Informaciniu technologiju paslaugu valdymas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 21:06:32 | Nuoroda
Man paskambino siandien, patekau i stovykla, ten dar kazkokia atranka daro Vyks 6-8d. Aukstadvary
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 23:30:05 | Nuoroda
o man nieks nieko...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 00:31:05 | Nuoroda
Tai susipazinsim visi vis tiek rudeni
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-18 14:00:46 | Nuoroda
Sveiki, esu Aivaras iš Šiaulių - Vilniaus. Priėmimo numeris: 18 Konkursinis balas: 15.87 Kažkas klausė kiek mūsų bus, tai galiu pasakyti, kad 2 grupės, t.y. apie 50 studentų. Iš tikro tai perstojau čia iš Inžinerinės informatikos (wtf ten tai siaubas, dėstytojai kai kurie mažiau už studentus žino) ir tikiuosi, kad čia bus geriau, juk programa su IBM suderinta ir pernai (jei neklystu) Masačiusetso uni pradėta dėstyti. Praktiką atlikinėsim baltic datacenter, tas tai skamba pakankamai smagiai Mirce lietuviškam nebūnu, tačiau turiu skype, kuris pas mane įjungtas didžiąją dienos dalį. Skype: as_esu_namie Jei turit klausimų apie uni ar tiesiog norite pabendrauti, nesidrovėkit ir rašykit P.s. ką rugsėjo 1-ąją veikiam?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-19 15:55:56 | Nuoroda
Sveikas, visi tikimes, kad si specialybe nenuvils musu O kas ten vyksta Rugsejo 1? Koks renginys ar jau paskaitos buna? Gavot kas nors barakus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-20 16:49:42 | Nuoroda
Na, rugsejo pirma buna kaip ir mini renginys, pristato destytojus ir pan. Paskui visi pagal fakus susirenkam i auditorijas ir paklausom ka dekanas papasakoja. Tada parodo grupiu kuratorius, su kuriais ka nors ir eini veikti po oficialiosios dalies. Siaip tai visi eina gerti alaus Ten pat, kamciatkoj Tik va yra tokia mini beda -> http://www.delfi.lt/news/economy/busine ... d=18212520
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-21 17:44:26 | Nuoroda
Galetu kuratoriai is anksto pasirupinti tokiais dalykais kaip alumi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-21 23:25:31 | Nuoroda
Aha. alaus tai rekitu pagert, vistiek zinai, susipazinimas ir pns reik nusipirkt is vakaro
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 12:35:00 | Nuoroda
Deja, kuratoriai tiek nepanestu
Žinutė parašyta: 2009-07-24 13:26:56 | Nuoroda

Sveiki, ateina nauja pamaina jums ;D Antri sios studiju krypties pirmakursiai kaip bandomiesiams trusiams sekesi :D?

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 5
  • Matematika / VBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 26
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-24 21:03:33 | Nuoroda
DJManas rašė:

Sveiki, ateina nauja pamaina jums ;D Antri sios studiju krypties pirmakursiai kaip bandomiesiams trusiams sekesi :D?

TIem kurie dar mokosi tai visai nieko. Del bandomuju triusiu tai man atrodo kad jus tokie labiau esat nei mes (nepavydziu tiem, kurie istojo i mokamas vietas). Kolkas mokemes beveik identiskai ka ir inzinerines informatikos grupes, apart vieno dalyko antram semestre, pagrindiniai skirtumai prasideda ateinanti 3 semestra (1 matieka per semestra yra svarbiausia ^^).

Jei kazkas domina konkreciai tai galiu duoti skype i pm. Pagrindinis dalykas kuri galeciau patarti visiems pirmakursiams butu bent minimaliai mokytis pirma semestra, taciau vistiek jus nepaklausysit, kaip ir mes nepaklausem :D

Žinutė parašyta: 2009-07-25 12:54:01 | Nuoroda

Hehe :D manau minimaliai pasistenksim jei pavyks :D atrodo gan smagios studijos bus.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 5
  • Matematika / VBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 26
Žinutė parašyta: 2009-07-25 15:46:11 | Nuoroda

Sveiki, dar vienas dasideda :D Kur jus cia paziurejot kelintu nr istojot ? :) Mano KB buvo 14.9
Skype : "eiknamo", imeskit i chat kas galit, jei yra aisku :)

Žinutė parašyta: 2009-07-26 00:36:03 | Nuoroda

Du būsimi studentai, ieško dviejų kambariokų, kurie norėtu kartu nuomuotis butą Vilniuje. Esam iš MRU ir VGTU (viešasis administravimas ir informacinių technologijų paslaugų valdymas) Butas būtų 2-3 kambarių, tvarkingas, ekonomiškas, jaukus ir svarbiausiai ikandamas studento kišenei. Kas apie mus pačius, tai esam 19 metų Šiauliečiai, nusiteikę kovingai mokslams, turim patirties baliuose ir darom visus buitinius darbus kas ir priklauso.

Jei tu ieškai draugiškų, linksmų, bendraujančių kambariokų, su kuriais būtum nusiteikęs liksmai ir turiningai leisti laiką, tai rašyk mums adresu: . Trumpas aprašymas apie save ir nuotrauka nepamaišytų. Neužilgo sužinosi detales.

Žinutė parašyta: 2009-08-20 23:23:00 | Nuoroda

Sveiki :) Aš taip pat naujokas būsiu šitoje specelybėja :) 

 

Beja, kur galečiau rasti bendra koki skype chata ar kažka panašaus? Norečiau susipažinti :P

Žinutė parašyta: 2009-08-25 22:40:09 | Nuoroda

Na mūsų yra, yra. ;}}
Ir gal visi skypus ir susirašom per skype. ?

Žinutė parašyta: 2009-08-26 15:06:28 | Nuoroda
Siuzi. :} rašė:

Na mūsų yra, yra. ;}}
Ir gal visi skypus ir susirašom per skype. ?

 

 sure :) Mano skype - ge_das377

Brukstelkit ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą