Fizika 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-20 21:53:26 | Nuoroda

 Mane irgi visai buvo sudominęs toksai mandras studijų pavadinimas , bet kai pasižiūrėjau MTV mokomuosius dalykus ir draugų pasakojimų paklausiau, tai kažkoks nusivylimas apemė. Pačios fizikos visiškai minimaliai, o daugiau vadybininkų nesąmonės :/ Tai prašyme į patį galą nugrūdau šitą pasirinkimą.

  • Fizika / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-07-21 12:46:02 | Nuoroda

Schaba, as tokios pat nuomones esu. Norisi daugiau mokslo, negu ekonomikos... Todel ir pasirinkau taikomaja fizika :) aplinkui visi tik ir sako: sis mokslas ne merginoms... deja, jau pats laikas naikinti stereotipus :)

Žinutė parašyta: 2010-07-21 14:11:01 | Nuoroda
Marzenuś ;) rašė:

Schaba, as tokios pat nuomones esu. Norisi daugiau mokslo, negu ekonomikos... Todel ir pasirinkau taikomaja fizika :) aplinkui visi tik ir sako: sis mokslas ne merginoms... deja, jau pats laikas naikinti stereotipus :)

Kadangi ilgai svarsčiau tarp ekonomikos ir informatikos inžinerijos/fizikos, tai MTV savotiškai pratęsia šį svarstymą... Tikiuosi, jog studijos sustyguos fizikos pagrindus bei suteiks ekonomikos žinių, pamačius viską iš "vidaus" bus galima kažką konkrečiau, na pvz. nepatikus vadybos/ekonomikos daliai po 1 kurso peršokti į gryną fizika. Be to magistrantūrą puikiai galima studijuoti abejuose sektoriuose.

O šiaip tai be galo palaikau visas merginas, būsimas fizikes. Tiesiog šaunu, kad kuo tokių daugiau! :)

Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:59:42 | Nuoroda

 Sori, bet niekaip nesuprantu kaip galima svarstyti tarp EKONOMIKOS ir FIZIKOS? Seriously guys : |

  • Fizika / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:50:34 | Nuoroda

manau studijuojant MTV i ka noresi i ta ir gilinsiesi. o ekonomikos zinios tikrai gali nepamaisyt 

Žinutė parašyta: 2010-07-22 09:02:06 | Nuoroda
schaba rašė:

 Sori, bet niekaip nesuprantu kaip galima svarstyti tarp EKONOMIKOS ir FIZIKOS? Seriously guys : |

 Labai paprastai... tik gaila, kad šiuo metu ekonomistų yra perteklius.

  • Fizika / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą