Vartotojo Vix pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-21 16:37:47 | Nuoroda

 Man tai vnf balo nerodo.. Kur geriausiųjų eilėje. Vakar 0.00 buvo, dabar tuščia :/

Žinutė parašyta: 2011-07-21 16:42:55 | Nuoroda
McKonst rašė:
Vix rašė:
McKonst rašė:
Vix rašė:

 Jau rodo :) kur užpildytas prašymas, pačioje apačioje.

 Nerodo pas mane prašymo apačioje rezultatų... Linksma. O kada tau pradėjo rodyti?

 Vakar jau ryte rodė. Kur užpildytas prašymas, man ten rodo. Na nežinau. Gal nieko baisaus, kad nerodo, gal jie vistiek matys tavo atestą. Nepergyvenk dar. Laiko truputuką yra.  Užlūžo gal pas juos kas. 

 Ačiū, stengiuosi, bet laiko tai mažoka. O svarbiausia, kad mano atestatą buvo pamiršę kažkokiu būdu, kai nuvažiavau devynioliktą nebuvo ir tik tada sujudo, kad reikia padaryti ir išdavė vakar. Bet dėl to iki šiol nesijaudinau, maniau, kad sistemoj duomenys nepriklausomai nuo popieriaus išdavimo tvarkingai sistemoj yra jau...

 Na taip. Nesijaudink tik. Viskas bus gerai :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-21 16:58:11 | Nuoroda
McKonst rašė:
Vix rašė:
 

 Na taip. Nesijaudink tik. Viskas bus gerai :) 

 Ačiū, tikiuosi. Dabar rytojaus baisiau laukt, nei dvidešimt šeštos - ar atsiras duomenys laiku...

 Na o  man baimė, kad galiu neįstoti.. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 17:16:56 | Nuoroda
McKonst rašė:
Vix rašė:
 

 Na o  man baimė, kad galiu neįstoti.. :)

 Kai atsiras duomenys galėsiu toliau bijot, kad neįstosiu į pirmą numerį  :D Nors anokia pasaulio pabaiga, jei kitur - iš lempos specialybių neprirašiau gi :) O realiai tau yra grėsmė, kad neįstosi niekur? Gal visai ne? ;) Aišku neskaitant to, kad visi mes nežinom kokio KB reikės šiemet, vdrug  pakils labai ir pan... Bet tokių dalykų, kad pernai KB būtų neužtekę įstoti pvz?

 Taip, kad niekur neįstosiu. Aišku, pirmi 5 pas mane vnf, tai šiokia tokia viltis lieka :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-21 17:16:56 | Nuoroda
McKonst rašė:
Vix rašė:
 

 Na o  man baimė, kad galiu neįstoti.. :)

 Kai atsiras duomenys galėsiu toliau bijot, kad neįstosiu į pirmą numerį  :D Nors anokia pasaulio pabaiga, jei kitur - iš lempos specialybių neprirašiau gi :) O realiai tau yra grėsmė, kad neįstosi niekur? Gal visai ne? ;) Aišku neskaitant to, kad visi mes nežinom kokio KB reikės šiemet, vdrug  pakils labai ir pan... Bet tokių dalykų, kad pernai KB būtų neužtekę įstoti pvz?

 Taip, kad niekur neįstosiu. Aišku, pirmi 5 pas mane vnf, tai šiokia tokia viltis lieka :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-21 18:21:19 | Nuoroda
Andro rašė:
mozeris rašė:

Sveiki,

Gal kas galetumete paaiskinti del stojimo. Pirmu nr rasiau Finansai, 2 nr apskaita, 3 nr marketingas. 4nr ekonomika VDU, 5 nr ekonomika KTU. Jei esu pakvieciamas per pirma tura i marketinga, ar galiu atsisakyti ir per antra tura bandyt i 1 - 2 numeriu irasytas specialybes? as to nesuprantu kazkaip su tais atsisakymais , sutarciu pasirasymais.

Dekui

 ne, negali .juk  patikrinino tave  ir pirmu netinki  tai netiksi ir vėliau, vadinasi balų pritrūko, tai negi atsiras  po to. O be to jei trečiu numeriu rašau vf tai jau į antrą turą neisi.

 O taiš sąrašo negali pasiūlyti bet kokios specialybės? Tik kas pirmu numeriu eina?

Žinutė parašyta: 2011-07-21 18:23:16 | Nuoroda
HerpDerp rašė:
Vix rašė:

 Man patiko kažkieno pasisakymas iš TTVAM : mokamai visi gali įstoti, turintys brandos atestatą. 

 Man patiko kažkieno pasisakymas: duok durniui kelią, jis vis tiek jo neras, tad sekmės tau beieškant jo!

 Kokie mes malonūs šiame portale :) Pažiūrėsime, kas durnius bus po savaites ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 18:28:44 | Nuoroda
Kuisys rašė:
tejano rašė:

esme tame, kad as laikiau tik biologija is kurios surinkau tik 8%. Lietuviu mokyklinis-7. Nes laikaiu istorija, anglu... bet persigalvojau todel noriu stoti i burnos higiena,nes ji man prie sirdies, na aisku mano balai tai mazi, todel pretenduoju y mokamas studijas. Del labai dideliu bedu blogai egzus ysilaikiau.

 Kas liečia įsotjimą, tai rašyk pirmu numeriu,tik žinoma VNF tada gal ir įstosi, tik klausimas ar ilgai tempsi ? :) Anyway linkiu sėkmės.

 O kodėl turėtų neištepti?:) Gal tik egzaminai nepasisekė, į juos eini kaip į kokią loteriją, nežinai kokia vertintoja papuls :)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 18:31:00 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
Vix rašė:
Andro rašė:
mozeris rašė:

Sveiki,

Gal kas galetumete paaiskinti del stojimo. Pirmu nr rasiau Finansai, 2 nr apskaita, 3 nr marketingas. 4nr ekonomika VDU, 5 nr ekonomika KTU. Jei esu pakvieciamas per pirma tura i marketinga, ar galiu atsisakyti ir per antra tura bandyt i 1 - 2 numeriu irasytas specialybes? as to nesuprantu kazkaip su tais atsisakymais , sutarciu pasirasymais.

Dekui

 ne, negali .juk  patikrinino tave  ir pirmu netinki  tai netiksi ir vėliau, vadinasi balų pritrūko, tai negi atsiras  po to. O be to jei trečiu numeriu rašau vf tai jau į antrą turą neisi.

 O taiš sąrašo negali pasiūlyti bet kokios specialybės? Tik kas pirmu numeriu eina?

Aisku, kad gali. Jei i pirma spec. nepakliuni siulo antra, jei ir i antra nepakliuni siulo trecia ir t.t. iki pat tos i kuria tavo balas tinkamas. Jei pasiulo vf vieta is pirmu triju saraso specialybiu, tai antram ture nebegali dalyvauti. Tada turi arba pasirasyt sutarti arba laukt papildomo stojimo.

 Na dėkui už informaciją. :) O gal žinote, kur galima būtų sužinoti kb?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 19:14:16 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
Vix rašė:
Kuisys rašė:
tejano rašė:

esme tame, kad as laikiau tik biologija is kurios surinkau tik 8%. Lietuviu mokyklinis-7. Nes laikaiu istorija, anglu... bet persigalvojau todel noriu stoti i burnos higiena,nes ji man prie sirdies, na aisku mano balai tai mazi, todel pretenduoju y mokamas studijas. Del labai dideliu bedu blogai egzus ysilaikiau.

 Kas liečia įsotjimą, tai rašyk pirmu numeriu,tik žinoma VNF tada gal ir įstosi, tik klausimas ar ilgai tempsi ? :) Anyway linkiu sėkmės.

 O kodėl turėtų neištepti?:) Gal tik egzaminai nepasisekė, į juos eini kaip į kokią loteriją, nežinai kokia vertintoja papuls :)

 Nu sakyk ka nori, bet kai KB 8 cia jau ne vertintojus kaltint reikia :$

 O ką dar? Juk jie vertino egzaminus. Mano klasiokas turėjo baigti su raudonu diplomu mokyklą ir vos lietuvių kalbos egzaminą išlaikė :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-21 19:32:21 | Nuoroda
mozeris rašė:
Vix rašė:
Sandrittta rašė:
Vix rašė:
Andro rašė:
mozeris rašė:

Sveiki,

Gal kas galetumete paaiskinti del stojimo. Pirmu nr rasiau Finansai, 2 nr apskaita, 3 nr marketingas. 4nr ekonomika VDU, 5 nr ekonomika KTU. Jei esu pakvieciamas per pirma tura i marketinga, ar galiu atsisakyti ir per antra tura bandyt i 1 - 2 numeriu irasytas specialybes? as to nesuprantu kazkaip su tais atsisakymais , sutarciu pasirasymais.

Dekui

 ne, negali .juk  patikrinino tave  ir pirmu netinki  tai netiksi ir vėliau, vadinasi balų pritrūko, tai negi atsiras  po to. O be to jei trečiu numeriu rašau vf tai jau į antrą turą neisi.

 O taiš sąrašo negali pasiūlyti bet kokios specialybės? Tik kas pirmu numeriu eina?

Aisku, kad gali. Jei i pirma spec. nepakliuni siulo antra, jei ir i antra nepakliuni siulo trecia ir t.t. iki pat tos i kuria tavo balas tinkamas. Jei pasiulo vf vieta is pirmu triju saraso specialybiu, tai antram ture nebegali dalyvauti. Tada turi arba pasirasyt sutarti arba laukt papildomo stojimo.

 Na dėkui už informaciją. :) O gal žinote, kur galima būtų sužinoti kb?:)

 Pas mane visos vietos parasytos VF, o mano kb yra 18.72. Kaip manot istosiu per pirma tura i finansus ar apskaita? Ojei tau pasiulo tik i 4 nr stoti, tai gali atsisakyti ir dalyvauti antrame ture ir predenduoti i 1 -3 nr irasytas spec?

 Tai turbūt, kad gali, bet gali ir likti be nieko :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-22 00:27:18 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
Vix rašė:
Sandrittta rašė:
Vix rašė:
Andro rašė:
mozeris rašė:

Sveiki,

Gal kas galetumete paaiskinti del stojimo. Pirmu nr rasiau Finansai, 2 nr apskaita, 3 nr marketingas. 4nr ekonomika VDU, 5 nr ekonomika KTU. Jei esu pakvieciamas per pirma tura i marketinga, ar galiu atsisakyti ir per antra tura bandyt i 1 - 2 numeriu irasytas specialybes? as to nesuprantu kazkaip su tais atsisakymais , sutarciu pasirasymais.

Dekui

 ne, negali .juk  patikrinino tave  ir pirmu netinki  tai netiksi ir vėliau, vadinasi balų pritrūko, tai negi atsiras  po to. O be to jei trečiu numeriu rašau vf tai jau į antrą turą neisi.

 O taiš sąrašo negali pasiūlyti bet kokios specialybės? Tik kas pirmu numeriu eina?

Aisku, kad gali. Jei i pirma spec. nepakliuni siulo antra, jei ir i antra nepakliuni siulo trecia ir t.t. iki pat tos i kuria tavo balas tinkamas. Jei pasiulo vf vieta is pirmu triju saraso specialybiu, tai antram ture nebegali dalyvauti. Tada turi arba pasirasyt sutarti arba laukt papildomo stojimo.

 Na dėkui už informaciją. :) O gal žinote, kur galima būtų sužinoti kb?:)

 lamabpo.lt yra balu skaiciuokle :)

 Žinau, kad yra, bet man reiktų kokie yra pereinamieji balai :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-22 00:30:55 | Nuoroda
asesuas1 rašė:

O kaip manote su 17.02 balu imanoma istoti i VU vnf teise? :) 

 Įstosi tu į tą VU. Nekreipk čia dėmesio :P SU tokiu balu į vnf įstosi. Yra VU teisės sukurta tema, ten parašyta :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 00:31:56 | Nuoroda

 Pas mane tai ne visi dalykai iš atestato sukelti yra.. :/

Žinutė parašyta: 2011-07-22 10:02:09 | Nuoroda

 Na nėra, tiek to tada.. :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-22 10:07:02 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
Vix rašė:
Ighnaz rašė:
Vix rašė:
Kuisys rašė:
tejano rašė:

esme tame, kad as laikiau tik biologija is kurios surinkau tik 8%. Lietuviu mokyklinis-7. Nes laikaiu istorija, anglu... bet persigalvojau todel noriu stoti i burnos higiena,nes ji man prie sirdies, na aisku mano balai tai mazi, todel pretenduoju y mokamas studijas. Del labai dideliu bedu blogai egzus ysilaikiau.

 Kas liečia įsotjimą, tai rašyk pirmu numeriu,tik žinoma VNF tada gal ir įstosi, tik klausimas ar ilgai tempsi ? :) Anyway linkiu sėkmės.

 O kodėl turėtų neištepti?:) Gal tik egzaminai nepasisekė, į juos eini kaip į kokią loteriją, nežinai kokia vertintoja papuls :)

 Nu sakyk ka nori, bet kai KB 8 cia jau ne vertintojus kaltint reikia :$

 O ką dar? Juk jie vertino egzaminus. Mano klasiokas turėjo baigti su raudonu diplomu mokyklą ir vos lietuvių kalbos egzaminą išlaikė :) 

 Tavo klasioko atveju - tavo klasioka :)

 :) Negasdinkite panelės, o tai išsigąs ir niekur nestos :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-22 10:43:16 | Nuoroda
McKonst rašė:

Labas rytas. Man vis dar nerodo mano rezultatų ir prie konkursinių balų visur nuliai. Aišku paskambinau į LAMA iškart. Pasirodo mokykla mano duomenis suvedė tik vakar ir todėl aš dar nematau, bet sakė su prašymu viskas bus gerai, duomenys yra tik aš jų nematau. Gal jau po pietų rodys, o gal tik rytoj... Na, svarbiausia, kad jie mato :) 

 Labas. Na va, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą :) O man dar vis tušti langeliai prie vnf į universitetą. Su kolegijomis, viskas gerai :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 11:33:57 | Nuoroda
Reserved_ rašė:

Gal galit padet apsisprest pasirinkt dienines ar neakivaizdines studijas?:)

 Žiūrint ką nori studijuoti. Neakyvaizdinės gerai kai nori dar dirbti, o dieninės kai bendrauti  su kursiokais. Na aišku ir mažiau mokytis reikia negu neakyvaizdinėse :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 11:36:52 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
jovitaaa rašė:
JulijaG rašė:
jovitaaa rašė:

Sveiki. Turiu klausima. Jeigu istojai i viena is pirmu triju vf vietu ir jos atsisakai, tai gali dalyvauti antrame ture, tik negalima rasyti i tas pirmas tris vf, bet i kitas nr.4,5,6, kur buvo parasytos gali pretenduoti i vf, taip???

 Iš lamabpo.lt: jeigu jis atsisako jam pasiūlytos vietos, laimėtos pagal 1–3 pageidavimus (skaičiuojami tik valstybės finansuojamas vietas atitinkantys pageidavimai), ir iki liepos 29 dienos (imtinai) neatvyksta į aukštąją mokyklą pasirašyti studijų sutarties, antrajame priėmimo etape jis dalyvauti negali.

 Tai bet jeigu as jos atsisakau, tai ji lieka kitam, suprasciau kad butu vnf, tai taip, tada sutartis... Zodziu, kuo arciau pabaiga, tuo daugiau neaiskumu.

 nu supranti, išpyzdėjimas atsiprašant :D pirmos trys vietos yra kur tu labai labai nori, ir jei pradės čia atsisakinėt antros vietos, tai neteisinga žmogelio kuris neįstoja į nei vieną iš savo 12 vietų atžvilgiu. ir tas vargšas žmogelis bando antrame etape, tai savaime suprantama kad jo kb mažesnis, ir čia ateitų dar tie iš pirmų vietų su dideliu konkursiniu.
nu žodžiu ne veltui jie čia taip sugalvoję ;D

 Jetau, tu dar džiaukis, kad tas vietas pasiūlytų :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-22 13:58:57 | Nuoroda
asesuas1 rašė:
Vix rašė:
asesuas1 rašė:

O kaip manote su 17.02 balu imanoma istoti i VU vnf teise? :) 

 Įstosi tu į tą VU. Nekreipk čia dėmesio :P SU tokiu balu į vnf įstosi. Yra VU teisės sukurta tema, ten parašyta :)

 Aisku. Gal galetum tos temos link duoti? :)

Va : http://www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/32263/1/vu-teise-11