Vartotojo Entity pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-25 21:39:20 | Nuoroda
ask me, not google rašė:
Entity rašė:

Tikiuosi kiek nors daugiau nei 30. :D

 galėsi pasigirt:D aš tai jaučiu popiet tik atsibusiu

 Nėra kuo girtis, kai prieš egzaminą tiek daug tikiesi, o ne tik pakiša kiaulę, bet dar ir pats ant tos kiaulės užkimbi. :) Tau gerai, aš jau žadu naktį nemiegoti, refrešinti tą tinklapį kas kelias sekundes. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-25 22:04:16 | Nuoroda
ask me, not google rašė:
Entity rašė:
ask me, not google rašė:
Entity rašė:

Tikiuosi kiek nors daugiau nei 30. :D

 galėsi pasigirt:D aš tai jaučiu popiet tik atsibusiu

 Nėra kuo girtis, kai prieš egzaminą tiek daug tikiesi, o ne tik pakiša kiaulę, bet dar ir pats ant tos kiaulės užkimbi. :) Tau gerai, aš jau žadu naktį nemiegoti, refrešinti tą tinklapį kas kelias sekundes. :D

 aš neištversiu:D nors jaučiu būtų vietoj šalto dušo

 Ne visų abiturientų širdys tokios stiprios. :D Vieni neištvers belaukdami, kiti - atsidarę www.rezultatai.nec.lt :D

Žinutė parašyta: 2012-06-25 22:33:19 | Nuoroda
Coral rašė:

 Entity kiek taškų surinkai ?

 28-32 kažkur. :) Protas buvo uogaut išvaręs į miškelį. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 11:08:59 | Nuoroda

Jaučiuosi varguoliškai. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 11:39:33 | Nuoroda
TellMeLast rašė:
Entity rašė:

Jaučiuosi varguoliškai. :D

 Ne tu vienas,kai pažiūriu čia aukščiau esančių visų egzų rezultatus,tai galvoju,ar aš kažkur įstosiu :D

 Įstosi, na bent jau į Riomerį tikrai paims, jei susimokėsi. :D Man tai net gaila, kad kaip minimum 10 taškų varnoms sumaitinau. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 11:48:16 | Nuoroda
Persia rašė:
Entity rašė:

Jaučiuosi varguoliškai. :D

 kiek taškų surinkai?

 31. :(

Žinutė parašyta: 2012-06-26 11:50:24 | Nuoroda
Persia rašė:
Entity rašė:
Persia rašė:
Entity rašė:

Jaučiuosi varguoliškai. :D

 kiek taškų surinkai?

 31. :(

 eina sau, kaip greit kyla procentai! aš 35 ir gavau 61%

 4t=18%..

Žinutė parašyta: 2012-06-26 15:19:36 | Nuoroda
dilly rašė:
Persia rašė:
Entity rašė:
Persia rašė:
Entity rašė:

Jaučiuosi varguoliškai. :D

 kiek taškų surinkai?

 31. :(

 eina sau, kaip greit kyla procentai! aš 35 ir gavau 61%

 Aš už tuos pačius 35 taškus gavau 57%. :(

 Sužlugdėt jūs mane. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 23:01:28 | Nuoroda
Monicutt rašė:

Na jei būčiau patenkinta savo rezultatu, tai irgi sakyčiau, jog prisižaisit ir pan.. Bet, deja, balai žiauriai mane nuvylė, nes tikėjausi tikrai geresnio rezultato, kadangi su lietuvių kalba niekad problemų neturėjau, visad geri įvertinimai ir pan. Todėl tikrai esu nesupratus, kodėl toks žemas įvertinimas, nes jaučiausi tvirtai po egzamino ir buvau nusiteikusi tikrai geram rezultatui. Beje, mano pasirinktom studijom šio egzamino rezultatų labiausiai reikia, nes sudaro 0,4 balus.  Tad pateiksiu apeliaciją, bus kaip bus, juk nieko neprarasiu, reikia dėl savęs stengtis, dėl savo ateities.. :)

Pilnai sutinku su tavimi. Nežinau kame problema, bet nemažai tų, kurie tikėjosi 95-100% (žinome, kad labai didelio taškų skaičiaus tam nereikėjo, todėl nenuostabu tikėtis aukšto įvertinimo) jaučiasi gal net neįvertinti. Nes man pačiam asmeniškai staigmena - 63 taškai tikrai nėra ta riba. Bandomajame ir 90 taškų buvau surinkęs, su tiek šimtukas šiemet garantuotas, todėl jei gavai daug mažiau nei tikėjaisi, verta rizikuoti - galbūt pasiseks. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-27 12:19:46 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:

Tai kad ir pr. metais jau 88-98 tsk. intervale buvo simtas ;) 

 Šiais metais ir 84 užteko. Kartelė maždaug 5-6 taškai pasislinko, nes ir pereinamasis labai sumažėjo.

Žinutė parašyta: 2012-06-27 12:54:23 | Nuoroda

Niekuo ji neišpindėjus. Kiekviename poste jaučiasi aštrios ironijos prieskonis ir tiek. :D Ji mano, kad yra protingiausia, kadangi stoja į politikos mokslus. Nuoširdžiai linkiu įstoti, bet tam, kad pasiekti "elitą" dar labai daug darbo reiks įdėti. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-27 12:58:35 | Nuoroda
aurimas11 rašė:

 gal zinot pereinama bala

 

 Dauguma sako, jog 24.

Žinutė parašyta: 2012-06-27 13:09:07 | Nuoroda
aurimas11 rašė:
Entity rašė:
aurimas11 rašė:

 gal zinot pereinama bala

 

 Dauguma sako, jog 24.

 o duodant i apeliacijai kokiu reikalavimu reikia ir kaip ten viskas .leidzia po to perlaikyti mokykjlini jei sumazina taskus iki neislaikymo 

 

 Keliauk į mokyklą pas direktorių ir sužinosi,

Žinutė parašyta: 2012-06-27 15:31:57 | Nuoroda

Siūlau pasiskaityti nuo pradžių: www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/40542/1/lama-bpo

 

Žinutė parašyta: 2012-06-27 22:48:02 | Nuoroda

Darbo dienas.

Žinutė parašyta: 2012-06-28 14:28:54 | Nuoroda
Father Liudvik davai davai davai rašė:

Aš nesuprantu, kodėl jūs čia pranašaujat KB pakylimą nerealų? :D Jeigu vertinimas yra norminis. Visi gerų rezų negavo, čia gal šitam forume renkasi tie, kam rūpi egzai, bet esmė tame ir yra, kad visi gerai gauti negali, nes vertinimas norminis. :D

 Jo, kiek pastebėjau, tai čia visi, kurie šimtukus ir >90% gavę Lietuvoj ir kiti likę varguoliai - intelektualai renkasi. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-28 14:39:10 | Nuoroda
Father Liudvik davai davai davai rašė:
Entity rašė:
Father Liudvik davai davai davai rašė:

Aš nesuprantu, kodėl jūs čia pranašaujat KB pakylimą nerealų? :D Jeigu vertinimas yra norminis. Visi gerų rezų negavo, čia gal šitam forume renkasi tie, kam rūpi egzai, bet esmė tame ir yra, kad visi gerai gauti negali, nes vertinimas norminis. :D

 Jo, kiek pastebėjau, tai čia visi, kurie šimtukus ir >90% gavę Lietuvoj ir kiti likę varguoliai - intelektualai renkasi. :D

 Aš mokiausi paprastoj, visiškai vidutinėj gimnazijoj. Nu ir tų rezultatų yra visokių visokiausių, dauguma gavo žemuosius balus. Tame gi ir yra visas vertinimo tikslas, kad sureitinguot. :D Gal tie KB ir kils, bet ne dėl egzų, o dėl stojančiųjų, dėl stojimo bumų ir t.t. :D

 Vis tiek dauguma į mediciną ir socialinius. Ten ir reikia labai aukšto, kad būtum garantuotas dėl studijų krepšelio. :) Nors, žinoma, visiems norisi kuo aukštesnio vien dėl tų procentukų, vet po metų ar poros juoksimės iš tų procentų ir konkursinių balų. Svarbiausia patekti ten, kur nori ir gerai jautiesi. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-28 16:08:05 | Nuoroda

Dėl medicinos pritarčiau, bet su politika prasti popieriai. Turbūt aukščiausios pareigos yra ambasadoriaus, o visa kita nereikalauja jokių politinių žinių. Puikus to pavyzdys - politikos pienburniai Seime. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-28 16:56:17 | Nuoroda

Ką ir turėjau omeny. O rimti politikai iki šiol į Seimą nėjo. Nors ir tų rimtų mūsų Bananalandijoje nematau. :D Vertinant, ar mokslas rimtas, ar priešingai, stereotipai nepadės. Manau, jog kuo sunkesnis, tuo jis yra rimtesnis, kuo daugiau perspektyvų, universalumo, tuo yra rimčiau. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-28 17:18:12 | Nuoroda

Na, sutik su tuo, kad konkurencija - naudingas dalykas, konkuruodami stiprėjame, tobulėjame. O su tokiais balais dar viskas įmanoma, belieka sulaukti istorijos rezultatų. :)