Statybos valdytas -> VGTU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-03 22:09:23 | Nuoroda
Hey!:) Taigi, pradejau galvoti, kad pacios statybos nelabai noriu studijuoti, bet suradau tokia gan idomia specialybe kaip Statybos valdymas. Galbut yra zmoniu, kurie ja studijuoja? Su kokiais balais galima istoti i sia specialybe? Kiek apskaitinejau forumus, tai susidariau nuomone, kad studijuoja daug merginu. Gal kas daugiau zinote apie sia specialybe? Dekui!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-07 15:59:09 | Nuoroda
Negi nera studijuojanciu?
Žinutė parašyta: 2008-05-08 19:25:44 | Nuoroda
Statybos valdymas yra tik neakivaizdžiai. Studijuojant statybos inžineriją po pirmo kurso bus skirstymas į valdymą, inžineriją ir medžiagas. Bakalauras visų vienodas: Statybos inžinieriaus bakalauras.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 22:25:55 | Nuoroda
tiesa kolego sako bet jei ten ystojes zadi gyvent ramiai tai arba turi pinigu pirkt darbus arba didele kaip zeme galva nesamone cia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 15:59:28 | Nuoroda
Hbacius, gal gali argumentuoti kodel sakai, kad nesamone? Negi jau ten taip sunku mokytis tokiam dalyke? Ne, pirkti darbu tikrai nezadu, nes neturiu tokiems dalykams nei noro, nei pinigu.
Žinutė parašyta: 2008-05-27 23:54:02 | Nuoroda
Taip kalba tik tas kas nežino. Pati studijuoju satybos inžineriją, nepirkau nė vieno darbo, o gaunu padidintą stipendiją. Pripažįstu, kad mokytis reikia nemažai, kad galbūt studentavimui laiko mažiau, bet kas tikrai nori tas tikrai suderina viską. Pati priklausau ir studentu atstovybei ir kitems komitetams, taip pat dar lankau įvairius kitus užsiėmimus ir į klubą nueiti randu laiko. Tad jei tikrai nori -pirmyn
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 15:21:47 | Nuoroda
angelux, aciu uz tavo pasisakyma! Bet gal yra kas grynai studijuoja Stabybos Valdyma? Butu smagu pabendrauti pries stojant. Beje, galbut yra tokiu, kurie bandys stoti/rasys Statybos Valdyma? Kelintu numeriu zadate rasyti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 21:45:00 | Nuoroda
Dar tiksliai neapsisprendžiau dėl to, bet pas mane bus taip ko gero: 1. Statybos inžinerija (D) 2. Statybos inžinerija (V) 3. Statybos valdymas (N) ... Nebent atbaidytų neakivaizdinės studijos, tačiau girdėjau net kelis pasakojimus, kai tiek iš vakarinių, tik ir iš neakivaizdinių studijų po pirmo semestro pereina į dienines studijas. Mano tikslas - statybos, tad kabinsiuos į tai kaip tik išgalėsiu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 23:46:32 | Nuoroda
To MARIUSmarius: Negalvoji apie 'statybos valdyma' dienines studijas?:) Manes pati 'Statybos inzinerija' nelabai traukia, nors ir nezinau kodel. Gal but brigadininku/objekto valdytoju (ir etc) labiau noriu, nei kokiu nors konstruktoriumi ar projektuotojumi. Beje, dabar girdejau, kad vilniuje yra gausiai atleidinejami statybininkai / jiems zenkliai musami atlyginimai, nes statybos stoja (niekas neperka bustu ir etc). Del viso sito bijau, kas desis po 4 metu. Namiskiai ir daugelis draugu vis atkalbineja ir siulo rinktis ka nors kito nei 'statybos valdyma'. Man paciam irgi atrodo, kad visas tas statybu 'burbulas' sprogs ir nebus ka bestatyti sioje zemeleje. (vis guodzia mintis, kad statybos toks verlas, kuris niekad nesustos, bet pradedu tuo nebetiketi po truputuka) Gal yra kokiu gudresniu zmoniu (nelaikau saves idiotu, bet nuo visos tos informacijos man stogas vaziuoja), kurie galetu issakyti sia tema? Gal yra studijuojanciu 'statybos valdyme'? Butu malonu pabendrauti!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 09:49:51 | Nuoroda
Tiesą pasakius, kažkaip buvau pražiopsojęs šitą variantą Be abejo, ši versija kur kas geriau nei neakivaizdinis kursas. Aš renkuosi statyą ne dėl to, kad dabar labai geros perspektyvos. Renkuosi ją todėl, jog noriu daryti būtent tai. Planuoju dirbti pagal profesiją, tad niekur kitur, jokioje kitoje srityje mane nepatiks labiau nei statybose. Statybu burbulas be abejo kažkada sprogs. Bet juk europos sąjunga atvėrė duris mums, jainiems ir nepatyrusiems, į visą europą. O europoje už statybą, ypač gerą, dosniai moka. Tad kad pristingsiu darbo, arba gausiu mažiau nei nusipelniau - labai abejoju
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 14:50:12 | Nuoroda
To MARIUSmarius: Man tavo optimizmas netgi labai patiko. Na, geriausiu atveju busim kursiokai 'Statybos valdyme'
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 22:04:52 | Nuoroda
Chą, supratau, kodėl tą variantą buvau pražiopsojęs. Kaip jau angelux, atskiros dieninių studijų statybos valdymo versijos bėra Yra ta pati statybos inžinerija (kurią jau užrašiau pirmoje vietoje) ir po pirmo ar antro kurso studentai pasiskirsto po tas atšakas statybos inžinerija* (statybos konstrukcijos ir projektavimo vadyba*; geotechnika); statybos medžiagos ir dirbiniai; energetikos ir transporto statyba (energetikos statiniai; transporto statiniai); statybos valdymas (statybos ekonomika ir verslas; statybos technologija ir vadyba) Tad jei abu įstosim, pirmą kursą ko gero teks kartu prastudijuot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 00:44:18 | Nuoroda
To MARIUSmarius: Hmmm, na, paziurejus VGTU studiju programu puslapi, man susidaro toks ispudis, kad 'Statybos valdymo' specialybe yra dieniniame skyriuje -> [url=http://medeine.vgtu.lt/programos/programa.jsp?fak=2&prog=6541616&sid=D&rus=U:zvifgwab]'statybos valdymas'[/url:zvifgwab]. Taip pat yra ir 'Statybos inžinerija', kuri slepiasi po linku -> [url=http://medeine.vgtu.lt/programos/programa.jsp?fak=2&prog=6541611&sid=D&rus=U:zvifgwab]Statybos inzinerija[/url:zvifgwab]. Dar perziurejus studiju programu valstybinius kodus, galima pamatyti, kad jie skiriasi: Inzinerija - > 61202T107, Valdymas -> 61202T113. Tai dabar pasimeciau visai.. Jei noriu stoti i statybos valdyma, kuri reiks pildyti stojimu lape? Ar reiks rasyti valdyma? Ar statybos inzinerija ir daugiau rinktis pakraipa?
Žinutė parašyta: 2008-06-05 00:48:43 | Nuoroda
Dar kartą kartoju: dieninių studijų statybos valdymo NERA!!!! Jos yra tik neakivaizdžiai. Po pirmo kurso statybos inžinerijoje yra skirstymas. tada ir atsiranda dienines statybos valdymo studijos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-06 00:55:27 | Nuoroda
Streno, ne čia žiūri kodus. kodai yra [url=http://www.vgtu.lt/priemimas/lt/studiju_programos_specializacijos_suteikiamos_kvalifikacijos_prasyme_nurodomi_kodai/782.603:2832wqgj]čia[/url:2832wqgj]. Pildžiau jau elektroninį prašymą, vgtu kodai susideda iš 3 skaitmenų dažniausiai. Beje, statistiką jau galime matyti [url=http://bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html:2832wqgj]čia[/url:2832wqgj]. Spaužiame „Studijų programų grupių pasirenkamumas“, pasirenkame dominantį univerą ir pirmyn, statistika jau prieš mūsų akis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-06 10:59:54 | Nuoroda
MARIUSmarius, aciu uz statistika, tikrai idomu:) Angelux, dekingas, kad apsvietei kaip yra, aciu!:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-06 23:17:39 | Nuoroda
Visuoemt malonu padėti. Tik ta statistika kolkas beveik bevertė nes daug kas net negalvoja apie prašymo pildymą dar juk visas mėnuo beveik prieš akis
Žinutė parašyta: 2010-01-31 21:55:14 | Nuoroda

 kaip tai nera dieniniu? milijona kartu ziurejau ir maciau kad yra statybos valdymas, dienines studijos :P pati ten noriu stoti tai negazdinkit kad nera :P

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą