Nepaklausios specialybės 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-24 21:40:12 | Nuoroda

 Nu, ką, zuikučiai psichologai, ekonomistai, vadybininkai, teisininkai - broliai, junkimės ir vienykimės. :D 
Į ką stojot, kur?  :D

Žinutė parašyta: 2012-07-24 21:54:58 | Nuoroda

Busiu iš ekonomistų šutvės :D
1nr MRU FE
2nr VU ekon.

Poto ten dar pora prirasiau, bet manau istosiu į vieną iš šitų dvejų :)

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-24 21:59:35 | Nuoroda

Aš tai manau, kad psichologas, toliau seka visokios vėl nesąmonės irgi, bet manau, kad užteks į psicho. :D Kokios nuotaikos šiom dienom? :D Nekamuoja įtampa? :D Ar rašei tik vf? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-24 22:02:12 | Nuoroda

 Lietuvoje yra 3mln. vadybininku :D

Žinutė parašyta: 2012-07-24 22:04:22 | Nuoroda
pilks vilks rašė:

Aš tai manau, kad psichologas, toliau seka visokios vėl nesąmonės irgi, bet manau, kad užteks į psicho. :D Kokios nuotaikos šiom dienom? :D Nekamuoja įtampa? :D Ar rašei tik vf? :)

 Ir dar kokia įtampa......   panasiai kaip laukiau egzų atsakymų :D
Joa, tik į VF rasiau   O tu kaip, miegi ramiai siom dienom ? :D

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-24 22:08:37 | Nuoroda
Master1017 rašė:
pilks vilks rašė:

Aš tai manau, kad psichologas, toliau seka visokios vėl nesąmonės irgi, bet manau, kad užteks į psicho. :D Kokios nuotaikos šiom dienom? :D Nekamuoja įtampa? :D Ar rašei tik vf? :)

 Ir dar kokia įtampa......   panasiai kaip laukiau egzų atsakymų :D
Joa, tik į VF rasiau   O tu kaip, miegi ramiai siom dienom ? :D

 Užmiegu neramiai, į tualetą lakstau (bet tuo kaltinu arbūzą ), miegu iki 15 kažkur. :D Įtampos yra, nes tas naujas gyvenimo periodas neatrodo labai patrauklus. :D 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-24 22:09:51 | Nuoroda
Ciabuvis rašė:

 Lietuvoje yra 3mln. vadybininku :D

 Žinom. :D Turiu prielaidą, kad čia paveikė visų sotjančiųjų pasirinkimą frazė "Nevadovauk nieko nebaigęs". 

Žinutė parašyta: 2012-07-24 22:12:16 | Nuoroda

pliks_vilks, o tu į kokį univerą 1nr rasei psixologiją?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2012-07-24 22:13:35 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
Ciabuvis rašė:

 Lietuvoje yra 3mln. vadybininku :D

 Žinom. :D Turiu prielaidą, kad čia paveikė visų sotjančiųjų pasirinkimą frazė "Nevadovauk nieko nebaigęs". 

 Galbut visi nori vadovauti tik, o dirbti tai ir niekam nera :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-24 22:14:59 | Nuoroda
Master1017 rašė:

pliks_vilks, o tu į kokį univerą 1nr rasei psixologiją?

 Aš viską rašiau tik į VU, nes man jis vienas patrauklus atrodo. :) O ko tu į VU nebandei pirmiau?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-24 22:16:56 | Nuoroda
Ciabuvis rašė:
pilks vilks rašė:
Ciabuvis rašė:

 Lietuvoje yra 3mln. vadybininku :D

 Žinom. :D Turiu prielaidą, kad čia paveikė visų sotjančiųjų pasirinkimą frazė "Nevadovauk nieko nebaigęs". 

 Galbut visi nori vadovauti tik, o dirbti tai ir niekam nera :D

 Eh, žinom. :D Aš su savo psichologija nenorėčiau biržoj glaustis, gal išeis pasiimti magistrą UK smegenų tyrimus MRI ir pan. ir dirbsiu su kompiuterine tomografija medicininės diagnostikos skyriuj... O gal ir nepavyks. :D Gal mesiu, who knows.  Kur tu stoji, o gal jau stovi? 

Žinutė parašyta: 2012-07-24 22:18:07 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
Master1017 rašė:

pliks_vilks, o tu į kokį univerą 1nr rasei psixologiją?

 Aš viską rašiau tik į VU, nes man jis vienas patrauklus atrodo. :) O ko tu į VU nebandei pirmiau?

 Vu - superinis univeras, bet vat būtent dėl Ekonomikos fakulteto tai teko tiek neigiamo isgirst.... labai pasenęs tas fakultetas, taigi nukrito į 2 vietą....

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2012-07-24 22:22:33 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
Ciabuvis rašė:
pilks vilks rašė:
Ciabuvis rašė:

 Lietuvoje yra 3mln. vadybininku :D

 Žinom. :D Turiu prielaidą, kad čia paveikė visų sotjančiųjų pasirinkimą frazė "Nevadovauk nieko nebaigęs". 

 Galbut visi nori vadovauti tik, o dirbti tai ir niekam nera :D

 Eh, žinom. :D Aš su savo psichologija nenorėčiau biržoj glaustis, gal išeis pasiimti magistrą UK smegenų tyrimus MRI ir pan. ir dirbsiu su kompiuterine tomografija medicininės diagnostikos skyriuj... O gal ir nepavyks. :D Gal mesiu, who knows.  Kur tu stoji, o gal jau stovi? 

 As is kitos planetos :D LEU Lietuviu filologija :) 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-24 22:22:57 | Nuoroda
Master1017 rašė:
pilks vilks rašė:
Master1017 rašė:

pliks_vilks, o tu į kokį univerą 1nr rasei psixologiją?

 Aš viską rašiau tik į VU, nes man jis vienas patrauklus atrodo. :) O ko tu į VU nebandei pirmiau?

 Vu - superinis univeras, bet vat būtent dėl Ekonomikos fakulteto tai teko tiek neigiamo isgirst.... labai pasenęs tas fakultetas, taigi nukrito į 2 vietą....

 Na, ekonomika pastoviai atsinaujina. Pastoviai reikia atnaujint literatūrą ir stažuot dėstytojus... Man išvis atrodo, kad Lietuva taip bangiai žiūri į AM kokybę... :) Nes dauguma mokosi tą patį, ką mokėsi jųtėvai, kurie studijavo... Gal čia ir nieko blogo, kai mokaisi filosofiją, filolofiją, istoriją, bet ne tuos socialinius. :D Šiaip pats tai taikiau į biomedicininius, bet ir taip matot, kokia kulka mane pakirto. :D Taigi bandysiu aplinkeliais. :D

Žinutė parašyta: 2012-07-24 23:29:47 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
 
 Na  ekonomika pastoviai atsinaujina. Pastoviai reikia atnaujint literatūrą ir stažuot dėstytojus... Man išvis atrodo, kad Lietuva taip bangiai žiūri į AM kokybę... :) Nes dauguma mokosi tą patį, ką mokėsi jųtėvai, kurie studijavo... Gal čia ir nieko blogo, kai mokaisi filosofiją, filolofiją, istoriją, bet ne tuos socialinius. :D Šiaip pats tai taikiau į biomedicininius, bet ir taip matot, kokia kulka mane pakirto. :D Taigi bandysiu aplinkeliais. :D

 Vilkeli, čia dar tave ne blogiausia kulka pakirto. Kokia guminė matyt. Aš vat iš savo biomedicininių perbėgau į vaidybą.! : D Na, dar neperbėgau galutinai. Arba reik sakyt taip: perbėgau, bet tas laikrodis kuris fiksuoja bėgikų laikus biški užstrigo iki penktadienio. :D

Žinutė parašyta: 2012-07-24 23:37:40 | Nuoroda

Iš biomedicinos į vaidybą??? :D  Smarkus šuolis sakyčiau :DDD

Žinutė parašyta: 2012-07-24 23:44:30 | Nuoroda
sunnyji rašė:

Iš biomedicinos į vaidybą??? :D  Smarkus šuolis sakyčiau :DDD

 Nu jo, toks neblogas.. Šiaip geru šuoliu nepasižymiu, bet vat ką reiškia treniruotės.! :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-25 00:46:52 | Nuoroda
Žakt rašė:
pilks vilks rašė:
 
 Na  ekonomika pastoviai atsinaujina. Pastoviai reikia atnaujint literatūrą ir stažuot dėstytojus... Man išvis atrodo, kad Lietuva taip bangiai žiūri į AM kokybę... :) Nes dauguma mokosi tą patį, ką mokėsi jųtėvai, kurie studijavo... Gal čia ir nieko blogo, kai mokaisi filosofiją, filolofiją, istoriją, bet ne tuos socialinius. :D Šiaip pats tai taikiau į biomedicininius, bet ir taip matot, kokia kulka mane pakirto. :D Taigi bandysiu aplinkeliais. :D

 Vilkeli, čia dar tave ne blogiausia kulka pakirto. Kokia guminė matyt. Aš vat iš savo biomedicininių perbėgau į vaidybą.! : D Na, dar neperbėgau galutinai. Arba reik sakyt taip: perbėgau, bet tas laikrodis kuris fiksuoja bėgikų laikus biški užstrigo iki penktadienio. :D

 Ant kiek kirto? :D Sužeidimo lygį suprasiu iš KB. :D

Žinutė parašyta: 2012-07-25 09:25:12 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
Master1017 rašė:
pilks vilks rašė:
Master1017 rašė:

pliks_vilks, o tu į kokį univerą 1nr rasei psixologiją?

 Aš viską rašiau tik į VU, nes man jis vienas patrauklus atrodo. :) O ko tu į VU nebandei pirmiau?

 Vu - superinis univeras, bet vat būtent dėl Ekonomikos fakulteto tai teko tiek neigiamo isgirst.... labai pasenęs tas fakultetas, taigi nukrito į 2 vietą....

 Na, ekonomika pastoviai atsinaujina. Pastoviai reikia atnaujint literatūrą ir stažuot dėstytojus... Man išvis atrodo, kad Lietuva taip bangiai žiūri į AM kokybę... :) Nes dauguma mokosi tą patį, ką mokėsi jųtėvai, kurie studijavo... Gal čia ir nieko blogo, kai mokaisi filosofiją, filolofiją, istoriją, bet ne tuos socialinius. :D Šiaip pats tai taikiau į biomedicininius, bet ir taip matot, kokia kulka mane pakirto. :D Taigi bandysiu aplinkeliais. :D

 o tai daugumai biomedicinos mokslas uztenka arba chemijos egzo ir matkes metinio, arba matkes egzo ir chemijos metinio ;) tai dar negalima sakyti kad pakirto kulka :D :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-25 14:01:19 | Nuoroda
verstute rašė:
pilks vilks rašė:
Master1017 rašė:
pilks vilks rašė:
Master1017 rašė:

pliks_vilks, o tu į kokį univerą 1nr rasei psixologiją?

 Aš viską rašiau tik į VU, nes man jis vienas patrauklus atrodo. :) O ko tu į VU nebandei pirmiau?

 Vu - superinis univeras, bet vat būtent dėl Ekonomikos fakulteto tai teko tiek neigiamo isgirst.... labai pasenęs tas fakultetas, taigi nukrito į 2 vietą....

 Na, ekonomika pastoviai atsinaujina. Pastoviai reikia atnaujint literatūrą ir stažuot dėstytojus... Man išvis atrodo, kad Lietuva taip bangiai žiūri į AM kokybę... :) Nes dauguma mokosi tą patį, ką mokėsi jųtėvai, kurie studijavo... Gal čia ir nieko blogo, kai mokaisi filosofiją, filolofiją, istoriją, bet ne tuos socialinius. :D Šiaip pats tai taikiau į biomedicininius, bet ir taip matot, kokia kulka mane pakirto. :D Taigi bandysiu aplinkeliais. :D

 o tai daugumai biomedicinos mokslas uztenka arba chemijos egzo ir matkes metinio, arba matkes egzo ir chemijos metinio ;) tai dar negalima sakyti kad pakirto kulka :D :)

 Vat nėr pas mane to chemijos metinio išvis jokio. :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą