Kulturos vadyba (Kaune)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-13 15:50:13 | Nuoroda
man ir visai patiko idėja susipažinti prieš pradedant studijuoti:)..tik vat pvz aš esu iš Šiaulių, o dirbu Palangoje...tai net nežinau kada laisvo laiko rasčiau...gal planuojam prieš pat rugsėjį?:))
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-13 18:02:44 | Nuoroda
Sveiki, Na taip, šiaip visus iš KHF apgyvendina tame Gustaičio 6. Girdėjau, kad lyg ir yra galimybė prašyt kitur (ar žemkėj, ar dar kažkokiam esančiam Dainavos rajone, bet tai jau yra pakankamai toli nuo universiteto). Na o dėl salygų gustaityje, tai jos tikrai nėra ypatingos.. Nors ta moteriškė tai visuomet bando atkalbėt nuo apsigyvendinimo ten, nes bendrabutis nedidelis, o norinčių ten gyvent atsiranda vis daugiau ir daugiau. Tad jos kalbų gąsdintis nėra reikalo O priprast galima gyvent ir keturiese, svarbu, kad gerai kambary sutartumėt, nes jei įtampa nuolat, tai žinoma - menkas malonumas. Bet nepergyvenkit, viskas bus gerai, nepiktybiniai mes, neskriausim naujų savo kaimynų Sėkmės būsima trečiakursė
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-13 21:01:35 | Nuoroda
Kodel niekas prie skaipo nepriseda? Kaip susitarsim del susitikimo pries rugsejo pirmaja?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-15 20:56:01 | Nuoroda
mano skyp'as seses1516. pakvieskit kasnors į kontaktus, prašau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-20 15:41:12 | Nuoroda
na va buvau pažiūrėti bendrabučio, vaizdas gana nekoks (švelniai tariant)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-21 17:52:40 | Nuoroda
o kas ten blogai? langai, durys yra? jau gal buvai rinktis kambario?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 11:26:53 | Nuoroda
tai va kad yra tik langai ir durys, lovos, keli stalai ir viskas. Ten patiems reikės duag pastangų idėti, kad būtų jauku būti. pastatas iš išorės tikrai gražus ir vieta labai super. tačiau, aš tikėjaus kad kambaryje bent spinta bus ar kokios užuolaidos, nes langai tikrai dideli, ir lubos aukštai. Žodžiu sėkmės tiems kurie gyvens.
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-08-23 13:17:12 | Nuoroda
siaip kamabario rinktis jokiame bendrabutyje neduoda, koki skiria, tame ir gyveni
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-08-23 13:24:24 | Nuoroda
sveiki sveikuciai gyvenau VU KHF barake pirmame kurse...gal kokias tris savaites... galiu pasidalinti savo ispudziais jeigu kam nors idomu kambariai 4vieciai, tulikas ir virtuve bendra visam aukstui, dusai pirmame aukste bendri visam barakui (isremotuoti). kai as gyvenau baraku teko dalintis ne tik su kitu univeru studentais, bet ir su pirmame aukste gyvenanciais statybininkais. siaip biski nesmagu budavo eiti nakty i dusa maudytis, kai duse budavo pilna ivariu raumeningu statybiniku skustomis galvomis. vieta gal ir nebloga, daug zalumos, ramu, tylu, ir i univera ne taip toli, nuo kalno nusileist ir per tilta. tik tiek kad kai as ten gyvenau tai barakieciai vieni kitus gasdino kad kazkada kazkas kazka ten su peiliu papjove. ar tiesa nzn. jeigu kam nors idomu galiu parasyt savo kontaktus, papasakosiu daugiau. ir beje, po savaites busiu kulturos vadybos ketvirtakurse:)))) sekmes )))
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 19:59:46 | Nuoroda
brukstelk i skype: ingaga9299 , turesiu klausimu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 03:59:15 | Nuoroda
aha, as ir turiu klausimeliu keleta... Mestelk savo kontaktus arba susirask mane. skype: ta_pati_ msn: Ligitukas_87 Lauksiu ir dekui
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-08-26 09:21:39 | Nuoroda
na, mano skype: gajowy_gugala4422
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 13:50:35 | Nuoroda
[b:1evx6xu5]Gal kas turite informacijos dėl rugsėjo primos?[/b:1evx6xu5] ir kaip sekėsi stovykloje?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 16:39:13 | Nuoroda
http://www.vukhf.lt/images/docs/2008%20 ... svente.pdf stai ir info pasirode
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-30 01:19:40 | Nuoroda
Jau buvau barake 2 kartus. Galiu pasidalinti ispudziais. Tik atidariau kambariuko duris - taip ir atsisedau ant pirmos kedes... Trumpai tariant, baisiau nei baisu... Net bomzu prieglaudos geriau irengtos... Nemaniau, kad dar buna tokiu sovietmecio liekanu... Valdytojas pasigyre (o gal apgailestavo... ), kad i menesi jie gauna 20tukst is studentu. O kur tie pinigai prasmenga? Kaip supratau is jo kalbos, tai dabar remontuojami visokie dARBO, t.y. valdzios kabinetai. Zurnalistams ten tikrai geras straipsnelis butu! Ir visai rimtai apie tai galvoju... Zodz, mano kambary: 1. langas suskaldytas, dalies lango nera, o ta vieta lipnia juosta uzklijuota 2. uzuolaidu NERA (pirmas aukstas, o priesais stovi kitas pastatas) 3. Karnizu NERA (ir, pasak valdytojo, ne visi karnizai tinka del sien byrejimo) 3. mediniai dazyti lango remai katastrofiskai atsilupe, nudrengti - viskas trupa 4. sienos ir lubos nuo iki padengtos voratinkliais 5. Sienos su atsilupusiais dazais, krentanciu tinku 6. Sienos isdauzytos skylem 7. Grindyse skyles 8. baldai: 4 isluzusios lovos, 3 stalai (vienas is ju atnestas is virtuves-visas supjaustytas, nudegintas, apterliotas), 4 kedes (2 is ju suluzusios - neatsisesi). SPINTOS NERASTA!!!!!!!!!! Barake: 1. dusai ir wc - geri atremontuoti (bent jau tiek gerai). Bet cia tik pirmam aukste. Kitur - tragiskas vaizdelis 2. virtuves imitacija, t.y., uzsilikus sovietmecio dujine, mini stalas salia ir siuksline. VISKAS!!!! Nei kriaukles, nei saldytuvo, nei kedziu! P.S. is virtuves padarytas rukomasis 3. koridoriu sienos atsilupinejusios, byra 4. antrame ir treciame aukstu koridoriuose trenkia slapimu (nuo nesutvarkytu wc) Tai va, liaudis, galit isivaizduot, kokiom salygom teks gyvent... Ir uz tokias salygas teks pakloti 130lt per menesi. Yra logikos? NE.
Žinutė parašyta: 2009-07-26 01:41:38 | Nuoroda

Sveiki : ) ir aš įstojau į Kultūros vadybą, todėl mąstau, kad būtų įdomu susipažinti su būsimais kursiokais. Žinoma, šiek tiek baisu - nauji žmonės, nauja aplinka... Gal susirenkam kokiam skype chate paplepėt ar pan? Parašykit devils_daughter777, jei nesunku. ; ) susipažinsim.

Žinutė parašyta: 2009-07-26 01:43:33 | Nuoroda

Sveiki : ) ir aš įstojau į Kultūros vadybą, todėl mąstau, kad būtų įdomu susipažinti su būsimais kursiokais. Žinoma, šiek tiek baisu - nauji žmonės, nauja aplinka... Gal susirenkam kokiam skype chate paplepėt ar pan? Parašykit devils_daughter777, jei nesunku. ; ) susipažinsim.

Žinutė parašyta: 2009-07-26 18:48:21 | Nuoroda

Sveiki :) gal galetu kas placiau papasakoti apie sia specialybe? kodel gausim diploma ne "kulturos vadybos", o "verslo administravimo" (lyg) ? ir dar gal kas zinote apie pirmakursiu stovykla?? :))

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-27 21:50:52 | Nuoroda

Sveiki.

Visų pirma, mano skype: kika_forever, parašykit, pabendrausim ;)

Kas dėl stovyklos, tai ji planuojama rugpjūčio 24-26 dienom, 30km už Kauno, kaina 80lt. Užsiregistruoti į stovyklą reikia iki ketvirtadienio :)

Žinutė parašyta: 2009-08-03 00:13:24 | Nuoroda

ar niekas nesigailite stoje i sia specialybe? ar idomu studijuoti ir ar esate patenkinti? galvoju stoti i sia specialybe kitais metais... idomu suzinoti studentu nuomones :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą