Informacinių technologijų VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 14:52:04 | Nuoroda
ka as zn.. sudinas egzas.. testo tai testu nepavadinciau, nes zodis testas reiskia klausima su pasirenkamais atsakymais, o cia .. daugiau nei puse "testo" uzduotis pabaigt paciam.. cia vos ne testas - "pasidaryk pats" aisku jei moki.. o dar uzduotis 17.2 berods, kur testo forma bet apacioj langelis (ir dar toks nemazas) paliktas.. VTF?!.. musu vyktytojai iskart pasake, kad ten klaida, bet paskmbinus NEC'ui tai tie pasake darykit kaip norit.. BL.. siaip tai siulyciau anuliuot keleta "testo" uzduociu, nes pagal mane nekorektiskos.. Na o su programom tai susimoviau klaip reikiant.. velniava.. butu kokios 3 val. vien programom, tai as laisvai buciau parases.. GAL.. ir dar atsisedau tarp tokiu.. is vienos puses uzsimerkes per puse val pirma progr parase, o is kitos kazkoks "guzelis" net nzn ka jis ten dare.. panasu kad pati Pascal'i perprogramuot bande.. Sedejau ir galvojau: ka as cia veikiu tarp tokiu... tai tiek.. aisku viena - kaip visada NEC'as "pavaro".. dariau ce tu? prisipazink gyvate o jei rimtai as tau pritariu.
Žinutė parašyta: 2008-05-23 14:53:43 | Nuoroda
Smagu girdėt, kad ne man vienai blogai sekės. Su testu susimoviau visiškai, trijų paskutinių užduočių išvis nespėjau padaryt... Su programom irgi nekas. :/
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 14:54:57 | Nuoroda
Che, che. Bet ir pasitvirtino mano seni žodžiai: NEC`as - seni bybiai. Nu ir eina jie velniop. Galės džiaugtis "puikiais" mokinukų rezultatais
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 14:58:32 | Nuoroda
Pritariu, kad sunkus buvo, bet praktinės dalies abi užduotis padariau iki galo ir lygtais pagal reikalavimus Testo nespėjau paskutinių trijų ir praradau jau 11 taškų, ir dar tą, kur su a='VIENAS' buvo, blogai padariau... Tai turiu vilčių, kad balas bus nuleistas...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 15:01:30 | Nuoroda
Che, che. Bet ir pasitvirtino mano seni žodžiai: NEC`as - seni bybiai. Nu ir eina jie velniop. Galės džiaugtis "puikiais" mokinukų rezultatais Man toks jausmas kad jie ir taip milziniskus stiffius taip sakant gauna vien del to, jog mokiniai susimauna ar kokie skandalai kyla. Tai daug ka paaiskintu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 15:08:35 | Nuoroda
ir dar atsisedau tarp tokiu.. is vienos puses uzsimerkes per puse val pirma progr parase, o is kitos kazkoks "guzelis" net nzn ka jis ten dare.. panasu kad pati Pascal'i perprogramuot bande.. As ir taip pat jauciaus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 15:09:39 | Nuoroda
Mjoa... bet mes tai vis dėlto šaunioj kartoj esam: raštingumo įskaita xujova, lietuvių egzas pakeistas, informės - kažkoks be ryšio... kas toliau? Jau nieks, blet, nenustebins.
Žinutė parašyta: 2008-05-23 15:10:21 | Nuoroda
Siap testas tai ziaurus buvo, nebuvo net laiko kada paziuret ka kiti veikia Bet uzdaviniai tai lengvi, taciau susukti tai eina (...). Bet jauciu kad mazai kad testa padare labai teisingai beto kaip jum tas klausimas su diagrama? :O
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 15:15:42 | Nuoroda
Aš jo visiškai nesupratau, galvojau ten formules reikia kažkokias parašyti, tai palikau tuščia visiškai Kažkokia fignią
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 15:18:45 | Nuoroda
Aš tai parašiau savo spėjimą, kuriose pozicijose tie pažymėti duomenys mano manymu turėjo "sėdėt" žodžiu, absurdas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 15:19:51 | Nuoroda
nu taip.. gera musu karta.. va paduos mematikos ka nors is erdviniu vektoriu arba is SupeArcCotangentu.. fizikos vel - parasyk atomine bombos sandara ir gamybos instrukcija arba ka nors is kosmoso juoduju skyliu gyvenimo.. ot laikai atejo.. na bet toki elgesi su mumis turbut reiktu suprast kad mes esam protingesni uz unkstesnes kartas.. Aciu NEC'ui uz pastangas..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 15:26:25 | Nuoroda
Trigonometrija vežaaaaaa jo ?
Žinutė parašyta: 2008-05-23 15:28:17 | Nuoroda
nu blyn komentarai.. pazvengiau maloniai:DDDDD ta prasme..guzelis pascali perprogramuoja,atomines bombos sandara:DDDDD geras:DDDD o siaip tai,gaila jusu,nes kiek girdejau informtiku truksta,bet ka jie daro,tai bbz, gal laukia, kol kinieciu privaziuos?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 15:31:58 | Nuoroda
Ar gražu iš žmonių nelaimės juoktis? blin. :> šiaip tai jo, tegu atvažiuoja gudručių kiniečių ir bus visi patenkinti. :>
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 15:33:33 | Nuoroda
nu taip.. gera musu karta.. va paduos mematikos ka nors is erdviniu vektoriu arba is SupeArcCotangentu.. fizikos vel - parasyk atomine bombos sandara ir gamybos instrukcija arba ka nors is kosmoso juoduju skyliu gyvenimo.. ot laikai atejo.. na bet toki elgesi su mumis turbut reiktu suprast kad mes esam protingesni uz unkstesnes kartas.. Aciu NEC'ui uz pastangas.. malonu, kad dar jumoro jausmo po tokio egzo nepradai. nu blyn komentarai.. pazvengiau maloniai:DDDDD ta prasme..guzelis pascali perprogramuoja,atomines bombos sandara:DDDDD geras:DDDD o siaip tai,gaila jusu,nes kiek girdejau informtiku truksta,bet ka jie daro,tai bbz, gal laukia, kol kinieciu privaziuos? nebepezek blin, jei pats laikei egza, tai sakyk savo nuomone. jei nerasei, o tik uzdutis skaitei, tai nesnekek is vis. programuotoju jei reikia, tai ir uzduotis norm duokit. lietuviu egzas norm buvo. o sitas egzas tai nesamone.
Žinutė parašyta: 2008-05-23 15:35:48 | Nuoroda
nu taip.. gera musu karta.. va paduos mematikos ka nors is erdviniu vektoriu arba is SupeArcCotangentu.. fizikos vel - parasyk atomine bombos sandara ir gamybos instrukcija arba ka nors is kosmoso juoduju skyliu gyvenimo.. ot laikai atejo.. na bet toki elgesi su mumis turbut reiktu suprast kad mes esam protingesni uz unkstesnes kartas.. Aciu NEC'ui uz pastangas.. Tikrai... Laukiu nesulaukiu matematikos egzamino. Ne neabejojiu, kad ir ten bandys sumaut visus.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 15:36:03 | Nuoroda
Turiu pasiūlymą. Einam išgert. Blogiau jau nebus.
Žinutė parašyta: 2008-05-23 15:36:29 | Nuoroda
as ne is nelaimes,as is puikaus humoro jausmo!:D ramiai,ramiai as geranoriskai,nepykit,iseinu:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 15:37:49 | Nuoroda
Kazkam reiktu nusipirkt sarkazmo (arba jo trukumo) matuokli ;P. O isgert reik, rodos tai ir telieka daryt. Ech, primena sovietmeti...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 15:40:02 | Nuoroda
Baik tu. Sovietmečiu geriau buvo. ;D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą