TVM - tarptautinis verslas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 14:39:41 | Nuoroda
TVMo studente, kad vos išlaikyt valstybinius, nereikia zubrint dieną naktį
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 14:57:03 | Nuoroda
RUuuu tu gal skaityt nemoki? gi parasyta viskas,jei tavo apdovanojimai atitinka reikalavimus tada duos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 15:09:00 | Nuoroda
tvm'o studente, ar labai kelia ta pereinamaji bala?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 19:24:15 | Nuoroda
siais metais tikrai kils.. pabandysiu paaiskinti kodel taip manau (tai tik mano asmenine nuomone) 1. Priimtas istatymas del studiju apmokejimo jei mokotes maziau nei 8. Pagalvokime juk visi universitetai nori gauti daugiau pajamu, taip tas 8netas tampa tobulu pazymiu kuri pasiekti bus dauk sunkiau negu anksciau, 7 rasys be gailescio, o 8 jau kita kalba.. Kai dauguma studentu supras kad vienu ar kitu atveju uz moksla moketi teks, tai gal labiau apsimoka rinktis mokamas studijas TVM`e ar ISM`e? 2. Siais metais ypac populiari specialybe verslas (vadinkit kaip norit, vadybos, administravimai ir t.t.) butent tai ka desto TVM. 3. Kiekvienais metais dideja norinciu studijuoti skaicius TVM`e, nes si aukstoji mokykla kiekvienais metais pasiekia vis daugiau ir irodo savo kokybe ir verte. 4. Gal ir nedaug bet kiek zinau sumazejo studiju kainos.. Taigi kaip manai kiek pakils balas..? Nors visa tai gali buti greitai paneigta, nes kolkas lamabpo.lt statistikoje TVM nera labai populiarus. Gal laukiama anglu egzamino (kuris yra svarbiausias) nezinau..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 19:40:44 | Nuoroda
kaina pakilo kaip tik,pernai buvo 6400 rodos,o siais metais apie 7200. ir as galvoju,kad pakils balas, nes daugeja noriciu,o tarp ju neblogai islaikusieji egzaminus. tuo labiau kai TVM gauna vis daugiau pripazinimu,tai nemanau,jog jam noretusi,kad apie ji kalbetu (kaip siais laikais neretai isgirsite) turtingu vaiku mokykla,ar traumuotu vaiku mokykla. nes pripazinkite,daugelis mano,jog cia mokosi vien durniai,ar tie kurie gali neblogai "papirkti" destytoja. taigi mano manymu kiekvienais metais kels bala,kad istotu vis maziau silpnai islaikusiuju (cia tik mano asmenine nuomone,kuri gali buti klaidinga, jei manote kitaip, maloniai jus isklausysiu)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 22:05:21 | Nuoroda
As tai tos tvm'o balo skaiciuokles nesuprantu. Antroj skilty pazymius reikia egzaminu norodyt. Gerai, jei as mokyklinius laikiau, o jei visi valstybiniai, kokie tada mano pazymiai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 22:29:23 | Nuoroda
Viso_gero tai pasirink koki laikei ir irasyk (jei mokyklinis pazymi,jei valstybinis procentus) beje,kas ruosiasi stoti i dienini tvm parasykit man i skype,paplepesim mano skype: nasty_girl. (su tasku gale)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 22:55:42 | Nuoroda
To skater.lt - "Nors visa tai gali buti greitai paneigta, nes kolkas lamabpo.lt statistikoje TVM nera labai populiarus." Kur reikia ziureti mokyklu populiaruma?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 22:58:26 | Nuoroda
Dabar su tuo valstybiniu lietuviu egzaminu daug kas pasigadino sau pazymius. Su nerimu laukiami kiti rezultatai. Koks sansas yra istoti i TVM , jei lietuviu, pvz. yra 15 %? Gaila, dar neaiskus kiti.
Žinutė parašyta: 2008-06-28 01:45:49 | Nuoroda
didelis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 08:08:07 | Nuoroda
karalaiti, labai jau ironiskas tavo poziuris i tvm'a is kur jis toks?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 10:21:52 | Nuoroda
to liepa22: taigi http://bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html ir toliau spaudi " Studijų programų grupių pasirenkamumas" ten jis tiesiai po paveiksleliu, tada jau galesi rinktis universitetus ir matyti prasymu statistika, net kelintu numeriu parasyta. Atnaujinama kiekviena diena
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 11:18:05 | Nuoroda
To skater.lt: aciu bet turbut reikia prisiregistruoti? Nes siaip tai neatsidaro langas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 11:20:43 | Nuoroda
Karalaiciui: "didelis" - tai reiskia, kad didelis sansas istoti? Gali aiskiau parasyti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 11:37:36 | Nuoroda
Ir dar! Ar matematika bus labai reikalinga? Matau, kad yra finansu mokslai. Nors matematikos metinio turiu 9, bet vis tiek nesijauciu esanti "kieta" matematike. Kazkaip noretusi labiau nuomone isgirsti apie mokslus, o ne apie atmosfera ir piniginius klausimus.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 11:42:12 | Nuoroda
i ta puslapi kur tau pasiunciau nereik registruotis, tik paspausk viska kaip parasiau... issikaityk.. o del matematikos.. TAIP reiks reikes tiek pat kaip ir kitur ekonomikoj ar versle.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 12:14:08 | Nuoroda
Suskaiciavau jei 1400 konkursinis balas iseina , kaip manot , paviks ???
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 12:26:54 | Nuoroda
na as pernai stojau, bet dar pasirinkau po to padirbt metus, tai mano balas 1721, o istojau 29 numeriu tai nzn ar cia labai blogai ar labai gerai, idomu kiek priima i dienines ? gal kas zino ? tai va siemet manau istosiu irgi, gal nebus kas is esmes pasikeite
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 12:50:28 | Nuoroda
Faktai iš praėjusių metų stojimų: 1. Įstojau į VU Vadyba ir verslo administravimas 130 vietoje, pažiūrėjau ISM-e bučiau buves 2-5vietoje ir ekonomikoje ir vadyboje. 2. Pažystamas neišlaikė valstybinio matematikos, kitus irgi prastai. Nepateko netgi į Vilniaus kolegiją, o priėmė į ISM. Taigi išvados:mokosi tikrai silpnas kontingentas, turintis pinigų. Jokiu būdu nesakau, kad dėstymo lygis žemas (to nežinau)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 13:05:43 | Nuoroda
SORY ne į tą forumo vietą idėjau... Čia apie ISM
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą