!!!LVA esami ir būsimi studentai vienykimės!!!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 19:46:52 | Nuoroda
as iki pat siol metaus, ar veterinarine, ar zmoniu medicina stot liko pora dienu apsisprest....
Žinutė parašyta: 2008-07-14 19:48:35 | Nuoroda
o kas tau labiau patiktu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 19:54:49 | Nuoroda
veterinarija, tik, kai pakalbejau su studentais, supratau, kad nelabai norisi man 6metus praktiskai apie stambius gyvunus mokytis, su kuriais savo ateities siet nezadu. bent jau man sake, kad smulkus yra tik tarp kitko, ir cia jau pats turi dometis ir informacijos ieskot. labai blogai, kad jokios specializacijos per visus 6metus nera. todel ir dvejoju, net mastau, gal labiau apsimoka kur i uzsieni stot veterinarija, kad bent gaut tikrai gera issilavinima ir ziniu, kurios bus ateity pritaikomos. va taip.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 20:06:33 | Nuoroda
Na nezinau su kuo tu snekejai,bet ten viskas normaliai.Niekas nesiskirsto,bet informacijos pakanka.Aisku,jei tik yra galimybe stok i uzsieni.Tik aisku,va metai ir susigais.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 20:08:54 | Nuoroda
su jau baigsiancia siais metais studente kalbejau.gana nuosirdi pasirode
Žinutė parašyta: 2008-07-14 20:44:06 | Nuoroda
istoje planuojat barake univero gyvent?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 08:15:25 | Nuoroda
siaip noreciau, bet as is kauno, tai niekas manes tenai neleis bet sakiau ieskosiu draugiu ir butuka koki reikes pasiziuret isinuomuoti nes norisi tikro studentisko gywenimo, o ne su tewais dar 6metus gywent
Žinutė parašyta: 2008-07-15 21:20:09 | Nuoroda
as ir apie bendrabuti galvoju
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 10:45:58 | Nuoroda
Aš ir į bendriką jei tik duos...nes tolokai gyvenu nuo Kauno Tikiuos bus normalios kambariokė,nors pati ir nesu labai konfliktiška,bet vistiek gyventi su kitais svetimais žmonėm reiks. Vakar visus popierius jau susitvarkiau...viską pridaviau ir dabar lauksiu žinių Ar galima apsižiūrinėt tuos bendrikus ir pasirinkti kokiam nori gyventi(na jei tame vietų yra) ar kaip jau paskirs taip ir bus.Ir papuoli gyvent nebūtinai su I kursiais tiesa?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 11:45:32 | Nuoroda
na sveiki as ir nuveziau prasyma i vet. medicina tai mano balas 15.96 kaip sakot ar istosiu ar liksiu ant ledo ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 14:18:38 | Nuoroda
bl kur dingot visi veterinarai ;D uuuu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 16:02:34 | Nuoroda
Nu istosi...nekelk sklandalu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 14:54:03 | Nuoroda
tai aisku kad istosi mane tai tas laukimas zudo greiciau ateitu 25d
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 15:30:06 | Nuoroda
As irgi laukiu treciadienio,bet lauksi ar ne jis vistiek ateis Tiesiog noriu zinoti kur istojau ir kam ruostis moraliskai :]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 22:31:08 | Nuoroda
oj laukiam,laukiam,pirmakursiu laukiam ..jeigu kilo kokiu klausimu galite kreiptis pas mane,esu lva studentas busimas ketvirtakursis ir lva sa narys ..ir beje,jeigu domina kas nors del stovyklos fuxu irgi galite klausti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 08:31:10 | Nuoroda
ir kodel jau taip lauki tu pirmakursiu? skriaust jaunesnius patinka? ar padeti jiems nori na klausimu siaip nelabai kyla, laukiam skambucio neramia sirdele ir tiek bet wa apie stowykla tai gali daugiau papasakot, nes pasake tik, kad tokia bus ir wiskas... tai kur ji bus? kiek litu reikia atsinest? ir siaip nju nzn mazdaug papasakok kas ten wyks
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 13:10:38 | Nuoroda
nu nei mes ten labai skriaudziam,nei ka labaj labaj mylim ....o laukiam del to,kad inestumete nauju vetu i musu kasdienybe ..naujos pazintys,nauji draugai,drauges ir t.t ...o vat del fuksu stovyklos istikruju suzinosite daugiau nuvyke sutarciu pasirasymo diena,bet galiu pranesti jog ji bus 28-30 dienomis rugpjucio,taip kad galite jau visus daiktus susivesti kas gyvens barakuose ....musu stovykla vyksta merkurijos stovykloje,kacergineje...jeigu dabar nesuklysiu,tai mokestis siemet 45lt ....bet patariu dalyvauti,nes praktika rodo,jog tai labaj padeda ir naudinga..jau vien kad atejes rugsejo pirmaja i svente ar i paskaitas,jau turesiu pazistamu,tai bus lengviau adaptuotis ..ir seip suzinosite daug daug visko,kokia tvarka galioja musu akademijoje,ko bijoti,ko ne ktaip kad laukiam labai....o jeigu kokia informacija keisis,tai pranesiu...dar klausimu yra?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 13:30:22 | Nuoroda
[i:x4f32zzv]Na jeigu mylit tai gerai reiks butinai i stowykla waziuot Siaip dar wiena klausimeli turiu gal zinai ar priimtu i baraka jeigu kauniete esu! turbut ne ane? ir koks ten stowis tu baraku? nes manau cia wisiems aktualu [/i:x4f32zzv]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 14:41:29 | Nuoroda
nu matai,i LVA studijuoti suvaziuoja daug zmoniu is aplinkiniu miestu ri rajonu,tad pirmiausia atsizvelgia i juos,bet deja ir tai ne visi telpa ....o tuo labiau,kad tu kauniete,tai tikrai neduos...ir kodel tu ce taip nori tam barake gyventi? kad prie pat akademijos ir kad i paskaitas iseit galetum 7.55val kad ilgiau pamiegoti,ar seip nori pabegti nuo tevu? ....o baraku stovis nu tikria nera blogas,palyginus su kitu universitetu barakais kuriuose esu buves pas mus dar tikrai grazu ....ir pakankamai tvarkinga ir ramybe stengiamasi palaikyti ....seip galiu pasakyti,gyventi tikrai galima aisku dar priklauso i koki kambary papuoli ,su kuo gyveni ir kas pries tai gyveno,ka paliko ...dar kas domina? ...bet seip siulau jei kada nuvaziuosit dabar iki akademijos,tai galite nueiti i barakus ir pasivaikscioti,tada susidarysit patys ispudy
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 18:47:58 | Nuoroda
tikėkimės, kad įstojus tikrai nesigailėsiu, jog būtent i vet.mediciną pakliuvau bet ir širdis jaučia kad čia ir atsidursiu...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą