Kauno kolegija. Finansai.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:38:11 | Nuoroda
as kolkas nestudijuoju...studijuosiu Finansus o studijavau Kaimo pletros administravima
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:38:47 | Nuoroda
gerai kad jau po 3 metu gali dirbti, o jei noro yra tai galima gi toliau mokytis, o jei ner noro tai dirbi ir gyveni sau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:39:28 | Nuoroda
siaip kaimo pletra ir idomiai skamba, nepatiko?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:39:45 | Nuoroda
tai va..po 3m pradedi dirbit,o salia gali studijuoti dar neakyvaizdiniam
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:42:39 | Nuoroda
o nezinai iki kiek mokslo metai trunka? turiu kitai vasarai planu tai idomu ar pavyks
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:43:39 | Nuoroda
skamba idomiai...pirmam kurse buvo visiskai neidomu nes mokemes apie visokius traktorius,gyvunus ir augalus..visokios darbu saugos ir pns na antram kurse gal siektiek idomiau,bet tai irgi...pas mus univere buvo destytojai kaikurie toookie seni,kad desto eile metu ta pati per ta pati tai zinai kokios zinios pasenusios vat praktika man patinka..as ja moku..tarkim ten finansiniai uzdavinukai ir panasiai bet vat buvo musu univere toks nusistatymas pries musu grupe..kad tipo nemoksos visi..nes buvo buhalteriai,buvo ekonomistai..o mes tipo nei sis nei tas..tai mum net nesistengdavo kazkaip labiau padeti,kad kazka suprasti..kad ir toj pacioj buhalterijos apskaitos paskaitoj: ateidavom i lapus duomenys padiktuodavo destytoja kaip rasyti,o is kur tie duomenys,ka su jais daryt neaisku...ateina laikas egzui,o mes visi nieko nesuprantam..liuks
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:44:39 | Nuoroda
oj..keik kolegijoj tai nezinau..universitet budavo iki birzelio vidurio jei dar kokia skola tai iki pat liepos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:45:35 | Nuoroda
bet tai tau dabar bus lengviau, nes vis tiek kazka jau zinosi apie tas apskaitas visokias. skamba tai tikrai idomiai, bet apie traktorius mokytis tai nelabai idomu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:47:06 | Nuoroda
kolegijos puslapyje kaip tycia nerodo buhalterines apskaitos ar finansu tvarkarasciu, tai ir suku galva
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:47:41 | Nuoroda
kam jau kam,bet panom tai isvis apie traktorius neidomu..na nelabai mes ten mokemes..nunesem destytojui bonkele ir viska nusirasinejom ir visteik sugebejom gauti ne itin gerus pazymius,nes reikejo viska zodis zodin nurasyti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:48:48 | Nuoroda
greituliukas, as irgi tave pilnai suprantu del tevu... beje simpa, ne visu tevai gi tokie kai tavo maniskiai pvz tai kiekviena maziausia proga surade prikaisioja... tai ne gyvenimas... delto ir pasakiau sa jiems kad jei neistoju metuosi i vilniu gyvent tada gal atsigaus biski o greituliukas, tu irgi i buhalterine sojai? gal grupiokai busim
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:49:56 | Nuoroda
Hanakitty..oi mano tevai man irgi visur prikaisioja..tevas ypac...as jam niekad neitinku..bet as pripratau ir i tai mazai kreipiu demesi..nes gyvenimas ne ju,o mano
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:50:14 | Nuoroda
gal maza bonka nuneset tai ir gailejo balu, jau tie senukai destytojai tai bjaurus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:51:48 | Nuoroda
ka ten jam didele bonka nest...butu isvis darbu neistaises..nes jau per egzamina sedejo su tooookiu kvapeliu nes pries mus jau buvo kelios grupes egza rasiusios...tai diedukas ir isgere bonkeles
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:52:15 | Nuoroda
matai, man vistiek dar tik 18, tu jau ramiau i gyvenima ziuri gerai tau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:52:37 | Nuoroda
jo, 75 vietoj esu tai tikrai i buhalterija, i gerai nes i finansus nenoriu randam bendro, abi turim bjaurius tevus, nes prikaisioja del kiekvieno s.. , bet as tai jau baigiu iprasti, dar v akar buvau pas tokia ekstrasense ar koks ji ten velnias, tai dabar is vis nekreipiu demesio i burbejimus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:53:26 | Nuoroda
tai kai sese man pasakojo, kad jiem chirurgija buvo, tai chirurgas vienas visada su kvapeliu buna, tai isivaizduok ateini koki apendicita operuotis o chirurgas jau padares
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:54:55 | Nuoroda
tai va va..amzius irgi daro savo nes man irgi kai tik mokykla baigiau buvo sunkiau...o dabar jau 21 tai per tuos tris metus ipratau gyventi sau,o tevam graziai pasakyti,kad jau nebe maza mergaite esu tevam aisku sunku suprasti,kad ju vaikas jau suauges
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 12:00:02 | Nuoroda
issokciau is palatos tada ginciaus nagais dantim bet neleisciau operuot jam man pasakojo kad cia yra destytoju kurie per egzus paduoda uzduotis is pakurent iseina
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 12:01:30 | Nuoroda
jei turi jaunesniu broliu ar sesiu tai tevai geriau nes gali jiems pavadovauti, o kai as esu jauniausia seimoj tai nesvarbu kad man tuoj 19, bet jie galvoja kad kokie 5
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą