rusu egzaminas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:13:37 | Nuoroda
Государственный музей Востока, занимающий "Дом Луниных", создан 30 октября 1918 г. и является одним из крупнейших культурно-просветительских центров, в котором наиболее полно представлено искусство Дальнего и Ближнего Востока, а также Средней Азии, Кавказа, Закавказья, Казахстана, Бурятии, Чукотки и т.д. (свыше 160000 единиц хранения). Указом Президента РФ музей отнесен к "Особо ценным объектам культурного наследия России". В фондах музея - живопись, графика, скульптура, декоративно-прикладное искусство Японии, Китая, Кореи, Ирана, Индии, Вьетнама, Бирмы, Лаоса, Таиланда, Камбоджи, Индонезии, Монголии и многих других стран (свыше 100). Восхищение вызывают уникальные образцы древней и средневековой скульптуры, в том числе буддийской, классической и современной живописи, в том числе на свитках, работы мастеров художественного лака, текстильные и ювелирные изделия, резьба по дереву и кости, произведения миниатюрной скульптуры, оружие, различные предметы быта... Особое место среди постоянных экспозиций музея занимают работы выдающихся художников, мыслителей, ученых и просветителей - Николая и Святослава Рерихов. Наряду с постоянными экспозициями в музее регулярно проводятся выставки произведений видных отечественных и зарубежных деятелей культуры. Музей Востока - это не только крупный выставочный комплекс, но и Научно-исследовательский институт, в котором успешно трудятся 2 доктора наук и 30 кандидатов наук. В музее открыты постоянные экспозиции: "Искусство Кореи", "Искусство Китая", "Искусство Японии", "Искусство Юго-Восточной Азии" (Вьетнам, Бирма, Лаос, Таиланд, Камбоджа, Индонезия), "Искусство Кавказа" (Северный Кавказ, Грузия, Азербайджан, Армения), "Искусство Ирана", "Искусство Индии", "Искусство Средней Азии и Казахстана", "Искусство Бурятии, Монголии и Тибета", "Искусство народов Севера", "Живопись Закавказья и Средней Азии (XIX в. - 1 пол. ХХ в)", "Творчество Н.К. и С.Н.Рерихов". Музей готов предоставить свои площади для проведения выставок художников, скульпторов, графиков, а также встреч, аукционов, презентаций. shtay,tikrinkites =) bet manau wariantu gali but keletas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:16:31 | Nuoroda
o kaip kiti atsakymai? sutampa ar ne?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:19:08 | Nuoroda
parasykit kas galit klausymo uzduociu atsakymus, ten tai as viska beveik na ugad dariau, nes blogai girdejau..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:20:40 | Nuoroda
rashiau kajp man gawos I,II. o del IV tj man sunkiaj sekes... sutampa man tik 3,4 ir 5. o kajp klausymo II uzhduotis? gal pameni ka yrashey?
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:21:18 | Nuoroda
Na ryt pas mokytoja nuwarysiu ir zinosiu visus tikslius atsakymus tada jau nebebus galima pasigincyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:22:14 | Nuoroda
TrashQtiz lbj sawim pasitiki tj ka klausimo uzhduotyse parashej?
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:27:30 | Nuoroda
Jei atwirai pasitikejimas per laika atsirado, bo pretenduoju i maximuma, bet jauciu nebus 100%, o tik 90 keli Wat klasioke mano turi sansu, ji rusu olimpiadoj pirma vieta uzeme Pepsiuke, del klausimo, tai nepamenu atsakymu, bet visus gerai padariau isskyrus 2 uzduoti, nes viena boba kazkokia 40 metu, kur rase priesais mane kodejo nesweikai, tai nieko negirdejau ;D tad speliojau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:29:41 | Nuoroda
kaip apitiksliai jus paraset klausymo uzduotyse?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:30:56 | Nuoroda
tay gal bent I uzhduoties pameni?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:31:55 | Nuoroda
ash tj б б а pirmoj bet jauchiu kad blogay
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:33:06 | Nuoroda
Pepsiuke, zinok tikrai nepamenu kaip ten suzymejau ryt wa su mokytoja padarysiu per nauja ir sumesiu atsakymus kad trecias A tai tikrai pamenu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:34:10 | Nuoroda
ble buvau 1 ir 2 irdi iskart b parasius o paskui istaisiau i a ir visur a parasiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:35:29 | Nuoroda
oj suklydau, б а а pazhymejau. Ok,tj kj zhnosi ats sumesk che buk gerutis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:39:22 | Nuoroda
kur galvojat stoti?
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:40:33 | Nuoroda
Kad visi A tai tikrai nesamone ;D pirmam tai B, antram jei neklystu A ir treciam tai tikrai A Na jei nepamirsiu tai imesiu cionai nzn ar busiu ryt Vilniuj geri orai juk
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:41:34 | Nuoroda
As tai i Orlaiviu pilotavima
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:41:59 | Nuoroda
Jej pawyks wiska ishlajkyt 90 su centays tj norechiau i TSPMI o tu?
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:49:33 | Nuoroda
TSPMI? kas cia tokio? (as mat labai neapsiswietes) ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:50:55 | Nuoroda
tarptautiniaj santykiaj,politika
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:59:00 | Nuoroda
Taip ir galvojau ;D bet pasitikslint praverte ;D Na as ten kokiu 3 bandymu rasysiu ;D viskas priklauso nuo Istos ;D Beje girdejot kad atseit turejo liaudis matkes ir lt uzduotis is wakaro? Gerai kad bent rusu ne toks populiarus egzas ir nemanau kad kazkas turejo uzduotis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą