Vokiečių kalbos VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-22 22:50:15 | Nuoroda
amelie rašė:
Carolines rašė:
Vandenė. rašė:
Carolines rašė:

    Sveiki :) na aŠ taip pat laikiau vokiečių kalbos egzaminą. Iš savo miestelio gimnazijos jam ruošiausi viena, todėl turėjau labai didelį palaikymą, ir daug papildomų užsiėminų su mokytoja. gaila, nors vokiečių kalbą mokausi jau nuo 4klasės, tačiau įspūdingų rezultatų nesitikime su mokytoja.

   O jei apie patį egzaminą, tai galėčiau pasakyti, kad nebuvo jis labai sukus, tiek rašinio temos tiek laiško buvo tikrai lengvos. Juk už šias užduotis buvo daugiausia galima surinkti taškų, todėl skiriau tam didelį dėmėsį. Gaila iš jaudulio visiškai negirdėjau klausymo pirmos užduoties,,,o juk buvo ji tokia lengva,tad labai apmaudu. Tad laukiame rezultatų, kurie sakė bus birželio pradžioje, džiugu, kad yra dar laikančių vokiečių kalbos egzaminą.  :)))

 Sakykit, o jūs tikrai žinot, kad jau birželio pradžioje turėtume žinoti rezultatus?.. Pas mus mokykloje sakė, kad tik nuo birželio tuos darbus taisyt pradėt turėtų... Tai kažkaip iki galo ir nesuprantu kaip iš tikrųjų, nes vieni sako vienaip, kiti - kitaip... Nors labai norėtųsi, kad jau birželio pradžioje žinotume... :)

 Na man bent jau taip sakė mūsų gimnazijos pavaduotoja ugdymui :)) labai tikiuosi,kad taip ir bus.

dažnai sakoma, kad egzaminus taiso tris savaites, tad labai norėtųsi, kad jau ateinančią savaitę sužinotume.. o jei jau pradeda tik nuo birželio 1-osios taisyti, tai kam mes ankščiau egzą laikėm :>

 Tikrai nemanau,kad sužinosime rezultatus su kitų egzaminų rezultatais kurie kiek žinau bus paskelbti liepos 12, nes būtų nesąžininga mūsų atžvilgiu,kurie laikė, nes labai jau daug nervų kainuoja tas rezultatų laukimas :)

Žinutė parašyta: 2011-05-22 22:53:50 | Nuoroda
Egidijus:) rašė:

Per suvokimą man pasidarė labai juokinga, nes nesupratau iš vis ką ten rašyti ir ką šneka, o kai dar juokas ima, iš vis negali susikaupti, tada į mane keistai pažiūrėjo mokytojai :D . Po to  šiek tiek atsigavau :D 

 Tai tu bent jau sedėjai ir juokiais, aš tai sedėjau, drebėjau ir nieko negirdėjau ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-05-22 23:18:08 | Nuoroda
Carolines rašė:
Egidijus:) rašė:

Per suvokimą man pasidarė labai juokinga, nes nesupratau iš vis ką ten rašyti ir ką šneka, o kai dar juokas ima, iš vis negali susikaupti, tada į mane keistai pažiūrėjo mokytojai :D . Po to  šiek tiek atsigavau :D 

 Tai tu bent jau sedėjai ir juokiais, aš tai sedėjau, drebėjau ir nieko negirdėjau ;DDD

 per klausymą aš nebijojau. sėdėjau, šypsojaus, nes ir taip žinojau, kad ne viska suprasiu, ir per "zusammenfassung" galvojau:"tai gal aš pati įrašysiu" :D

Žinutė parašyta: 2011-05-23 19:28:02 | Nuoroda
amelie rašė:
Carolines rašė:
Egidijus:) rašė:

Per suvokimą man pasidarė labai juokinga, nes nesupratau iš vis ką ten rašyti ir ką šneka, o kai dar juokas ima, iš vis negali susikaupti, tada į mane keistai pažiūrėjo mokytojai :D . Po to  šiek tiek atsigavau :D 

 Tai tu bent jau sedėjai ir juokiais, aš tai sedėjau, drebėjau ir nieko negirdėjau ;DDD

 per klausymą aš nebijojau. sėdėjau, šypsojaus, nes ir taip žinojau, kad ne viska suprasiu, ir per "zusammenfassung" galvojau:"tai gal aš pati įrašysiu" :D

 o vat jau man zinok paskutine klausymo dalis pasirode visai lengva ;D net nusistebejau pati, nes daug buvo vienodu sakiniu,arba tik norejau kad taip butu; DDD

Žinutė parašyta: 2011-05-23 22:26:27 | Nuoroda
Carolines rašė:
amelie rašė:
Carolines rašė:
Egidijus:) rašė:

Per suvokimą man pasidarė labai juokinga, nes nesupratau iš vis ką ten rašyti ir ką šneka, o kai dar juokas ima, iš vis negali susikaupti, tada į mane keistai pažiūrėjo mokytojai :D . Po to  šiek tiek atsigavau :D 

 Tai tu bent jau sedėjai ir juokiais, aš tai sedėjau, drebėjau ir nieko negirdėjau ;DDD

 per klausymą aš nebijojau. sėdėjau, šypsojaus, nes ir taip žinojau, kad ne viska suprasiu, ir per "zusammenfassung" galvojau:"tai gal aš pati įrašysiu" :D

 o vat jau man zinok paskutine klausymo dalis pasirode visai lengva ;D net nusistebejau pati, nes daug buvo vienodu sakiniu,arba tik norejau kad taip butu; DDD

 neežinau. man ir per pamokas tokios užduotys būdavo sėkmės reikalas. visada vos ne kaip liukentekstą darydavau :D kur taškų susirinkau, tai tuose klausymuose, kur testas buvo. :>

Žinutė parašyta: 2011-05-24 01:14:40 | Nuoroda

 Hallo, meine kleine Schätze ;) Išlaikiau anglų ir pradėjau mąstyt, kad gal ir apie vokiečių kalbą čia plepama. Ar yra turinčių Sprach Diplom Niveau C1?

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-05-24 20:58:04 | Nuoroda

Sveiki, gal yra zinanciu vokieciu klausymo atsakymus ir galinciu pasidalinti? :)

Žinutė parašyta: 2011-05-30 23:26:36 | Nuoroda
ditesaltyte rašė:

 Hallo, meine kleine Schätze ;) Išlaikiau anglų ir pradėjau mąstyt, kad gal ir apie vokiečių kalbą čia plepama. Ar yra turinčių Sprach Diplom Niveau C1?

 Hallo;) yra yra ;)

Žinutė parašyta: 2011-05-30 23:27:59 | Nuoroda
Carolines rašė:
amelie rašė:
Carolines rašė:
Vandenė. rašė:
Carolines rašė:

    Sveiki :) na aŠ taip pat laikiau vokiečių kalbos egzaminą. Iš savo miestelio gimnazijos jam ruošiausi viena, todėl turėjau labai didelį palaikymą, ir daug papildomų užsiėminų su mokytoja. gaila, nors vokiečių kalbą mokausi jau nuo 4klasės, tačiau įspūdingų rezultatų nesitikime su mokytoja.

   O jei apie patį egzaminą, tai galėčiau pasakyti, kad nebuvo jis labai sukus, tiek rašinio temos tiek laiško buvo tikrai lengvos. Juk už šias užduotis buvo daugiausia galima surinkti taškų, todėl skiriau tam didelį dėmėsį. Gaila iš jaudulio visiškai negirdėjau klausymo pirmos užduoties,,,o juk buvo ji tokia lengva,tad labai apmaudu. Tad laukiame rezultatų, kurie sakė bus birželio pradžioje, džiugu, kad yra dar laikančių vokiečių kalbos egzaminą.  :)))

 Sakykit, o jūs tikrai žinot, kad jau birželio pradžioje turėtume žinoti rezultatus?.. Pas mus mokykloje sakė, kad tik nuo birželio tuos darbus taisyt pradėt turėtų... Tai kažkaip iki galo ir nesuprantu kaip iš tikrųjų, nes vieni sako vienaip, kiti - kitaip... Nors labai norėtųsi, kad jau birželio pradžioje žinotume... :)

 Na man bent jau taip sakė mūsų gimnazijos pavaduotoja ugdymui :)) labai tikiuosi,kad taip ir bus.

dažnai sakoma, kad egzaminus taiso tris savaites, tad labai norėtųsi, kad jau ateinančią savaitę sužinotume.. o jei jau pradeda tik nuo birželio 1-osios taisyti, tai kam mes ankščiau egzą laikėm :>

 Tikrai nemanau,kad sužinosime rezultatus su kitų egzaminų rezultatais kurie kiek žinau bus paskelbti liepos 12, nes būtų nesąžininga mūsų atžvilgiu,kurie laikė, nes labai jau daug nervų kainuoja tas rezultatų laukimas :)

 kiek zinau, rezultatai birzelio 6 :)

Žinutė parašyta: 2011-05-31 19:19:11 | Nuoroda
Ugnec rašė:
Carolines rašė:
amelie rašė:
Carolines rašė:
Vandenė. rašė:
Carolines rašė:

    Sveiki :) na aŠ taip pat laikiau vokiečių kalbos egzaminą. Iš savo miestelio gimnazijos jam ruošiausi viena, todėl turėjau labai didelį palaikymą, ir daug papildomų užsiėminų su mokytoja. gaila, nors vokiečių kalbą mokausi jau nuo 4klasės, tačiau įspūdingų rezultatų nesitikime su mokytoja.

   O jei apie patį egzaminą, tai galėčiau pasakyti, kad nebuvo jis labai sukus, tiek rašinio temos tiek laiško buvo tikrai lengvos. Juk už šias užduotis buvo daugiausia galima surinkti taškų, todėl skiriau tam didelį dėmėsį. Gaila iš jaudulio visiškai negirdėjau klausymo pirmos užduoties,,,o juk buvo ji tokia lengva,tad labai apmaudu. Tad laukiame rezultatų, kurie sakė bus birželio pradžioje, džiugu, kad yra dar laikančių vokiečių kalbos egzaminą.  :)))

 Sakykit, o jūs tikrai žinot, kad jau birželio pradžioje turėtume žinoti rezultatus?.. Pas mus mokykloje sakė, kad tik nuo birželio tuos darbus taisyt pradėt turėtų... Tai kažkaip iki galo ir nesuprantu kaip iš tikrųjų, nes vieni sako vienaip, kiti - kitaip... Nors labai norėtųsi, kad jau birželio pradžioje žinotume... :)

 Na man bent jau taip sakė mūsų gimnazijos pavaduotoja ugdymui :)) labai tikiuosi,kad taip ir bus.

dažnai sakoma, kad egzaminus taiso tris savaites, tad labai norėtųsi, kad jau ateinančią savaitę sužinotume.. o jei jau pradeda tik nuo birželio 1-osios taisyti, tai kam mes ankščiau egzą laikėm :>

 Tikrai nemanau,kad sužinosime rezultatus su kitų egzaminų rezultatais kurie kiek žinau bus paskelbti liepos 12, nes būtų nesąžininga mūsų atžvilgiu,kurie laikė, nes labai jau daug nervų kainuoja tas rezultatų laukimas :)

 kiek zinau, rezultatai birzelio 6 :)

 normaliai.. 600 darbų taiso mėnesį. Įdomu, kiek laiko anglų taisys. Pusę  metų?

Žinutė parašyta: 2011-06-01 19:07:37 | Nuoroda

 Jums- 6,mums -birželio 13 : D 

Žinutė parašyta: 2011-06-02 19:43:22 | Nuoroda

O is kur zinot kad birzelio 6 jau bus rezultatai? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-03 00:09:03 | Nuoroda
scot.chnat rašė:

Nu man asmeniskai,visai sunku nebuvo,net per lengvas pasirode egzaminas. O del rasiniu temu isviso,sedejau ir sypsojausi,nes labai jau lengvos buvo. :) Super,man patiko,bet tikrintis nenoriu.. :D:D Gal kas nors planuoja i vokietija vaziuoti studijuoti ?:))

 as planuoju ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-03 21:34:39 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Jums- 6,mums -birželio 13 : D 

 

 čia tikrai jau 6 d. rezultatai??? oi baisu kaip...

 

Žinutė parašyta: 2011-06-03 22:47:54 | Nuoroda
Warlius rašė:
Beprotybė rašė:

 Jums- 6,mums -birželio 13 : D 

 

 čia tikrai jau 6 d. rezultatai??? oi baisu kaip...

 

 Taip>

Žinutė parašyta: 2011-06-05 21:56:23 | Nuoroda

Sveiki :) Klausykit norejau paklaust ar jus jau turit tuos kodus (slaptazodzius ar kaip jie ten :D), kuriais galima pasitikrint gautus egzamino rezultatus? Nes rytoj kaip ir jau turetume juos zinot, o as net nezinau, kur reiks kreiptis info :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2011-06-06 12:37:46 | Nuoroda

Kad mum pavaduotoja sake jog rezultatai bus gal po kokios savaites ar dvieju ;/

 

Žinutė parašyta: 2011-06-06 12:43:45 | Nuoroda
Igne rašė:

Sveiki :) Klausykit norejau paklaust ar jus jau turit tuos kodus (slaptazodzius ar kaip jie ten :D), kuriais galima pasitikrint gautus egzamino rezultatus? Nes rytoj kaip ir jau turetume juos zinot, o as net nezinau, kur reiks kreiptis info.

pirmą kartą apie tokius išgirdau. apšvieskit :D mes tai tiesiog laukiam, kol į tamo.lt auklėtoja arba vokiečių mokytoja surašys arba pati mokytoja gali pažiūrėti pas mokyklos pavaduotoją ir pasakyti mums :)

Žinutė parašyta: 2011-06-06 13:05:23 | Nuoroda

 Šiandien nuėjau paklaust, tai sakė, kad palaukt iki savaitės galo:)

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-06-06 13:09:11 | Nuoroda
ditesaltyte rašė:

 Šiandien nuėjau paklaust, tai sakė, kad palaukt iki savaitės galo:)

 O mums išvis auklėtoja sakė, kad visus kartu egzų rezultatus skelbs, bet kažkaip neįtikinamai skambėjo.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą