Vartotojo Psychoanalysis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-10-24 19:01:18 | Nuoroda

 Sveiki, visi.  Esu vienuoliktokė ir vienas iš mano pasirinkimų gal ir būtų istorija. Turiu klausimą. Kadangi, svajonėse siekiu daug, ko daugiausiai būtų galima pasiekti su istorija? Ar lengva būtų iš istorijos pragyventi, jei turėčiau ir magistrą? 

Žinutė parašyta: 2013-01-09 16:25:41 | Nuoroda

Sveiki visi,

Simet esu viso labo vienuoliktoke, taciau baigusi dvylika klasiu galvoju apie psichologija arba psichiatrija. Noreciau pasiklausti apie psichiatrija. Man reikia imti vientisasias medicinos studijos, o poto jas baigus galimas psichiatrijos pasinkimas? Ar labai nelengva patekti studijuoti medicina?

Žinutė parašyta: 2013-03-17 20:22:02 | Nuoroda

 Sveiki, 

Esu vienuoliktokė. Itin domiuosi psichologija. Matematika, lietuvių, istorija, anglų, IT sekasi labai neblogai, deja, neturiu biologijos. Kad ir kaip bebūtų, ją mokinuosi savarankiškai, mat neturiu galimybės jos įsidėti. Kaip manote patekčiau į nemokamą vietą? Ar spėčiau mokintis kartu pasiėmusi ir istorijos gretutines studijas? O kaip pats gyvenimas Kaune? :)

 

                                                                                                                         Nekantriai lauksiu atsakymo. 

Žinutė parašyta: 2013-03-17 22:29:56 | Nuoroda

 P.S. O kokie šansai patekti į bendrabutį, jei gyveni Kauno rajone? :)