po lietuviu valstybinio egzamino
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:41:56 | Nuoroda
beje, ir aš laisvai būčiau galėjęs rinktis VBE, bet pagalvojau kam man jo reikia, bet kai pamačiau kiek daug jį pasirinko tai šiek tiek neramu pasidarė.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:46:05 | Nuoroda
paulieni, paskaityk linusios ats
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:49:51 | Nuoroda
Tai kad ten ne visai teisingai, VBE reikia stojant i humanitarinius mokslus, o kam realistam to reikia? Bet kiek mačiau, dauguma realistu laiko VBE nu gi nereikalinga. Dėl to aš čia klausiau nes man kažkaip neramu, ir neramina mintis kad reikėjo ir man rinktis VBE...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:55:59 | Nuoroda
Mane domina ekonomika KTU, o tu lt svarbumas 25 proc.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 21:06:03 | Nuoroda
Paulieni> lietuviu vbe reikalingas praktiskai visur, ar tu i ekonomika, ar i teise, ar i medicina stoji. gerai, jei matematika gerai issilaikysi, o je gausi 10%? tada lietuviu vbe tau patikek kaip padetu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 21:06:29 | Nuoroda
ai beje as ten apie ta tv tai nusisnekjau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 21:14:39 | Nuoroda
Na man lietuvių kalbos svertinis koeficientas bus 0,2 arba 0,1. Bet jau pradedu manyti, kad suklydau rinkdamasis Nors ir esu realistas, bet literatūra visai normaliai išmanydavau. ai, bet gal nieko tokio, vis tiek pirmiausia planuoju stoti į VK, o tik po to studijuoti universitete, kaip manote, gal nėra labai sunku įstoti į VK?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 21:16:40 | Nuoroda
Aš rašiau apie toleranciją. Kokią 10 pirmų minučių niekaip nėjo prisiminti M.L. Kingo pavardės, tai kol "atgaminau". Dar rėmiausi V.Rdžvilo mintimis apie Vakarų ir Rytų visuomenių konvergenciją, F.Nyčė, žinoma, račiau apie Rusiją su jos medevedevais, putinais. Tik mane neramina vienas faktas... Mano mokytoja 7 metus važiavo taisyti darbų, tai sakė, jog labiau vertintojų yra mėgstami vidutiniški pablevyzgojimai...Ta prasme, mažiau galvojimo. Turiu klausimą YPAČ TIEMS, KURIE RAŠĖ RAŠINĮ APIE TOLERANCIJĄ : ar jūs pasitikit vertintojais? Čia jau kažkas minėjo, kad viskas priklausys nuo jų nuotaikos ar įsiskaitymo. Bet, ar nemanot, kad atvažiuosius kokia sovietinė turgaus boba ir pasivargins skaityti užslėptą ironiją ir ilgus sakinius? Be to, tikrai neramina tokia banali tema - iš esmės tai vien tik ja remiantis tegalima kokią 1 pastraipą prirašyt. Aš, pvz., rašiau daugiau apie esmines netoliarancijos priežastis ir apraiškas, tik vėliau, savaime suprantama, susiedama su ta tema. Kaži nebus Š. ? O teksto suvokimas tai katastrofinis... Kokia problemas jūs formulavot?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 21:19:59 | Nuoroda
O ar nebuvo kam, kad būtų koks brokas užduotyje (man tai buvo neteisingai susekti lapai( suvikimo užduotyje) - žiaurus egzaminų centro darbuotojų aplaidumas.. )? Bet nieko davė naują...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 21:21:50 | Nuoroda
Mes 10min. vėliau startavom
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 21:24:32 | Nuoroda
Ai ir dar bajeris, ant lentos išanksto buvo parašytas pavyzdys, Jono Bilūno tokio ir tokio kūrinio interpretacija, bet iš kur jie galėjo žinoti ką reiks interpretuot, jei pasak jų vokai nebuvo atplėšti? gal sutapimas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 21:26:07 | Nuoroda
