Paspėliokim, koks autorių trejetukas bus lietuvių egzamine?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 15:52:14 | Nuoroda
Pries bandomaji visas viltis dejau i Putina ir jis papuole, siandien sustoju labiausiai ties Škėma, gal taip ir bus...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 15:58:43 | Nuoroda
Duok die, kad Skema butu!!...Arba Juknaites "Stiklo salis"...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 16:02:56 | Nuoroda
gal kas galit pasakyt visus VBE prozininkus? nes tik juos ismosiu vistiek kazkas pasitaikys
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 16:04:59 | Nuoroda
Sigito Gedos negali but is principo..Juk tie visi incitentai su dukra..Vos ne pjautynes..tai butu neetiska ji ideti...be to, mokytoja sako, kad neturetu jo buti egze... O jei ides Savicki, kuris tik pries pora dienu programoj atsirado, as skandaala pakelsiu..Kas cia per apgaudinejimai..Nejau tiem sudarytojam taip Px ant moksleiviu....??? ..man tai absurdiska, kas cia man mus Lietuvoj darosi.....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 16:07:31 | Nuoroda
As tai manau,kad kas koki apdovanojima gavo nera reiksmes,nes visi kazka gave yra ir cia tiesiog suklaidinimas gali but,kad mazdaug gavo tai ir bus egze,ne... na zodziu tai nieko nereiskia. Ir dar tai,kad butinai turi buti drama epika ir lyrika irgi tikrai ne,nes 2 metus buvo taip,kad dramos kurinio nebuvo,taip kad cia jokiu "remu" nera,nezinai ko gali tiketis. Bet labai realu,kad bus Juknaite(Stiklo salis), Satrijos Ragana,Aputis, Radauskas gan megstamas ir Marcinkevicius jei is dramos kuriniu. As pvz tikrai nekalsiu visko,turiu pasirasius 7 autorius kurie labai tiketini ir manau bent vienas tikrai bus,tai juos ir ismoksiu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 16:15:07 | Nuoroda
Tikėkimės, kad Savickio nebus. Jis sudėtingas, intepretuoti kūrinius nėra paprasta, o ir tas įdėjimas keistas. Sukčiai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 16:21:16 | Nuoroda
va va su tuo savickiu tai taip ir bus kad įmes esu įsitikinus , kaip nekeista (kas su manim mišių užpirkt šiandien lėks? :"D) ........ gal dar bus Maironis ir Sruoga
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 16:37:36 | Nuoroda
Manau Savicki tikrai vertetu pasimokyti.nera jis jau toks sudetingas.....tikrai nenoreciau Radausko..martinaicio ir vaiciunaites isvis nesimokiau...tikiuosi bus is siuolaikiniu tai Bite Vilimaite...sekmes mums ryt..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 16:41:07 | Nuoroda
mano lietuviu mokytoja sake, kad jai yra nuojauta, kad gali buti A.Skemos "balta drobule"...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 16:42:29 | Nuoroda
manau jos nuojauta neapgauna
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 16:59:21 | Nuoroda
"Ka pasesi, ta ir pjausi": sake Sigitas Geda na o siaip geriau ant vakaro nebesimokinkit,leiskit smegenelem pailset, tegul susitaiko su ta mintin ka niekur nebedingsi , atsipuskit,kad nepradetu maisytis viskas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 17:01:27 | Nuoroda
eikit ledu nusipirkt ir cigareciu..
Žinutė parašyta: 2008-05-20 17:18:16 | Nuoroda
o ka nors girdejot, kad gali tekt rasyt teksto suvokimo atsakymus i atskira atsakymu lapa ,kaip per fizika.??
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 17:20:39 | Nuoroda
Kad kazin..pirma karta girdziu,isvis kam cia dar tu painiavu ...Kad istorijos testo klausimus reik surasyt i lentele tai manau visi zinot...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 17:21:00 | Nuoroda
o cia labai didelis skirtumas ? kad ir ant kaktos rreiktu rasyt...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 17:21:42 | Nuoroda
Vaiciulaitis , Marcinkevicius , Vaizgantas , Skema va cia ish shitu tikiuosi bus proza Poetu net nesikartoju , nenagrinesiu visvien eilerascio Putinas jei bus tai eilerastis tik jo , nes per bandomaji buvo altoriu seselyje jau , donelaitis ir praeitais metais ir per bandomaji buvo . Kas dar Satrijos ragana irgi daznai buvo , dar plius kaip pavyzdys idetas nec.lt Maironios tai bus nebent eilerastis , o ta jauna lietuva tai abejotina kazkaip Tikiuosi Saltenio , Juknaites nebus , nes nelabai man jie Bite vilimaite dar pakenciama Del kitu tai nzn , Biliunas kaip visada tradicinis toks
Žinutė parašyta: 2008-05-20 17:28:58 | Nuoroda
esu isitikinus, kad bus vaizgantas...maziausiai tikiu, kad butu koks Donelaitis, nes jis pernai buvo ir dar bandomajam egzamine buvo...siaip amnau, kad maironio ir biliuno nebus, nes jie per lengvi valstybiniam egzaminui
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 17:58:11 | Nuoroda
Šie autoriai nebuvo per pastaruosius 6 metus: Geda Venclova Vaižgantas Savickis Juknaitė tai vien todel laisvai gali but. senai buvo aputis siaip, manau, nebus jokiu ten maironiu, neries, biliuno, kreves, marcinkeviciaus, granausko, šaltenio ir netgi putino jie per lengvi beto kolkas yra buve tik Mokykliniam o kiti autoriai jau buvo po kelis kartus, apsurdiska butu vel kisti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 18:04:21 | Nuoroda
Naujausios žinios iš Vilniaus! Visi kartojasi V. Juknaitės "Stiklo šalį", gal ir aš pradėsiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 18:05:36 | Nuoroda
Ka dar visi kartojasi ? ar tik sita viena ?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą