Vartotojo mbijei pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-28 17:19:31 | Nuoroda

 O, pas mane taip pat taikomoji ;) Pirmas forumas, kuriame randu bendrakursių :D

Žinutė parašyta: 2012-07-28 17:49:07 | Nuoroda
Neringa. rašė:
slepiuosi rašė:
just do it rašė:

 man kzkodel neatidaro

 Žiūrėk čia www.bustas.vu.lt/. Įėjęs spausk dešinės pusės apačioj "Elektroninė kambario rezervacija".

 aš užpildžiau ir man jau kokias 5h. neatsiunčia patvirtinimo kodo. Niekam daugiau taip nėra?

 Pažiūrėk prie šlamšto, mano draugei taip pat buvo.

Žinutė parašyta: 2012-07-28 18:55:50 | Nuoroda
Nyan Nyan rašė:
mbijei rašė:

 O, pas mane taip pat taikomoji ;) Pirmas forumas, kuriame randu bendrakursių :D

 sveika, jau buvau pradėjus manyti, kad vienintelė mergina būsiu ten :D. Kur gyvent žadi?

 Nieko, bernų daug turėsim :D Užsiregistravau dėl bendrabučio, būtų labai gerai ten pakliūt, tik kad va jokių lengvatų neturiu, kaži kaip bus.. Kur tu mąstai gyvent?;)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 22:37:43 | Nuoroda
Nyan Nyan rašė:
mbijei rašė:
Nyan Nyan rašė:
mbijei rašė:

 O, pas mane taip pat taikomoji ;) Pirmas forumas, kuriame randu bendrakursių :D

 sveika, jau buvau pradėjus manyti, kad vienintelė mergina būsiu ten :D. Kur gyvent žadi?

 Nieko, bernų daug turėsim :D Užsiregistravau dėl bendrabučio, būtų labai gerai ten pakliūt, tik kad va jokių lengvatų neturiu, kaži kaip bus.. Kur tu mąstai gyvent?;)

 Pamatysi, gausi, bent jau taip rašo čia, kad visiems, kurie ne iš Vilniaus, duoda, nes pilna tų laisvų vietų bendrabučiuose :}. Taigi mąstau gyventi ten taip pat ir tikiuosi pakliūti į kambariuką su žmonėmis, kurie jau spėjo užgyventi kokį šaldytuvą ir pan.... :D

 Aha, aš irgi apie šaldytuviuką buvau pagalvojus ;D Kaži kaip ten šiaip gyvenimo salygos Saulėtekio bandrabutyje, kaip dušai..:)