VBE Istorija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 15:11:47 | Nuoroda
Ar yra tokiu temu, datu, asmenybiu ar zemelapiu, kuriuos mokytojai isskiria, kuriuos reiketu labiau pasikartoti ir isiminti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 15:25:41 | Nuoroda
Mum tai sake kad gali duot bet ka ;D liepe viska mokytis vienodai ;(((
Žinutė parašyta: 2008-05-25 17:48:12 | Nuoroda
jo jo taip tik mokytojas ir gali pasakyt.vienareiksmiskai - karai,nuo napaleono ciki triper turi but:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 19:03:22 | Nuoroda
Velnias.. kazkur kazkada skaiciau, kad yra siemet kazko minejimai ,jubiliejai ir didele tikimybe, kad gali idet i egzamina.. BET aisku man tada visai neidomu buvo..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 19:08:30 | Nuoroda
Dėl tų minėjimų, tai... Mano mokytojas tiek tų minėjjimų išvardino, kad būtų nerealus valstybinis, jei visus įdėtų, o, be to, juk ir Nec'e ne kvaili sėdi ir nededa to, ko visi tikisi. Šiaip svarbiausia gerai išmanyt 9-10 klasės krontos knygas, 8 klasę gerai peskaityt ir svarbiausius faktus įsimint, o senovę tik svarbiausius įvykius pasikartoto, ir viskas bus ok ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 20:30:28 | Nuoroda
gali buti koks nors dokumentas,kur Lietuva minima, t.y Kvedlinburgo analai.. nes kitais metais bus 1000metu, kai LT pamineta pirma karta.. tai visai tiketina, kad gali idet koki dokumenta..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 21:35:18 | Nuoroda
tai visi turbut moka kad kuoku gaves per galva pateko i dangu...toks jau lietuvos paminejimas bet svarbiausia aisku lietuvos istorija... bet visko ismokt neimanoma,kad ten toks testas as nzn isk ur tuos atsakymus suzinot reik...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 21:41:44 | Nuoroda
be to persitvarkymo sajudziui 20 metu...tas tj tikrai bus...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 22:09:33 | Nuoroda
mums tai tikrai sake kad siemet bus idetas kazkuris pasaulinis arba saltasis karas zodziu kazkuris karas ir liepe visa lietuva pasikartoti
Žinutė parašyta: 2008-05-25 22:49:42 | Nuoroda
tai cia standartas karai...tai ka sajudis susikure aisku kada jis ir laimejo rinkimus,viskas.o lietuvos istorija taip,"zewrus" reikalas:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 23:37:53 | Nuoroda
Nepasitikėkit tai jubiliejais, sukaktim, mokykitės viską sąžiningai(kartokitės), nežinia, kas gali kliūt. Beje,mūsų logika su Nec'u nesutampa. O Lietuvos istorija visad užkliūna, taip pat, kaip karai ar šaltasis karas ;] Jei ne dokumentuose, tai testuose. Žodžiu, reikia viską mokėt, turėt suvokimą, kas kada vyko ir žinių, tada nebus baisus joks dokumentas.
Žinutė parašyta: 2008-05-26 00:13:50 | Nuoroda
blyn gaila man tų žmonių kuriem reik labai daug iš istorijos surinkt. kai prisiklausau kaip klaisokės zubrina, tai imu džiagtis kad pačiam tas istorijos pažymys kaip šuniui penkta koja. tiesa egzą laikysiu ir aš;D perdaug nesiruošęs, nes dabar tenka ruoštis matkei, o po to teks fizikai, perdaug nepakartojęs nes vėlgi laiko nėra, bet bandysiu laikyt;D kaip dievas duos taip duos, prieš pusmetį bandomąjį rašėm iš pilotinių užduočių, tai sugebėjau 63 balus iš devym kažkelių surinkt, tai kadangi buvau veinas geriausiai šūlioj parašiusių tai ir mokytoja patarė laikyt, nors kam ir kas man iš to bus, kai ją išlaikysiu nelabai sumisliju;/ tuo labiau kai anglų nelaikau...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-26 09:07:21 | Nuoroda
Lietuvos istorija yra zlugus.. tie kunigaiksciai, tie musiai, taikos sutartys..Skaitau ir nieko neprisimenu, nes visiskai neidomu. Gerai bent, kad baltai i programa neiena.. Tikrai galetu but pasauliniai karai.. O ka is politologijos mokytis be konstitucijos? nes mes klasei tai nesimokem visiskai.. mokytojas sake savarankiskai skaityt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-26 11:03:36 | Nuoroda
man kaip tik lietuva idomiau,nei tos konstitucijos,biliai,sudiliai blt vejai nx.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-26 13:24:20 | Nuoroda
man tai senove idomiausia,bet deja jos maziausiai ideda ..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-26 14:38:29 | Nuoroda
graikai ir romenai sucks... blem isvis man ta politika nepriot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-26 16:39:00 | Nuoroda
eik tik,ka tu ismanai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-26 17:31:00 | Nuoroda
Zodziu idomu tai, ko net nereikia arba labai mazai reikia per egzamina.. O ka mokotes is politologijos tai niekas ir nepasako..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-26 21:22:46 | Nuoroda
as tai tik politines doktrinas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-26 22:18:36 | Nuoroda
nu tai ka ka tuos rinkimus propercinius ir panasiai niekaip as dar nesimokstu tos teorijos... kazi ar spesiu per 10 dienu likusiu ismokt to ko per ~8 metus neismokau
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą