Referatai, kursiniai, diplominiai
Monerai
2013-05-27
Skaidrės apie monerų karalystę.
Biologija  Projektai   (22 psl., 327,96 kB)
Grybai
2013-05-13
Grybai - didelė gyvų heterotrofinių organizmų grupė. Anksčiau ji buvo laikyta augalų dalimi, bet vėliau išskirta į atskirą – grybų karalystę. Šiandien grybų priskaičiuojama per 100 000 rūšių. Kasdieniniame gyvenime naudojamasi grybų nauda arba pastebimos jų veiklos pasekmės.
Biologija  Pristatymas   (27 psl., 1,04 MB)
Refleksas
2013-04-28
Biologijos skaidrės (15) apie refleksą. Kas yra refleksas, reflekso lankas, neuronas, reflekso laikas ir kt.
Biologija  Pristatymas   (15 psl., 1,02 MB)
Bičių nuodai
2013-04-17
Bičių nuodai. Viskas apie medų, jo sudėtį ir vartojimą.
Biologija  Konspektai   (2 psl., 9,38 kB)
Darbo tikslas – nustatyti makrofitų vaidmenį zoobentoso bendrijų struktūrai seklioje rytinių Kuršių marių įlankoje. Uždaviniai : 1) Aprašyti tyrimų rajono dugno faunos įvairovę ir sutinkamumą;2) Atlikti tiriamosios zonos zoobentoso bendrijų stuktūros analizę;3) Nustatyti makrofitų vaidmenį dugno faunos bendrijoms;4) Palyginti dugno faunos bendrijų kaitą laiko atžvilgiu.
Biologija  Kursiniai darbai   (35 psl., 101,63 kB)
Bronchitas
2013-03-04
Kas tai? Bronchų gleivinės uždegimas, dažniausiai sukeliamas virusų arba bakterijų. Piežastys: Dažniausiai bronchitą sukelia virusinė infekcija, kuri gali komplikuotis bakterine infekcija... 7 skaidrės
Biologija  Pristatymas   (7 psl., 72,72 kB)
Šių unikalių baltymų tyrimai prasidėjo 1962 metai, kai Ritoza pastebėjo, kad padidinus temperatūrą nuo 25ºC iki 32ºC, drozofilų lervų chromosomose mikroskopu matomos naujos aktyvios sritys. Tai reiškė, kad temperatūra indukuoja naujų genų raišką. Šių genų produktai vadinami streso baltymais.
Biologija  Pristatymas   (24 psl., 659,99 kB)
Biologijos projekto medžiaga apie žmogaus vaisiaus vystymąsi ir gimimą.
Biologija  Pagalbinė medžiaga   (4 psl., 15,52 kB)
Pušunų lentelė
2013-01-12
Dekoratyviosios dendrologijos pušunų lentelė. Augalo pavadinimas; savaiminis/ nesavaiminis; pavidalas ir aukštis Sėklų daigumas %; žiedai Reiklumas dirvožemiui Šviesa Atsparumas šalčiui; užterštam orui; ligom; vėjovartai Augimo sparta; gyvenimo trukmė Medienos savybės ir praktinis pritaikymas Gražiausios veislės
Biologija  Pateiktys   (24 psl., 25,33 kB)
17 skaidrių apie juodligę, meningitą, Laimo ligą.
Biologija  Pateiktys   (17 psl., 305,17 kB)
Darbas biologijos laboratoriniams. Du poskyriai binauralinės klausos tyrimui ir vidinės ausies klausos tyrimui.
Biologija  Laboratoriniai darbai   (6 psl., 16,73 kB)
Dantų ligos
2012-12-17
Biologijos skaidrės apie dantų ligas. Dantų ėduonis; Pulpitas; Periodontitas; Parodontozė; Informaciniai šaltiniai
Biologija  Pateiktys   (13 psl., 1,34 MB)
Veido kaulai
2012-11-16
Išsamus darbas apie veido kaulus. 21 skaidrė.
Biologija  Pristatymas   (21 psl., 2,86 MB)
ŽIV kaip biologinės rizikos veiksnys, ŽIV plitimo keliai, prevencija.
Biologija  Referatai   (8 psl., 23,63 kB)
Chromosomos yra branduolio struktūros, kuriose ypatingu būdu pasiskirsčius genetinė medžiaga. Interfazėje genetinė medžiaga vadinama chromatinu, ląstelės dalijimosi metu chromatinas kondensuojasi ir virsta struktūra vadinama chromosomom. Svarbiausios cheminės medžiagos sudarančios genetinę medžiagą yra DNR ir baltymai.
Biologija  Referatai   (3 psl., 10,8 kB)
Antibiotikai
2012-11-07
Teorinė medžiaga apie antibiotikus. 11 skaidrių.
Biologija  Pateiktys   (11 psl., 680,97 kB)
Žmogaus virškinimo sistema. Virškinimas burnoje ir skrandyje.Virškinimas – didelių netirpių maisto molekulių skaidymas į mažas tirpias maisto molekules, kurios jau gali būti įsiurbiamos į kraują. 27 skaidrės.
Biologija  Projektai   (27 psl., 3,59 MB)
18 skaidrių apie augalų ir gyvūnų klonavimą.
Biologija  Pateiktys   (18 psl., 365,57 kB)
Viskas aiškiai aprašyta apie selekcijos genetiką, 7 skaidrės.
Biologija  Pristatymas   (7 psl., 430,81 kB)
"Pauksciai
2012-05-02
Paukščiai specializuota aukštesniųjų stuburinių klasė. Tai dvikojai, šiltakraujai, kiaušinius dedantys stuburiniai, kuriems būdingos plunksnos, sparnais virtusios priekinės galūnės, bedančiai snapai ir tuščiaviduriai kaulai. Jie kilo iš archozaurų grupės roplių, tačiau įgiję progresyvių požymių, tapo nepanašūs į savo protėvius.
Biologija  Referatai   (8 psl., 13,97 kB)
Tai tvarkingos pateiktys apie trijų tipų ląsteles ir jų organoidų atliekamas funkcijas. 28 skaidrės.
Biologija  Pateiktys   (28 psl., 2,97 MB)
Referatas apie jaguarą, 10kl. biologijos darbas apie jaguarų ekoliginę nišą, gyvenamają vietą, dauginimasi ir t.t
Biologija  Referatai   (3 psl., 377,05 kB)
Biotechnologija - tai integruotas gamtos ir technikos mokslų taikymas, kada, naudojant organizmus, ląsteles, jų dalis ar jų molekulinius analogus, yra kuriami naudingi produktai. Tai yra ypatingai svarbus mokslas šiuolaikiniam pasauliui. Jis remiasi daugelio mokslų žiniomis tai biochemijos, mikrobiologijos, genetikos, chemijos ir kitais.
Biologija  Referatai   (20 psl., 31,73 kB)
Alkoholis
2012-04-18
Pagrindinis alkoholinių gėrimų ingredientas etanolis yra bespalvis, beskonis ir bekvapis cheminis junginys.Tai cukraus ir mielių fermentacijos reakcijos šalutinis produktas. Etanolis - galingas slopinantis preparatas - jis lėtina ir slopina galvos ir stuburo smegenų funkcijas (tai neturi nieko bendra su depresija, prašom nepainioti!). Smegenų funkcijų slopinimas prasideda nuo aukštesniųjų smegenų funkcijų - mąstymo, suvokimo, veiksmų kontrolės ir t.t. Žemesniojo lygmens smegenų funkcijas reguliuoja žemiau esančios smegenų dalys, kurios, kaip pamenate, kontroliuoja pagrindines organizmo funkcijas, įskaitant kvėpavimą ir sąmonę. Išgėrus pakankamą kiekį alkoholio, jo poveikis prasiskverbia ir į jas bei ima slopinti jų veiklą.
Biologija  Namų darbai   (5 psl., 63,18 kB)
Anolitas sėkmingai pritaikytas tvartų, maisto pramonės perdirbimo įmonių, nuotekų ir kanalizacijos vandenims nukenksminti, jis visai nekenksmingas aplinkai, gamtai ir augalams. Todėl įterpiant anolitą į nutekamuosius vandenis, jie ne tik nukenksminami, bet ir nepažeidžiamas biologinis fonas. Anolitu apdorotomis nuotekomis galima laistyti ganyklas, įterpiant jas į dirvą. Įvadas Vanduo - labiausiai paplitusi Žemėje medžiaga. Ji dengia 2/3 Žemės paviršiaus. Gėlo vandens atsargos Žemėje nedidelės. Tuo tarpu didėjant žmonių skaičiui ir plėtojantis pramonei, vis daugiau vandens suvartojama ir kartu užkrečiama. Vanduo įprastas mūsų gyvenime. Vartojame jį net nesusimąstydami, koks svarbus jo vaidmuo žmogaus organizmo veikloje. Daugybė vandens suvartojama sanitarinėms higieninėms ir buitinėms reikmėms, gamybai, technologiniams pramonės, statybos ir transporto procesams, žemės ūkiui, gaisrams gesinti, miestų gatvėms ir želdiniams laistyti. Dabar yra žinomas jonizuotas vanduo t.y. šarminis ir rūgštinis. Jonizuoto vandens reikšmė yra didelė. Jonizuotas šarminis vanduo (katolitas) turi silpną neigiamą elektros krūvį ir pasižymi šarminėmis savybėmis. Jis dar vadinamas gyvuoju vandeniu. Šarminis vanduo minkštas, bekvapis, lietaus skonio. Jonizuotas rūgštinis vanduo (anolitas)- tai rūgštaus skonio, su būdingu rūgšties ir silpnu chloro kvapu vanduo.
Biologija  Referatai   (11 psl., 19,5 kB)
rūgštieji lietūs
2012-04-01
Referatas ekologijos paskaitai
Biologija  Kursiniai darbai   (9 psl., 17,65 kB)
Vegetatyvinių augalų dauginimo būdų aprašymas
Biologija  Referatai   (28 psl., 1,46 MB)
SODO AUGALŲ VEISLIŲ, ĮRAŠYTŲ Į NACIONALINĮ AUGALŲ VEISLIŲ SĄRAŠĄ, CHARAKTERISTIKOS
Biologija  Pristatymas   (19 psl., 26,66 kB)