Apklausa
Kokią specialybę rengiatės studijuoti?
Referatai, kursiniai, diplominiai
Asmenybių teorijos
2013-06-05
Konspektas, įvairūs autoriai ir įvairios teorijos
Kaip Jurga Tvarijonaitė tapo olialia? Larisa Kalpokaitė: "Sėkmę man atnešė ne grožis, o patirtis." Ant svarstyklių dėsime grožį ir protą. Moters grožis nėra jos laimės garantas. Taip teigia daugelis garsių žmonių. Keletas iš jų apie tai diskutuoja garsiai. Ši laida bando tai išsiaiškinti. Šiame darbe trumpai apžvelgsiu pateiktus klausimus ir savo pasirinktą stebimąją įvertinsiu balais.
Mokinių mokymosi stilių tyrimas
2013-03-23
Mokymosi stilius – tai pamėgtas galvojimo, informacijos apdorojimo ir supratimo būdas. Jeigu jums reikėtų pažinti atmosferos reiškinius ar skirtingų pasaulio regionų gamtą, jūs pažiūrėtumėte videofilmą, ar išklausytumėte paskaitą? O jei su vaikais reikėtų aiškintis fizikinius reiškinius (pvz., skysčių virimas, kristalizavimasis, kūnų skirtingose temperatūrose plėtimasis ar siaurėjimas ir t.t.),- mieliau su jais padirbėtumėte laboratorijoje ar skaitytumėte paskaitą?
Intelektas
2013-02-24
Psichologijos referatas apie intelektą.
1. Įvadas
2. Dėstomoji dalis
3. Emocinis intelektas
4. Intelekto testavimai
5. Intelekto lygiai
6. Intelektiniai jausmai
7. Naudoti šaltiniai
Depresija
2013-01-09
1. Įvadas
2. Kas yra depresija
3. Ligos priežastys ir jos būdai
4. Kaip padėti sau pačiam?
5. Artimųjų elgesys
6. Paauglių depresijos ypatumai
7. Prognozė
8. Išvada
Dėmesys
2012-12-27
Dėmesio, atminties ir išmokimo konspektas.
Ebbinhaus: trumpalaikės atminties tyrimas
2012-11-15
TRUMPALAIKĖS ATMINTIES TYRIMAS
Darbą sudaro: literatūros apžvalga, tikslas, darbo eiga, priemonės, tiriamieji, rezultatai ir jų aptarimas, išvados ir literatūros sąrašas.
Yra visos pateiktos lentelės, kurių reikia.
Psichologijos metodų laboratorinis darbas
Diskutuojančių žmonių sąveikos mažojoje grupėje stebėjimas pagal R.F.Bales metodiką
Įvadas.Metodika.Rezultatai ir jų analizė.Išvados.Literatūros sąrašas.Priedai
Miulerio - Lajerio iliuzijos tyrimas
2012-11-15
Pažinimo procesų laboratorinis darbas.
Miulerio - Lajerio iliuzijos tyrimas.
Įvadas.Metodika.Rezultatai ir jų analizė.Išvados.Literatūros sąrašas.
Reakcijos laiko tyrimas
2012-11-15
Psichologijos metodų I laboratorinis darbas: Reakcijos laiko tyrimas.
Įvadas.Metodika.Rezultatai ir jų analizė.Subjekto rezultatų analizė.
Grupės rezultatų analizė.Išvados.Literatūros sąrašas.Priedai.
Psichologijos metodų laboratorinis darbas. Interviu tyrimo metodas. Bendravimas ir elgesys su negalia turinčiu žmogumi.Apklausa – pagrindinis pirminių duomenų rinkimo metodas. Tyrimo pagrindinė esmė – bendravimas – susistemintas informacijos iš respondentų rinkimas, juos apklausiant. Apklausa gali būti raštiška (anketavimas), žodinė (interviu) ir telekomunikacijų pagalba.
Ligų gydymas pasamonės lygmenyje
2012-10-25
Šiomis dienomis medicina yra ištobulėjusi iki labai aukšto lygio, jos pagalba galima išgydyti įvairias ligas, negalavimus. Viskas kaip ir puiku, kol liga ar negalavimas neatsinaujina. Galima daryti išvadą, jog šiuolaikinė oficialioji medicina nėra visagalė, žinoma, neskaitant dar kol kas napagydomų ligų. Būtų pravartu aptarti žinomo psichoterapeuto, psichologo ir homeopato Valerijaus Sinelnikovo naujus gydymo metodus pasamonės lygmenyje. Jis koncentruojasi ties žmogaus emocijų ryšio su fizine kūno būkle ypatumais.
Asmenybės teorijos. Charakterių tipai.
2012-05-18
Asmenybės teorijos. Charakterių tipai.
Psichologinis smurtas
2012-04-11
Referatas psichologinio smurto tema.
Įvadas
Smurtas - tai pavojingas reiškinys, kurio dėl staigumo ir netikėtumo ne visada įmanoma išvengti.
Šiomis dienomis vis dažniau ir atviriau kalbama apie vaikų ir moterų išnadojimą tiek fiziškai, tiek psichologiškai, neteisingą auklėjimą griebiantis smurto, santykių aiškinimąsi žeminant silpnesniuosius. Smurtas yra aktuali ir labai opi problema šiuolaikinėje susvetimėjusioje visuomenėje. Smurtas naudojamas įvairiomis formomis, viena iš jų yra psichologinis smurtas. Tai žmogaus niekinimas, keiksnojimas necenzūriniais žodžiais, žodinė agresija, baimės jausmo sukėlimas, grasinimai sužaloti auką arba jos artimuosius, nuolatinės įtampos, stresų sukėlimas, vertimas jaustis kaltu, nors tam nėra objektyvaus pagrindo. Psichinis smurtas yra labai „patraukli“ ir veiksminga priemonė smurtautojui paveikti auką bei gauti norimą rezultatą.
Šiame darbe atsakysime į klausimus, kur dažniausiai pasireiškia psichologinis smurtas, kaip tai veikia vaiko psichologiją ir žmonių santykius bei kaip nuo jo apsisaugoti.
Kaltes jausmo psichologija
2011-11-25
psichologijos darbas apie kaltes jausmo psichologiją .;]
TURINYS
TURINYS 2
ĮVADAS 3
1. KALTĖ.KAS TAI? 4
2. KALTĖS JAUSMO PSICHOLOGIJA 5
2.1 Kaltės jausmo funkcijos 6
2.2 Psichoanalitinė kaltės koncepcija 7
2.3 Egzistencinė kaltės koncepcija 7
2.4 Elgesio išmokimo kaltės koncepcija 8
3. PATOLOGINIO KALTĖS JAUSMO GENEZĖ 9
4. KAIP NUGALĖTI KALTĘ 14
IŠVADOS 16
INFORMACIJOS ŠALTINIŲ SĄRAŠAS 17
darzelinuko vaiko lavinimas
2011-05-02
Vaikas, dar vos tik gimęs jaučia maisto poreikį, Su tuo poreikiu žmogus gimsta, gyvena ir sensta, tad galima teigti, kad būtent šis poreikis, lydi mus visa gyvenima, Naujagimis yra maitinamas motinos pienu, bet vaikui augant vien pieno neužtenka, todėl, mažas vaikas po biski pradeda pažinti suaugusio žmogaus mitybos raciona.
Psichoterapines grupes
2011-04-28
Pristatymas apie psichoterapines grupes, ju rusis, darba jose ir pan.
Sudetingos analogijos
2011-04-28
Prieš pradėdant kalbėti ir tyrinėti abstraktų mąstymą, reikėtų, pirmiausia, apibūdinti pačią mąstymo sąvoką. Tačiau čia kyla sunkumų, nes skirtingais laikotarpiais požiūris į mąstymą keitėsi, dėl to atsirado skirtingos mąstymo psichologijos teorijos. Psichologijos žodyne pateikiamas toks mąstymo apibrėžimas:
Mąstymas - individo pažintinės veiklos procesas - apibendrintas ir netiesioginis tikrovės atspindėjimas.
"Mąstymą tiria kelios mokslo šakos. Filosofija tiria mąstymo galimybes pažinti pasaulį. Formalioji logika tiria svarbiausias mąstymo formas, t. y. sąvoką, sprendimą ir samprotavimą. Sociologija nagrinėja istorinę mąstymo raidą, susijusią su įvairių visuomenių socialine struktūra. Fiziologija tiria, kaip smegenų mechanizmai atlieka mąstymo aktus. Psichologija tiria mąstymą kaip pažintinę veiklą, rūšiuoja ją pagal apibendrinimo dydį, priemonių pobūdį ir jų naujumą subjektui, subjekto aktyvumą, mąstymo adekvatumą tikrovei" (Psichologijos žodynas, 1993, p. 161-162).