Referatai, kursiniai, diplominiai
Svarbiausi 8 klasės fizikos dalykai ir dėsniai.
Fizika  Paruoštukės   (2 psl., 9,58 kB)
Laboratorinis darbas 1. Tolygiai greitėjančio kūno pagreičio matavimas.
Fizika  Namų darbai   (3 psl., 10,81 kB)
Fotoefektas
2012-05-17
fotoefektas
Fizika  Pristatymas   (22 psl., 763,5 kB)
Radioaktyvumas
2012-05-14
referatas apie radiacija.
Fizika  Referatai   (12 psl., 333,26 kB)
Fizikos laboratorinis darbas. PAGRINDINIO SUKAMOJO JUDĖJIMO DĖSNIO TIKRINIMAS
Fizika  Laboratoriniai darbai   (3 psl., 40,28 kB)
Fizikos laboratorinis darbas TIESIOGINIŲ IR NETIESIOGINIŲ MATAVIMO PAKLAIDŲ ĮVERTINIMAS
Fizika  Laboratoriniai darbai   (2 psl., 37,55 kB)
Fizika 1. Laboratorinis darbas Nr. 9
Fizika  Laboratoriniai darbai   (3 psl., 30,28 kB)
Šviesa
2012-03-31
Šviesa, šviesos prigimtis.
Fizika  Pateiktys   (10 psl., 1,06 MB)
11 skaidrių apie Jupiterį ir Saturną.
Fizika  Namų darbai   (11 psl., 1,07 MB)
elektronikos pagrindai
Fizika  Referatai   (198,53 kB)
1. LABORATORINIS DARBAS NUOSEKLUSIS IR LYGIAGRETUSIS REZISTORIŲ SUJUNGIMAS DARBO TIKSLAS – patikrinti nuosekliojo ir lygiagrečiojo rezistorių sujungimo ypatumus.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (7 psl., 75,86 kB)
neblogas referatas apie elektros išlydį su nuoroda. gali būti klaidų
Fizika  Pateiktys   (11 psl., 160,63 kB)
Aprašomi elektrinių tipai. 9kl. Lietuvoje veikia šių tipų elektrinės: hidroelektrinės - kurios naudoja vandens srauto energiją, šiluminės elektrinės - kurios naudoja kuro energiją, atominė elektrinė - kuri naudoja branduolinę energiją, hidroakumuliacinė elektrinė ir taip pat hibridinės mikroelektrinės. 2009 m.
Fizika  Referatai   (8 psl., 474,82 kB)
Saulės ir mėnulio užtemimai. 10 klasės fizika, gavau 10, kai atsiskaitinėjau šį darbą. Turinys - Mėnulio fazės - Mėnulio užtemimai - Saulės užtemimai - Mėnulio fazių įtaką mūsų gyvenime - Mėnulio ir Saulės užtemimų datos - Potvyniai ir atoslūgiai - Pirmasis žmogus Mėnulyje
Fizika  Pateiktys   (44 psl., 1,35 MB)
Tamprumo jėga
2011-05-20
Tamprumo jėga, Huko dėsnis.
Fizika  Pristatymas   (8 psl., 613,35 kB)
Elektros energetikos raida Lietuvoje ppt pristatymas
Fizika  Pateiktys   (21 psl., 629,78 kB)
Elektroniniu grandiniu schemos
Fizika  Pristatymas   (9 psl., 66,57 kB)
elektrinimosi reiškinys. pateiktys apie elektrinimosi reiškinį.
Fizika  Pateiktys   (11 psl., 313,74 kB)
Stabilizatoriai
2011-03-29
Stabilizatoriai
Fizika  Referatai   (12 psl., 51,69 kB)
Įvadas.......................................................................................................................3 Jonizuojanti spinduliuotė.......................................................................................4 Jonizuojančios spinduliuotės šaltiniai...................................................................5 Jonizuojančios spinduliuotės poveikis gyvūnų organizmui................................7 Jonizuojančios spinduliuotės poveikis žmogaus organizmui..............................8 Išvados.....................................................................................................................10 Literatūra................................................................................................................11 Niekas neabejoja, kad jonizuojantieji spinduliai žalingai veikia visus gyvus organizmus, nors populiariojoje ir mokslinėje literatūroje kartais pasirodo publikacijų, kuriose įrodinėjamas nedidelių apšvitos dozių galimas naudingumas sveikatai. Šis faktas gali pasirodyti kvailas ir juokingas. Tačiau radiacinės saugos istorija, gyvuojanti jau antrą šimtmetį, yra lygiai tokia pat dramatiška ir kupina prieštaringų faktų kaip ir bet kuri kita istorija. Jonizuojančioji spinduliuotė gali būti skirstoma į: 1. Elektromagnetinę spinduliuotę - elektromagnetines bangas - (rentgeno ir gama spinduliuotė). 2. Dalelių spinduliuotę, t.y. atomo branduolių dalelių srautą. Jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniai gali būti gamtiniai ir dirbtiniai. Jonizuojančiosios spinduliuotės poveikis žmogaus ir gyvūno organizmui gali būti teigiamas, neutralus ir kenksmingas. Kur kas dažniau pasireiškia neigiamas poveikis organizmui. Maži jonizuojančiųjų spindulių kiekiai skatina vėžines ligas, o dideli – suardo ląsteles, pažeidžia organizmo audinius ir sukelia greitą mirtį. Jonizuojančiosios spinduliuotės žmogui pasekmės skirstomos į didelių dozių nulemtus efektus ir mažų arba labai mažų dozių atsitiktinius efektus. Mažos jonizuojančiosios spinduliuotės dozės gali veikti ir teigiamai, kuomet jomis stimuliuojami tam tikri gyvybiniai procesai.
Fizika  Referatai   (11 psl., 57,79 kB)
Tikslas: susipažinti su spektrinės analizės metodais; nubrėžti monochromatoriaus gradavimo kreivę n = f(λ), vadinamą dispersijos kreive; pagal gradavimo kreivę rasti nežinomo spektro linijų bangų ilgius; lyginant išmatuotus bangų ilgius su nurodytais atlase, nustatyti nežinomą medžiagą.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (2 psl., 153,03 kB)
TIKSLAS: Susipažinti su išoriniu fotoefektu, patikrinti soties fotosrovės priklausomybę nuo katodo apšvietimo.
Fizika  Laboratoriniai darbai   (3 psl., 50,44 kB)
Skysčių klampa, jos įtaka technologiniams procesams ir nustatymo metodai. Skysčio klampumu, arba vidine trintimi, vadinamas pasipriešinimas, atsirandantis skysčio viduje, pasislenkant vieniems sluoksniams kitų atžvilgiu. Kalmpumo dydį apibūdina klampumo, arba vidinės trinties, kofecientas ŋ. Fizikinę šio kofeciento prasmę galima rasti iš Niutono formulės.
Fizika  Referatai   (3 psl., 8,84 kB)
Kristaliniai kūnai
2010-11-24
Mokslo ir gamybos pažanga didele dalimi priklauso nuo reikiamas savybes turinčių kietųjų medžiagų, todėl kietojo kūno tyrimams fizikoje skiriamas ypatingas dėmesys. Bemaž puse pasaulio fizikų šiuo metu užsiima kietojo kūno fizika. Jie tiria kietųjų medžiagų struktūrą ir jos ryšį su mechaninėmis, elektrinėmis ir magnetinėmis, optinėmis savybėmis, kietuosiuose kūnuose vykstančius reiškinius. Kietieji kūnai gali būti kristaliniai arba amorfiniai.
Fizika  Konspektai   (7 psl., 58,57 kB)
Skysčiai
2010-11-21
Dujų molekulės viena nuo kitos nutolusios daug kartų daugiau negu skysčiuose. Todėl skysčiuose tarp molekulių nuolatos egzistuoja sąveikos jėgos, o dujose sąveikos jėgos pasireiškia molekulių susidūrimo metu. Skysčių molekulių išsidėstyme - nedideliame tūryje - galime įžiūrėti kažką panašaus į kristalinę "gardelę". Tiesa, "gardelėse" molekulės ilgai neišsilaiko, kadangi jos dažnai peršoka iš vienos "gardelės" į kitą. Todėl sakoma, kad skysčiai turi kristalinės sandaros pradą - juose yra tik artimoji molekulių išsidėstymo tvarka. Dujose tokių reiškinių neaptinkama.
Fizika  Referatai   (7 psl., 24,97 kB)
Elektros gamyba
2010-11-18
Šio darbo tikslas - plačiau susipažinti su elektros sąvoka, paanalizuoti elektros energijos naudojimą bei gamybą Lietuvoje ir pasaulyje. Elektra [ gr. elektron-gintaras] , visuma reiškinių, susijusių su elektriniais krūviais, jų kuriamais laukais, judėjimu ir sąveika. Elektriniai krūviai būna teigiamieji ir neigiamieji. Jie yra elektrinio lauko šaltiniai. Elektrinį krūvį turi elementariosios dalelės: elektronas turi neigiamąjį, pozitronas ir protonas- teigiamąjį elementarųjį krūvį (mažiausią elektros kiekį).
Fizika  Referatai   (13 psl., 22 kB)
Žemė turi stiprų magnetinį lauką. Žemei sukantis apie savo ašį, jos mantija su kietąja pluta sukasi šiek tiek greičiau negu vidinis branduolys. Viduje yra karšta plazma, todėl tekanti srovė sukuria magnetinį lauką. Žemės gelmės lemia apie 90% lauko stiprio. Likusius 10% lemia Saulės spinduliuojamų elektringųjų dalelių srautai ir įmagnetėjusios uolienos.
Fizika  Pristatymas   (15 psl., 4,12 MB)
Elektromagnetinės indukcijos reiškinys – elektros srovės atsiradimas uždarame laidininke,kintant jį veriančiam magnetiniam srautui. Lenco taisyklė : indukuotoji srovė visada teka tokia kryptimi, kad jos sukurtas magnetinis laukas priešintųsi priežasčiai sukūrusiai srovę.Jei magnetinis laukas,kuriame yra laidininkas,stiprėja,tai indukuotoji srovė sužadina priešingos krypties magnetinį lauką,jei silpnėja – tos pačios krypties lauką.
Fizika  Konspektai   (10 psl., 21,04 kB)
KTU-Elektros sistemų katedra>> Vienfazio transformatoriaus bandymas. Darbo užduotis (lentelės, grafikai): Atliekame tuščiosios veikos bandymą, išmatuojame ir nubrėžiame I1, U2, kaip f(U1). Nustatome transformacijos koeficientą K. (APIMTIS 2PSL)
Fizika  Kita   (34,36 kB)
vejo energija
2010-10-06
Fotoelektra Potencialas: Lietuvos teritorija apima 65 200 km2 plotą. Įvairiose Lietuvos vietovėse per metus į horizontalaus paviršiaus kvadratinį metrą patenka nuo 926 kWh/m2 metus (Biržai) iki 1042 kWh/m2 metus (Nida) saulės spindulinės energijos. Vidutiniškai Lietuvoje ši krintanti energija sudaro ~1000 kWh/m2 metus. Tuo būdu į Lietuvos teritoriją patenka 6,54.1013 kWh/metus. Lietuvoje yra ~150 km2 namų stogų, kurie gali buti panaudoti fotoelektros saulės jėgainėms įrengti. Į juos krinta 1,5.1011 kWh/metus saulės spindulinės energijos. Esant saulės elementų efektyvumui 15%, iš jėgainių, įrengtų ant stogų, galima gauti 2,25.1010 kWh/metus....(APIMTIS 5PSL)
Fizika  Namų darbai   (32,87 kB)