"Ką studijuoti?" - didžiausias galvos skausmas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-12 19:23:55 | Nuoroda

Sveiki, forumiečiai! Esu dešimtokė, būsiu vienoliktokė. Iki dabar dar net nežinau ką reikės studijuoti ateityje. Mokslai sekasi geriau, nei gerai. A lygiu pasirinkau: kalbas, matematiką, chemiją, biologiją, informatiką... Mėgstu dailę, biologiją, chemiją (retkarčiais), geografiją, informatiką. Nemėgstu, bet mokykloj gana gerai prasisukdavau su matematika , o apie lietuvių rašinius net negaliu pagalvoti, kaip aš jų nemėgdavau ir nemėgstu. Pati esu linkus prie meno... Galvojau apie interjero dizainą, fotografiją (bet manau labiau tiktų kaip laisvalaikio užsiėmimas).. Taigi norėčiau iš Jūsų kokių nors patarimų..

P.S. Tik nesiūlykit testų. Jau atsibodo jų sprendimas...

Žinutė parašyta: 2011-07-14 22:55:53 | Nuoroda
Geradarė* rašė:

Sveiki, forumiečiai! Esu dešimtokė, būsiu vienoliktokė. Iki dabar dar net nežinau ką reikės studijuoti ateityje. Mokslai sekasi geriau, nei gerai. A lygiu pasirinkau: kalbas, matematiką, chemiją, biologiją, informatiką... Mėgstu dailę, biologiją, chemiją (retkarčiais), geografiją, informatiką. Nemėgstu, bet mokykloj gana gerai prasisukdavau su matematika , o apie lietuvių rašinius net negaliu pagalvoti, kaip aš jų nemėgdavau ir nemėgstu. Pati esu linkus prie meno... Galvojau apie interjero dizainą, fotografiją (bet manau labiau tiktų kaip laisvalaikio užsiėmimas).. Taigi norėčiau iš Jūsų kokių nors patarimų..

P.S. Tik nesiūlykit testų. Jau atsibodo jų sprendimas...

Labas, nieko per daug nepagelbėsiu, bet pasižiūrėjus į tavo pasirinktus dalykus pamačiau, kad esi pasirinkusi informatiką A lygiu, jei patinka informatika ir esi linkusi į menus, tai siūlyčiau pagalvoti apie kūrybinę multimediją (vaizdo, garso, animacijos kūrimą, modeliavimą su kompiuteriu). Užsienyje ši programa vadinasi "Computer Visualisation and Animation". Atrodo įdomi, reikalinga specialybė ir kažkiek susijusi su tuo kas tau patinka, tik Lietuvoje studijuojant prikištu matematiką, fiziką ir šiek tiek programavimo, o kiek supratau tau tikslieji mokslai nelabai.


Aišku dar gali mėginti ką nors su gamtos mokslais... Pasirink tai kas labiausiai patinka mokykloje, jei menai, tai ką nors su menais, jei gamtos mokslai, tai ką nors su gamtos mokslais. Sunku ką nors išrinkti ir pasiūlyti kai tiek daug dalyku patinka, pasistenk susiprastinti

Žinutė parašyta: 2011-07-29 17:48:30 | Nuoroda

 

sveiki. gal kas zinote kur galima istot laikant: dailes, anglu, lietuviu ir istorijos egzaminus? 

Žinutė parašyta: 2011-08-13 17:43:22 | Nuoroda

 Sveiki visi. Tikiuosi rašau į reikiamą temą, nenorėjau kurti naujos.
Taigi eisiu į 12-tą klasę ir norėčiau pasitikslinti.

Galima būtų daryti taip, kaip kad įstočiau tarkim į dailės šaką (Vilniaus dailės kolegijoje į grafinį komunikacijų dizainą, VDA grafiką ar grafinį dizainą ar kt.) ir kol mokyčiausi ten bakalaurą eičiau į pedagoginius kursus (kad ir toks variantas(tiksliau nesodomėjau) www.mokymugidas.lt/sdg_uab/pedagoginiu__psichologiniu_ziniu_kursas)

ir tuomet baigęs tuos kursus ir savo studijas galėčiau dirbti dailės mokytoju mokykloje.
Ar aš teisus išeitų taip padaryti ?
Gal išvis išeitų praėjus tuos kursus pereiti į neakivaizdinias studijas ir dar besimokant dirbti dailės mokytoju mokykloje ar būtina baigti specialybę?
Gal aš visiškai teisus, o gal visiškai pragrybavau pro šoną.
Būtų labai malonu jeigu kas nors man suteiktų informacijos šiuo klausimu.
Išvis faina jei kas turit daugiau aptirties visame šiame ir duotumėt, kad ir kokį skype pasiklabėti plačiau.
Dėkui : )
 

Žinutė parašyta: 2011-08-15 22:50:39 | Nuoroda
Geradarė* rašė:

Sveiki, forumiečiai! Esu dešimtokė, būsiu vienoliktokė. Iki dabar dar net nežinau ką reikės studijuoti ateityje. Mokslai sekasi geriau, nei gerai. A lygiu pasirinkau: kalbas, matematiką, chemiją, biologiją, informatiką... Mėgstu dailę, biologiją, chemiją (retkarčiais), geografiją, informatiką. Nemėgstu, bet mokykloj gana gerai prasisukdavau su matematika , o apie lietuvių rašinius net negaliu pagalvoti, kaip aš jų nemėgdavau ir nemėgstu. Pati esu linkus prie meno... Galvojau apie interjero dizainą, fotografiją (bet manau labiau tiktų kaip laisvalaikio užsiėmimas).. Taigi norėčiau iš Jūsų kokių nors patarimų..

P.S. Tik nesiūlykit testų. Jau atsibodo jų sprendimas..

 

Sveika. Aš tavo vietoje rinkčiaus specialybę, kuri būtų perspektyvi ateityje; energetika, medicina..., jei aišku nežinotum kur stoti ;) Labai yra blogai, jei pasirinkai šešis dalykus A lygiu, nes 12 klasėje bus sunku spėti viską gerai išmokti, jei laikysi tų dalykų egzaminus. Geriausiai būtų tai, jog viską gerai apgalvok apie savo ateitį,(t.y. kuo norėtum būti, ką dirbti). Ir tas galvos skausmas turėtų praeiti. :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą