Vartotojo Eglie94 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:36:31 | Nuoroda

 sveiki. kaip manot, ar teisingas būtų toks atsakymas 3 dalies, 4kl. 3.(apie genetinį kodą ir jo universalumą) 

Tai azotinių bazių tripletas, koduojantis aminorūgštis. Vieną aminorūgštį gali koduoti keli tripletai, taigi taip išvengiama mutacijų. 

Kaip manot, gaučiau nors tašką už tokį atsakymą? 

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:44:08 | Nuoroda

 Sunkiai man bus su ta biologija.... testas ir II dalis tai gerai visai, o jau 3 dalis nekažką :(  na, bet vistiek tikiuosi kad bus kažkiek tų teisingų ten...

Žinutė parašyta: 2012-06-11 18:50:26 | Nuoroda
Stifler rašė:
Stifler rašė:
tiutiuriu rašė:
rgey3y rašė:

Krc su DNR ir Mitochondrija ziauriai susikirtau. Su DNR tai aisku man. Nesupratau net ka tas replikacija reiskia, kazko sasiuviniuose neradau tokios temos, turbut kazkur nukisau, nors kazkur istikro girdetas sitas zodis.. tai kiek ten 3 ar 4 taskai buvo. Tai atrodo numeriukais nuo 1-4 is skirtingu temu pavariau gal pataikysiu ant 1 tasko :D

 Man kvepia, kad ten bus blogai tiems, kas neparašė molekulių dviejų. Nes reikia tik užrašyti rezultatą, nėra tokių žodžių, kaip 'apibūdinkite', 'paaiškinkite' ir pan. Labai reikia kreipti dėmesį į tuos žodelius.

 as kazkaip ilgai masciau klausima su toms ribosomu spalvoms gerai kad dasuto prisiminti jos sudeti :D

 jauciu vienintelis lietuvoje negausiu tasko uz vitamino D saltinius :D  kepenys tinka pupelles ne 0 tasku :D

 zinok labai abejoju ;) pas mane pora bendraklasiu kur egzaminan ėjo tai net speju nezino tu vitaminu. Nu is tiesu ir is manes biologe nekazinkokia. O del tu paprastu dalyku tai taip, as tai ten II daly labai sufailinau su tais elniais ir vilkais, is pradziu teisingai pazymejau o veliau nznau kas man ten susisviete :D

Žinutė parašyta: 2012-06-11 22:12:41 | Nuoroda

 ei, o kazi neuzskaitys klaidos jei kvepavimo reakcijos lygtį taip parašiau: c6h12o6 +6o2->6co2 + 6h2o+ energija?