ir pavadinimas buvo toks nurodytas koks ir egzamine buvo, juk vokų praplėšt negalima, iš kur jie žinojo?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 21:56:25 | Nuoroda
na čia dar nieko tokio. Vienoj kauno vidurinej buvo geresniu bajeriu. Pries teksto kurimo uzduoti ziopliai komisarai sumaise vokus, istrauke ir prakarpe teksto suvokimus, o ne kurima ir maza to nepastebeje isdalino moksleiviams! sie turejo apie 5 min permest tekstus ir klausimus apsiziuret, kol buvo pastebeta si sakyciau grubi klaida. Kilo gan didelis chaosas ir samysis, bet egzaminas pakeitus uzduotis buvo tesiamas...vat tau ir VALSTYBINIS egzaminas..per mokyklinius tokiu prikolu nebuna manau net..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 21:57:09 | Nuoroda
neissivaizduoju pas mus tai is vis ziauru buvo reikejo sedeti pirmam suole ir dar pries kokius 8 vykdytojus visi sedi kaip vanagai ir ziuri i tave susikaupti negali o dar kaip jie kuzdasi tai is vis isblaske ... ziauru
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 21:58:15 | Nuoroda
labai gerai,kad biliunas buvo,nes is vakaro kaip tik skaiciau tos pacios istraukos interpretacija
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:02:41 | Nuoroda
To Redukcija. Taip, visiškai su tavimi sutinku. Man irgi neramu, kad liks nesuprasti gilūs knaisiojimaisi po filosofijas (ar bus tiesiog palaikyti "ne į temą"). Aš savo darbe kalbėjau apie praktines ir teorines tolerancijos prielaidas, kaip absoliuti tolerancija gali išsigimti ir pan. Rėmiausi Dž.Loko liberalizmo doktrinos principais, XX a. katastrofizmo patirtimis, LR Konstitucija, viduramžių ir antikos pasaulėjauta, polemizavau su M.Kundroto idėjomis, etc. Labai trūko laiko (ir vietos), todėl perrašant į švarraštį teko išmesti keletą puikių pavyzdžių...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:09:02 | Nuoroda
Redukcija rašo: "...ar jūs pasitikit vertintojais? Čia jau kažkas minėjo, kad viskas priklausys nuo jų nuotaikos ar įsiskaitymo. Bet, ar nemanot, kad atvažiuosius kokia sovietinė turgaus boba ir pasivargins skaityti užslėptą ironiją ir ilgus sakinius? Be to, tikrai neramina tokia banali tema - iš esmės tai vien tik ja remiantis tegalima kokią 1 pastraipą prirašyt. Aš, pvz., rašiau daugiau apie esmines netoliarancijos priežastis ir apraiškas, tik vėliau, savaime suprantama, susiedama su ta tema. Kaži nebus Š. ? O teksto suvokimas tai katastrofinis... Kokia problemas jūs formulavot?" GALIU TIESIAI ATSAKYTI: jei užuot rašiusi apie TOLERANCIJĄ, rašei apie NEtoleranciją ir dar argumentai iš NEtolerancijos, tai gal gausi 1 tašką už temą ir 1 tašką už argumentus. O slėpti ironiją ir kitokius "pribombasus" VBE - tai jau visiškas nuprotėjimas. Beje, jokia mokytoja tau to sakyti, ką tu rašai apie vertintojus, negalėjo - ši rašymo užduotis, t.y. samprotavimas, yra pirmą kartą
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:12:23 | Nuoroda
to sundinga Galėja\i taip nevargti, nes aukščiausiais balais, t.y. 5 tšk.x2) vertinami tik kultūriniai ir literatūriniai kontekstai, o visi kiti - nuo 1 tšk.iki 3.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:27:12 | Nuoroda
Iš kur gauti atsakymus teksto suvokimo?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:27:46 | Nuoroda
visi cia viska taip zino,kaip vertins,kaip bus..as irgi rasiau apie tolerancija,kaip galima tokia tema rasant nepamineti visu tolerancijos aspektu,tarkim ir apie netolerancija,kodel ji buna,kodel reikia buti tolerantiskam,ka tai reiskia tt i tt,aisk viska grazei surist i mintis dar argumentu.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą