Vartotojo Neruse pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-24 23:27:04 | Nuoroda

Ai, tiesą tu sakai. Nereik taip toli žiūrėt, kas čia žino, kaip viskas pasikeis. Svarbiausia tą pirmąjį žingsnį teisingai nužengti, šiuo atveju įstoti ten, kur norim. O po to.. ech ;D

Žinutė parašyta: 2009-05-24 23:29:04 | Nuoroda

Mūsų mokykloje kažkada buvo atvejis dėl to pakeisto rašiklio. Skyrėsi ne tik spalva, bet ir raštas. Tai, žinoma, tuo darbu buvo suabejota. Tik nežinau kaip ten baigės viskas.

Žinutė parašyta: 2009-05-26 13:22:40 | Nuoroda

Aš tai pagalvojau, kad man iš viso liūdna. Nes noriu tik būtent vienos specialybės ir ji tėra tik vienam univere. Niekur kitur studint nenoriu. Kitu atveju būtų galima įstoti šiais metais kitur, o kitais vėl bandyt perstot į tą norimą. Tačiau jei įstočiau į VF, tai juk krepšelio į kitą specialybę jau nebegalima persinešt. Tektų mokėt. Tad jei šiais metais neįstosiu ten, kur noriu, teks eit dirbti ir laukti dar vienus metelius..

Žinutė parašyta: 2009-06-04 12:03:37 | Nuoroda

Equre, kokioj mokykloj mokais? Matau iš Kauno esi.

Žinutė parašyta: 2009-06-19 00:37:37 | Nuoroda

Gaila, ne viską pamenu, ką rašiau, bet dauguma atsimintų tai teisingai. Bet labiausiai bijau, kad rašinys gali pakišti koją. Ten tai nusigrybavau, bad day buvo :}

Žinutė parašyta: 2009-06-19 00:43:22 | Nuoroda

Ach, žmonės, gana. jau nieko nebepakeisime vis tiek. Tiesiog ramiai palaukime rezultatų :}

Žinutė parašyta: 2009-06-19 23:20:49 | Nuoroda

Norėjau parašyti į paprastą biologiją, bet pamaniau sukurisu naują temą. Tai va. Kas planuoja čia stoti? Nedaug info apie ją galima rasti, gal kas gali pasidalinti savo patirtimi? Savo pažįstamų patirtimi? Ar dideli konkursai į šią specialybę? Kol kas tik čia stot ir tenoriu. Ale kaip pasiseks, vienas Dievas težino.

Žinutė parašyta: 2009-06-20 12:26:19 | Nuoroda

Oh, gaila gaila. Tai aš jau krentu :}}}

Žinutė parašyta: 2009-06-23 23:41:11 | Nuoroda

Ui, ačiū labai. Tikrai malonu, kad taip apšvietei.

Stoti čia noriu dėl to, kad tai man atrodo labai įdomu. Na biologija molekulių ir genų lygyje, visada buvo įdomiausia man genetika ir pan. Magistratūrą žadu imti genetiką. O čia būtų puikiausias įvadas, geriau nei paprasta biologija, kuri iš vis nėra niekaip specializuota.  Mačiau, kad pirmuose kursuose teks pavargt su matematika ir fizika. Bet pasistengsiu ir viskas bus gerai. matematika visada gerai sekėsi, kol nepasiėmiau jos paksutiniais metais B lygiu, nes nusprendžiau nelaikyt jos egzo. tai ne ką ir progresavau. O šiaip dievinu biologiją, mėgstu organinę chemiją, dėl to nebijau. O užvis labiausiai laukiu laboratorinių.

Dėl darbo perspektyvų Lietuvoje nesijaudinu labai. Visa ši sritis dabar sparčiai vystosi ir populiarėja. galų gale visada tam yra užsienis.

na o dėl balų, bjau, kad chemijoje susimoviau, dėl lietuvių neaiku. Jei ką, teks tada viologiją paprastą rinktis. Tik dar įdomu, ar ši specialybė yra populiari tarp stojančiųjų. Kiek pernai buvo stojančių?

Žinutė parašyta: 2009-06-24 00:03:09 | Nuoroda

Džyzas, tai jau penktadienį širdies smūgis laukia ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-24 00:04:44 | Nuoroda

Na nebūtina to primint, please ;D dar leisk ramiai pagyvent tas pora dienelių, o po to arba savaitgalis bus aplaistytas arba apverktas :D

Žinutė parašyta: 2009-06-25 13:36:29 | Nuoroda

Jau šiąnakt pradėjau sapnuot visokius rezus, eina sau. Kiek iki tol dar gan ramoao sedėjau, tiek šiandien neberandu sau vietos ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-25 13:46:38 | Nuoroda
daisygirls rašė:

toks jausmas kad tie egzaminai pries metus buvo

 O jo, man panašus jausmas. Arodo kažkada jie ėjo ir praėjo. Nes laukimas tai eina sau. Kiek galima mus taip kankint, gi žmonės smalsūs padarai, greičiaus nori viską sužinot. O čia kai dar nuo to priklauso jų ateitis. Bet jau liko viena para. Damn. Jūs įsivaizduojat, kas rytoj dėsis? Bus emocingas savaitgalis visiems ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-25 13:53:58 | Nuoroda

Aš tai pergyvenu dėl lietuvių labiausiai. Nes čia vienintelis egzas, kai nežinai ko tikėtis, kai viskas priklauso labai nuo vertintojų subjektyvumo. O dar niekada manęs jos stipriai nemokino, turėjome tikrai prastokas mokytojas, tai iš vis. Nervai šiandien nelaiko belaukiant rytojaus ;D Jau nusiteikus ją perlaikynėt.

Žinutė parašyta: 2009-06-25 13:57:54 | Nuoroda

Man panašiai, tik kad aš ką tik atsikėlus, tai man greičiau diena praeis ;D o rytoj tikiuosi va kad bus veiksmo ir prieš rezus ir po jų. Nu kad po jų bus, tai faktas ;D Brrrr. Baisu pagalvto man jau apie rytdieną. Beeet... Vis tiek jau nieko čia nepakeisim, rezultatai šiaip ar taip mūsų jau yra, belieka jiems juos mums išsiųst. O visa kita, kaip pvz. mūsų jaudinimasis vis tiek nieko jau nebereiškia. O gaila ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-25 14:19:44 | Nuoroda
Markiziene rašė:

Savaitgalis bus labai girtas arba labai surus nuo asaru

 Aš tai manau, kad bet kokiu atveju bus girtas. O vienu atveju dar ir sūrus ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-25 14:22:22 | Nuoroda

Ne nu man jau šiandien tikrai susisukę. Vietoj to, kad pasiimčiau siurblį kambariui išsisiurbti, įsijungiu lygintuvą O.o

Žinutė parašyta: 2009-06-25 15:01:08 | Nuoroda

Na datas visas tai aš žinau. Bet niekaip nesuprantu tų gandų, kad ir lietuvių gali ryt pasirodyti. Na kur kalbėjo apie "Labą rytą".

Žinutė parašyta: 2009-06-26 09:31:49 | Nuoroda

Tikiuosi, kad vėliau nei 10,30val. Nes einu tik 12h į mokyklą, tai tada bus bergžias reikalas ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 13:28:02 | Nuoroda

Bologija 99, skraidau padebesyse ;D

Užtai chemija tik 51, bet oh well :}