po lietuviu valstybinio egzamino
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:17:29 | Nuoroda
Smazijos ir mimijos uzvalde foruma Siaip nesinoretu tiket ,kad atsiras toks vunderkindas, kuris ir suvokimo, ir rasinio/analizes surinks maksimalu bala, nes tada bus baisus ragas visiems Susimauti tikrai visai nesukniai buvo galima...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:21:03 | Nuoroda
Rašiau Biliūno interpretaciją, o dar vakar skaitinėjau lygiai tą pačią Krėvės ištraukos analizę (per pamoką atsiskaitymui rašėm), bet nk apie patį autorių neatsiminiau, tai nenorėjau rizikuot Biliūno tą ištrauką irgi buvom nagrinėję beveik tą pačią, tai kelias mintis prisiminiau Parašiau kokį ~550 žodžių, ryškiai per daug, bet nieko Suvokimas man pasirodė įtartinai lengvas, turbūt nesupratau Menines priemones parašiau retorinį klasuimą ir nutylėjimą, tas autonomazijas buvau užmiršus, kaip pačias sąvokas Čia kažkuriai panelei gąsdinot, kad už temos pakeitimą duos 0, taip nebus, nes ji tik pavadinimą kitaip suformulavo, bet rašė apie tą, ką reikia Per pirmą dalį vos spėjau, o per antrą pradėjo galvą skaudėt, bet užbaigiau per 1 val. viską Faktinę literatūrą įvardijau kaip laikraščius, žurnalus, kur rašo faktus (pvz.: kriminalai ir pan.). Nuo kada tv yra literatūra?
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:22:03 | Nuoroda
Reiktu paklausti Landsbergio, kas yra ta fakto literatura Jauciu, jo atsakymas nesutaptu su vertinimo kriterijuose esanciu:))) Idomu, tai sudarinetojai jo paklause, ar turi ekstrasensiniu galiu, ir patys zino, ka norejo zmogus tuo pasakyt Laukiam paskelbtu atsakymu Tik,bijau, jog jie bus nei i tvora, nei i meta
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:24:05 | Nuoroda
o uz tai kad per daug zodziu numusa bala??
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:26:21 | Nuoroda
aj nu su ta televizija tai čia nesąmonė visiška. pamatė žodį TV tekste ir supylė viską. absoliučiai visa SPAUDA juk yra faktinė literatūra. o jos įtaigumą lemia intriguojanti, sudominanti tokiosl iteratūros informacija ir būtinybės tos informacijos vertinti moraliniu aspektu nebuvimas. viskas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:30:42 | Nuoroda
t.y. "butinybės tą informaciją vertinti moraliniu aspektu nebuvimas."
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:44:36 | Nuoroda
Dar briedas buvo - pačioj pradžioj pasibaigė mano abu nauji tušinukai Nėr ko norėt iš plastmasiukų po 30 ct, pirktų paskutinį vakarą užkampio parduotuvėj Gerai, kad egzaminuotoja paskolino Bet jau į protokolą pastaba įrašyta
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:45:26 | Nuoroda
As tai rashiau kad faktine literatura - tai faktai is zmogaus gyvenimo,panasiai ir buvo parasyta tekste
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:51:13 | Nuoroda
jau tas teksto suvokimas tai as nezinau.kiek paskaiciau kitu tai lyg kazkas ir sutapma as tai pavartojau apitetus ir retorinius klausimus,su tais pinigeliais nelindau nes tiksliai nezinojau,paskui kiek domejausi tai visi skirtingai parase jau kai pradejau skaityt teksta tai saltis nukrate.o i pirma klausima kur atsakyt reikejo 3 eilutes vietos,o kad ten tik kelis zodzius reikejo pagal mane parastyt:/ shudas mazai vietos,keliose vietose islindau uz eiluciu. . . va cia bus mirtis alyvose. o suvokimo rasiniai, tai temos tik atrodo lengvos,bet kai pradedi galvoti tai nixuja nelengvos ;/ jau galvoju ka galejau kitaip parasyti,rasiau tolerancijos tema o kokiais literaturiniais kuriniais remetes ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:52:37 | Nuoroda
://////////////
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:53:27 | Nuoroda
Ievce as ir taip parasiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:58:02 | Nuoroda
Jau del teksto suvokimo tai kelsim shuma, vaziuosim pas pas pacius tuos ponus,kurie sugriove mums visas svajones
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:08:07 | Nuoroda
Rasiau tolerancijos tema.remiausi F.Kafkos, F.Nyches, I.Kanto mintimis, kino filmu, asmenine patirtim.kas kuom dar remes rasydami sita tema?teksto suvokimas buvo sunkokas, taciau ikandamas, bus matyt.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:13:32 | Nuoroda
o ziurekit brangieji, reikia kad islaikyti surinkti 30 procentu ane ? o jeigu pvz is suvokimo O tasku o rasinys labai gerai tai skaitosi islaikyta ? ar reikia is abieju daliu butinai po 30 ??? gal kas zinot kaip ten yra...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:15:00 | Nuoroda
jaigu kurios nors dalies gavai 0 tasku o kitos kad ir visus egzaminas neilsaikytas :/
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:27:00 | Nuoroda
suvokimas labai prastas,..kazkaip klausimai tokie nekokie...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:30:53 | Nuoroda
Bet ko jūs taip valstybinį rinkotės? juk valstybinis reikalingas tik tiems kurie ruošiasi studijuoti humanitarinius mokslus, ar čia tiek daug humanitarų? O be to, VBE specealiai sunkesnis buvo sukurtas, nes per daug laikančių, dėl VBE reikia paildomu lėšų, visi tie švietėjai nori atbaidyti nuo valst. egzamino.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:33:36 | Nuoroda
Kvailas klausimas. Tikrai nebūčiau rinkusis interpretacijos valstybinio, bet, jei jau sujungta, stojant vietoj testo ims bendrą pažymį ir, kaip žinia, valstybinio 1 proc. bus vertingesnis nei 10 iš mokyklinio...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:38:19 | Nuoroda
Siaip siuo metu reikia stojant i dauguma specialybiu lietuviu vbe.Kadangi anksciau buvo testas tai jo ir uztekdavo, o dabar liko tik interpretacija todel ir esame priversti ja laikyti...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:39:48 | Nuoroda
Vytaute->Kur tu matai kvailumą? Na ir kas kad tas valstybinis daug vertingesnis už mokyklinį, bei jeigu jis yra nereikalingas? tu gal teologija ruošiesi studijuot? Aš tai nesuprantu kodėl visi taip masiškai rinkosi VBE, man jo reikalingumas tik 0,2 tai aš geriau išsilaikysiu matematikos valst. egz. kurio koeficientas 0,4!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą