Fizikos VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 09:42:16 | Nuoroda
Na ar yra cia zmoniu, laikanciu fizika? Mane ganetinai prigasdino, kad bus sunkesnis nei kad ankstesniais metais budavo, daugiau grynos fizikos, teorijos, ir maziau matematikos..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 13:48:50 | Nuoroda
zjbs, nebereiks skaiciuot nesamoniu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 13:58:36 | Nuoroda
Man tai kaip tik priimtiniau, nes as nekenciu tu skaiciavimu ir begales formuliu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 14:02:36 | Nuoroda
Ucch, ir aš prie laikančiujų. Ot kvaila mergiotė. bet dzin, smagiai nusiteikiau. Liko tik elektrą pakartot ir... woo-hoo. :> šiaip aš visai nieko prieš tuos skaičiavimus, bet gerai bus ir be jų. :>
Žinutė parašyta: 2008-05-23 14:34:35 | Nuoroda
Negerai bus, jei reikalaus daugiau teorijos geriau skaiciuoti :} randi formules, issivedi ir susiakiciuoji Po matkes egzo reikes pradet fizika kartoti x) ir mokintis teorija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-26 23:49:11 | Nuoroda
Aisku ,kad geriau skaiciavimai bent man tai nesamone ta teorija bet reiks pasimokinti dar ja po matiekos egzo,nes jau dvi savaites nesu fizikos i rankas paemes kazin o taip daug kas laikys fizika
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-05-27 13:45:25 | Nuoroda
Iš kur šiais metais tiek laikančių fiziką? Ir iš kur čia tokios žinios? Jei tai tiesa... Košmaras, pražūsiu Teorijos nesimokiau, visad išsisukdavau su uždaviniais
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 18:27:44 | Nuoroda
is ko jus sprendziat kad daugiau teorijos? pagal pilotine uzduoti? yra juk pakeitimas fizikos egzo tik kad reikes zymejimus parasyt(atskira uzduotis).O siaip tai panasiai kaip ir seniau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 18:52:13 | Nuoroda
Mokytojai fizikai sakė kad daugiau teorijos bus.
Žinutė parašyta: 2008-05-29 19:49:03 | Nuoroda
Bet kad be teorijos, testą būtų ganėtinai sunku padaryti... nes ten toki klausimai sukti.., man tas ir nervina, kad žinai o galiausiai pasirodo kad net ne į temą
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 20:28:10 | Nuoroda
as laikysiu fizika
Žinutė parašyta: 2008-05-29 21:01:17 | Nuoroda
na teorija testuose kai tikrina tai dar būna dzin, bet kai jau reik pačiam kažką įrodinėt, tai jau šakės;D tikslas išlaikyt bus šį egzą, nes kažkiek jis man dar turės reikšmės, o ta reikšmė dar padidėtų jei ir lietuvių neišlaikyčiau.. ;// vėl 3 spjūviai pro visu du pečius... duok dieve išlaikomo egzo, kaip kad buvo bandomajame variante...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 21:18:07 | Nuoroda
nu teorija juk visa laik turi zinot tiek testiniuos tiek atviro klausimo uzdaviniuos...bet kad siemet labai ta teorija reiktu kalt nelabai tetikiu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 22:09:29 | Nuoroda
As irgi fizika laikysiu Bet, atvirai, negirdejau tokiu gandu, kad siais metais prikistu daug teorijos - turetu teorijos ir uzdaviniu sprendimo buti panasus santykis kaip ir visais praeitais metais. As tik zinau, kad kaip tendencija - kasmet fizikos egzaminas vis lengveja ir lengveja, todel nereiketu lb kraut i kelnes. Pats nlb moku fizika ir rasau egza tik del rezervo. Manau, kad misija islaikyti yra imanoma sekmes visiems, kurie ruosiasi siam isbandymui.
Žinutė parašyta: 2008-05-29 22:29:33 | Nuoroda
Bebaimis na kaip fizikė mum piso protą, tai dėl to kad preityje jis visada būdavo lengvas ir daug kam įveikiams šiemet gali kaip tik būti sunkus, nes kiek ji sakė tai fizikos egze yra mažiausia neišlaikiusiųjų procentas iš visų egzaminų, tai dėl to kad tą procentą padidint gali pasunkint. nežinau čia tuo tikėt ar ne bet tikėtis lengvesnio negu buvo pernai vargu ar verta, realiau kad jis bus pasunkintas;/
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 23:31:45 | Nuoroda
kiek zinau, tai fizikos vbe neislaiko 3-4proc. Pereinamas balas yra apie 40. tai jiem reiktu nesunkint egzo, o paprasciausiai pakelt kartele aukstyn sakykim 60 tasku is egz......
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 00:09:13 | Nuoroda
40balu, nes budavo maksimaliai 200. O fizika visi islaikydavo vien del matavimo vienetu, uz kuriuos kieviename uzdavinyje duodavo po bala. Dabar gi egzas siek tiek pasikeite. Matavimo vienetai tesudarys 5 balus is 100
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 10:10:44 | Nuoroda
fizikos tai kaip nezinau ko bijau siaip tai manau kad neislaikysiu walstybinio, o po to tikiuos perlaikyt mokyklini na bet bus kaip bus, svarbiausia kad tingiu ka nors kartotis, bet po anglu mokytis pradesiu
Žinutė parašyta: 2008-05-30 10:43:02 | Nuoroda
Laikysiu aš irgi fiziką, 5-as egzaminas man bus jis, toks rezervinis ir šiap praplečiantis pasirinkimą kur galėčiau bandyti stoti, jeigu išlaikyčiau. Šiap tai nelabai aš ten moku tą fiziką, taip pat kaip ir daugelis, jau pora savaičių nežiūrėjau visiškai nieko. Uždavinių spręst nelabai moku, tikiuosiu gal teroija ištemps, o jeigu ne tai ne, ką padarysi . Šiap mano mokykloje laiko 20-30 žmonių fizikos valstybinį, 0 - mokyklinį . Realiai iš jų fiziką moka kokie 5, kiti, tame tarpe ir aš, šiap einam laimės bandyt su minimaliom žiniom. Dėl to kažkaip gan optimistiškai nusiteikęs aš, o jeigu ir neišlaikysiu nebus pasaulio pabaiga, nors, žinoma, geriau, kad taip neatsitiktų .
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 16:01:51 | Nuoroda
kokiu zinot internete nuorodu kur butu galima pasimokyti fizikos?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą