinį įrašą, tiesiog mintys liejasi. :D Klausimų neturiu, man viską papasakoja Ingrida, apie prišiktus dušus taip pat žinau. :D Tai gal susitiksim rudenį? :) Na, o jeigu ne, tik jums blogiau... :D :)