Vartotojo sleepinguard pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:51:25 | Nuoroda

Sveiki, as taip pat istojau, bet turiu klausima, jeigu as noriu studijuot:  Audiovizualinis vertimas iš anglų kalbos,laikiau anglu egzamina,o mokykloj vokieciu tik siek tiek mokiausi, tai as i anglu istosiu? Ar kaip jie tas grupes sudaro? nes siek tiek bijau,kad jeigu tiesiog kaip nors skelia,kad i vokieciu nepatekciau...

Žinutė parašyta: 2012-07-27 16:22:11 | Nuoroda
Hanni rašė:
na nebijok, as irgi nezinau, bet kazkaip manau, kad gal leis pasirinkti?
ir taip girdejau, kad pacioje pradzioje bus kalbos lygio nustatymai, anglu ir vokieciu ir pagal tai pogrupius skirstys, taigi jei anglu moki geriau, nei vokieciu, vistek turetu i anglu paskirti :]
 

 

 labai tikiuosi :) rytoj manau jau vaziuosiu pasirasyt sutarties,tai tuo paciu jeigu nepamirsiu reikes pasiklaust :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:55:41 | Nuoroda

tai parasysiu, jeigu ka nors naudingo suzinosiu :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:56:13 | Nuoroda
nknknesakysiu rašė:

aha tikrai,as vokieciu is viso nei zodzio nemoku tai man kosmaras butu jei bet kaip suskirstytu i pogrupius :D vaziuosiu tik pirmadieni dokumentu tvarkytis,taigi taip pat laukiu bet kokios info apie visus tuos reikalus :)

 o mokykloj mokeisi vokieciu? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 13:35:57 | Nuoroda

Siandien buvau ir pasidomejau del anglu ir vokieciu tai taip,jie kazkaip pagal zinias atrinks :) tai reiskia anglu studijuosiu :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-30 00:02:05 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:

 Aš ir vakar buvau, tai viskas ten man patiko :D Gal kas į fuksų stovyklą užsirašė? :>

 Aha uzsirasiau :)