Vartotojo "Studentas" pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-29 12:30:24 | Nuoroda
migle6699 rašė:

Noreciau pasiteirauti,o kaip galima apkeisti viets,as bijau kazka spausti ir pridirbt kazka,ten kur sone reikia spausti tinka ar kaip,galite paaiskinti?

 Jei nori apkeisti prioritetu vietas sone paspausk "Placiau", tada tau atvers nauja langeli kur paciame virsuje gali pasirinkti savo pasirinkto dalyko prioriteto numeri. Manau, atsakiau, jeigu tu to klausei, jei ne - klausk dar :)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 12:33:44 | Nuoroda

Laba diena Visiems :)) Dalyvausiu antrame etape ir jei nepavyks istoti ten, kur noreciau, papildome priemime rasysiu KK Farmakotechnika. Tai vat, ka galvojat, pavyktu istoti su KB 17.98? Dekui uz atsakymus! :p

Žinutė parašyta: 2012-07-29 12:38:09 | Nuoroda
migle6699 rašė:

tai cia reikia keisti atsidarius pirmojo etapo sarasa? :)

 Ne, jei dalyvauji antrame etape, tai eini i "Antro etapo pageidavimai" ir ten spaudi "Prideti", tada tau leidzia prideti savo pageidavimus is pirmo etapo saraso tik skirtinga eiles tvarka :)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 12:43:41 | Nuoroda
migle6699 rašė:

nesuprantu tada kazko,nes man nieko keisti neleidzia ,ismeta ta pacia eiles tvarka kaip ir pirmame etape :)

 

 Taip, ismeta ta pacia, bet sone gali spausti "Tinka" ir tada tau ta varianta kelia i "Antro etapo pageidavimai" skilti eiles tvarka priklausomai nuo to, kokia tvarka spaudi "Tinka" :) Bet kokiu atveju, perkelus pageidavimus gali keisti eiles tvarka po to :)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 12:44:19 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:

Laba diena Visiems :)) Dalyvausiu antrame etape ir jei nepavyks istoti ten, kur noreciau, papildome priemime rasysiu KK Farmakotechnika. Tai vat, ka galvojat, pavyktu istoti su KB 17.98? Dekui uz atsakymus! :p

 Be vargo gausi VF ;) 

 Jei jau atrasei, tai pabendrauk :)) Baigus farmakotechnika KK, ka pati panuoji daryti? Stoti i universiteta? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 12:50:44 | Nuoroda
migle6699 rašė:

db supratau,ACIU Tau labai labai ;D

 

 Nera uz ka :))

Žinutė parašyta: 2012-07-29 12:53:12 | Nuoroda
migle6699 rašė:

Ai vistiek pasitikslinti reikia,nes lb bijojau ,kad kazka pridarysiu ne taip,tai vel bus blogai x

D

 Nieko, tikslinkis i sveikata :))

Žinutė parašyta: 2012-07-29 13:08:03 | Nuoroda
loretulis rašė:

 dukra neistojo i vdu anglu filologija,rasiusi buvo 2nr.pakviesta i smk ,ten ji nenori.ar 2 etape gali vel rasyti vf anglu filologija 1nr.o 2nr ta pacia vnf?kaip zinoti kiek ten vietu like?

 Zinoti kiek vietu like galima paziurejus diagramas, bet is atgarsiu tai man atrodo jos netiksliai rodo. Pasiskambinus universitetui, manau, paaisketu tikrai :) O rasyti gali viska, ka buvo rasiusi pirmame etape, nieko keisti negalima, tik eiles numerius. Todel, jeigu ji anglu filologija buvo rasiusi ir vf ir vnf, jas gali vel deti i antra etapa. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 13:28:06 | Nuoroda
loretulis rašė:

 o kolegijoje itraukti negalima?jei nebuvos rasius 1 etape,nors butu ta pati anglu kalba?

 Antrame etape itraukti nieko isvis negalima. Treciame etape bus galima viska koreguoti, itraukti naujus variantus, todel belieka laukti, jeigu norite nauju pasirinkimu :)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 13:31:34 | Nuoroda
TYLYDoaa rašė:

Savo planuose, jei dar nebus panaikintos islyginamosios studojos farmakotechnikams, butinai stosiu i univera :)

 Aisku :) Nujauciu, jog teks ir man stoti i farmakotechnika ir veliau i univera ar i uzsieni :))

Žinutė parašyta: 2012-07-29 13:45:58 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:
TYLYDoaa rašė:

Savo planuose, jei dar nebus panaikintos islyginamosios studojos farmakotechnikams, butinai stosiu i univera :)

 Aisku :) Nujauciu, jog teks ir man stoti i farmakotechnika ir veliau i univera ar i uzsieni :))

 O tu kuriuo nr rašei farmakotechniką,kad per 1 turą negavai VF vietos su tokiu KB čia? ;o 

 Nerasiau visai, nes truputi prisapnavau ir prirasiau vien tik univerus ir biomedicinos vf viska, todel nieko negavau, o jei ir antrame etape liksiu nepakviestas, tai treciame teks rasyti KK farmaktechnika :))

Žinutė parašyta: 2012-07-29 16:04:16 | Nuoroda
loretulis rašė:

 dukra isvykus i uzsieni padirbeti,tai man si beda liko.jei ji rasius i vdu tik i vf vieta ,bet nepakviesta,tai 2 etape jau  vnf vieta tai paciai spec.dadeti negalima?ar kaip?

 Teisingai, negalima.. :( Antram etape is esmes belieka tik perrikiuoti tas pacias vietas tokia eiles tvarka, kad auksciausioji butu labiausiai tikima studiju pasiulymui. O jau vnf gales prideti treciame etape :)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 17:05:41 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:
TYLYDoaa rašė:

Savo planuose, jei dar nebus panaikintos islyginamosios studojos farmakotechnikams, butinai stosiu i univera :)

 Aisku :) Nujauciu, jog teks ir man stoti i farmakotechnika ir veliau i univera ar i uzsieni :))

 O tu kuriuo nr rašei farmakotechniką,kad per 1 turą negavai VF vietos su tokiu KB čia? ;o 

 Nerasiau visai, nes truputi prisapnavau ir prirasiau vien tik univerus ir biomedicinos vf viska, todel nieko negavau, o jei ir antrame etape liksiu nepakviestas, tai treciame teks rasyti KK farmaktechnika :))

 Atvirai aš manau,kad 2etape gausi ir VF universitete kažkur dar ;D jei ne tai į čia per 3 turą laisvai :)

Malonu, kad taip manai! :)) Man prideda kazkiek pozityvumo, nes kai neistojau per pirma etapa tai visi aplinkuj tik ir knisa prota :)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 17:17:53 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:
TYLYDoaa rašė:

Savo planuose, jei dar nebus panaikintos islyginamosios studojos farmakotechnikams, butinai stosiu i univera :)

 Aisku :) Nujauciu, jog teks ir man stoti i farmakotechnika ir veliau i univera ar i uzsieni :))

 O tu kuriuo nr rašei farmakotechniką,kad per 1 turą negavai VF vietos su tokiu KB čia? ;o 

 Nerasiau visai, nes truputi prisapnavau ir prirasiau vien tik univerus ir biomedicinos vf viska, todel nieko negavau, o jei ir antrame etape liksiu nepakviestas, tai treciame teks rasyti KK farmaktechnika :))

 Atvirai aš manau,kad 2etape gausi ir VF universitete kažkur dar ;D jei ne tai į čia per 3 turą laisvai :)

Malonu, kad taip manai! :)) Man prideda kazkiek pozityvumo, nes kai neistojau per pirma etapa tai visi aplinkuj tik ir knisa prota :)

 Aš tikrai taip manau ir linkiu įstoti, nes balas tavo aukštas palyginus, jei būtum 1 etape kitaip surašęs manau nesikankintum dabar :) mažai liko laukti, viskas bus gerai 

 Dekui uz pozityvia nuomone! :) O pati kaip, i farmakotechnika jau ir istojus? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 21:17:16 | Nuoroda
TYLYDoaa rašė:
"Studentas" rašė:
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:
TYLYDoaa rašė:

Savo planuose, jei dar nebus panaikintos islyginamosios studojos farmakotechnikams, butinai stosiu i univera :)

 Aisku :) Nujauciu, jog teks ir man stoti i farmakotechnika ir veliau i univera ar i uzsieni :))

 O tu kuriuo nr rašei farmakotechniką,kad per 1 turą negavai VF vietos su tokiu KB čia? ;o 

 Nerasiau visai, nes truputi prisapnavau ir prirasiau vien tik univerus ir biomedicinos vf viska, todel nieko negavau, o jei ir antrame etape liksiu nepakviestas, tai treciame teks rasyti KK farmaktechnika :))

 Atvirai aš manau,kad 2etape gausi ir VF universitete kažkur dar ;D jei ne tai į čia per 3 turą laisvai :)

Malonu, kad taip manai! :)) Man prideda kazkiek pozityvumo, nes kai neistojau per pirma etapa tai visi aplinkuj tik ir knisa prota :)

 Aš tikrai taip manau ir linkiu įstoti, nes balas tavo aukštas palyginus, jei būtum 1 etape kitaip surašęs manau nesikankintum dabar :) mažai liko laukti, viskas bus gerai 

 Na, kad ir kaip bebūtų,manau  visos,kurios kol kas esame prisijungusios prie sitos grupes, pritars kad labai lauksim papildant farmakotechniku gretas :DD

 Man atrodo man ir paciam butu malonu :)))

Žinutė parašyta: 2012-08-03 14:32:27 | Nuoroda

Yra cia kiek nors gyvu? :)) Idomu butu suzinoti 2012m. kolegas, pasireiskit kas nors, netingekit :)

Žinutė parašyta: 2012-08-09 11:26:57 | Nuoroda
Kardamoon rašė:
\agne/ rašė:
LinasVaisv rašė:

Sveiki, bandziau stoti i KK kelias specialybes su konkursiniu balu ~5, neprieme per du etapus, turiu anglu bei lietuviu valstybinius egzaminus, kas patartu gal kur stoti? Nes kur rasiau prasymus - neprieme :/

 nesuprantu kaip įmanoma turėti kb 5 ? iš viso su tokiu balu stok į profesinę mokyklą, o apie universitetus ar kolegijas siūlyčiau net negalvoti :)

 na,tau,kaip norinciai studijuoti psichologija,pagarbiai siulau pastebeti,kad tavo komentaras yra izeidziantis. nemanau kad man reikia labai daug argumentuoti, bet elementaru yra jau vien tai, kad profesines mokyklas baigiantys zmones yra zyyymiai labiau paklausesni darbo rinkoje nei socialinius mokslus baige, nes siuo metu itin truksta zmoniu,galinciu kvalifikuotai atlikti "ranku" darbus.daznai del to,kad visuomenej vyruoja tavo isreiksta nuomone-kad jei eini i profke,esi levas,ir tai yra gedinga.nors ne velnio tai ne gedinga.reikia dekoti tiems kurie ten eina,ir paskui taiso tavo masina, tiesia elektra i tavo buta, apdailina ji plytelemis ir tapetais, pasiuva suknele,ir taip toliau ir be galo. taip,aukstasis mokslas ne visiems,bet reikia gerbti zmogu,nesutverta buti mokslo galiunu.tikiuosi suprasi mane teisingai. siulymu net negalvoti apie "universitetus ir kolegijas" tik stumi i depresija. zmogus turi tureti tiksla ir nora,bet yra skirtumas,kaip jam pasiulai "apsvarstyt" savo norus-ar jis lieka jausdamasis durnas ir nevykes,ar jis lieka jausdamasis reikalingas. cia off topic,sorry visu,bet kazkaip nesusilaikiau.linkiu supratingumo ir pagarbos.

 Labai puikus ir teisingas komentaras :) +++

Žinutė parašyta: 2012-08-11 13:47:29 | Nuoroda

Sveiki, ieskau kur gyventi ir su kuo gyventi, todel noreciau pasiklausti, ar paprasyti, kad parasytumet ar jau turite kur gyventi, kokia vieta, kokia kaina, kad susidaryti bendram ispudziui :)) Tema, zinoma, apie Kauna, rasykit jei ir neturite vietos bei taip pat ieskote, gal rasim bendra kalba ar netgi tapsime kambariokais! :) 

Žinutė parašyta: 2012-08-11 14:07:39 | Nuoroda
sunnyji rašė:

Labukas , facebooke yra grupė Kauno Fuksai 2012 ten būna ieško kambariokų :)

 O, dekui! :))