Numanomas 2008 m. istorijos VBE turinys
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 17:08:27 | Nuoroda
Cia tema kuriu tam, kad pasidalintume vieni kitu mintimis, ko galime laukti per istorijos egzamina... Istorija toks dalykas , kad labai naujo nieko neprigalvosi, tad reliai zvelgiant tikrai imanoma apytiksliai atspet kokie bus saltiniai ir zemelapiai... Rytdaug demesio skirsiu istorijai ir idesiu savo versija (deja, ne is neco ), kuria pavyko gauti is mokytoju ir pan. Taigi, tikiuosi, si tema nebus tuscia ir sulauks susidomejimo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 23:59:21 | Nuoroda
vel speliojimu konkursai... klausimu gi neatspesi...tikrai tikrai... o naujo nieko nera,bet gali but paklaust suktai..o va tada ir suds...
Žinutė parašyta: 2008-05-31 00:23:10 | Nuoroda
aga, gera ideja... Pasidalinkim savo ar mokytoju speliojimais... Kaip nenoreciau, kad LDK bent kokio laikotarpio zemelapis butu, nes tu laiku Lt istorijos taip nemegstu Bet, kazkodel, atrodo, jog bus kazkas... Galetu tik saltiniai sitos temos, tai ten gal dar iskaitytum ka, o zemelapi tai zinot reikia... Nzn tikslaus laikotarpio, ir nusivaziuot gali labai lengvai i pievas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-31 22:23:23 | Nuoroda
Klausykit...o gal kas gali cia idet istorijos egzo programa? arba gal duoti nuoroda tiesiogine kokia...nes man is nec'o neatidaro kazkodel...nu kaip...atidaro, bet rodo tik pirma psl....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-31 22:34:15 | Nuoroda
stai cia programa: http://www.nec.lt/failai/25_programa_istorijos.pdf
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-31 23:10:04 | Nuoroda
Aciu lb lb!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 20:52:33 | Nuoroda
Taigi ka galiu pasakyt, kad 99%, kad siu metu saltiniuose nebus senoves ir pan., is senu laiku bus ideta LDK, butent mano apmastymai krypsta, kad jau per daug saltiniuose bv apie Jogaila, Geda ir Vyte, manau, realu, kad ides Zygimanta augusta, valaku reforma ir pan., cia didele tikimybe.... O zemelapiuose tikrai realu, kad gali pasitaikyt nepriklausomybes kovu zemelapis, bet kai jis pasirode per pilotine, tai sansai sumazejo, manau, taigi kitas mano variantas zemelapis pries 1 pas kara, tarpukariu ir po 2 pas karo(saltasias karas)... O del kitu likusiu 2 rusiu saltiniu turbut numanot ir patys , kas gali buti.... Greit pamatysit, kad mano spejimai turi pagrindo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 21:07:31 | Nuoroda
Ar ne per daug uztikrintai kalbi? Neturi netycia kokio slapto informacijos saltinio?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 21:12:48 | Nuoroda
Nu, sitos temos nediskutuokim.. Gintare, kartais mes nepazistami ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 21:15:55 | Nuoroda
Nemanau, bet ka cia gali zinot, gal ir susipazinom kur nors
Žinutė parašyta: 2008-06-02 01:03:04 | Nuoroda
jauciu po lietuviu egzo visi isitikinom,kad absoliuciai neverta nieko prognozuot:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 04:52:00 | Nuoroda
IMO, tikrai bus nemažai iš WW2, nes praeitais metais beveik visai nebuvo Labai nenorėčiau LDK.. Dar turbūt bus kažkas su nepriklausomybės kovomis, paskelbimu ir pan. susiję nes nors nelabai apvalus, bet vistiek vasario 16 jubiliejus ir į tai kartais atsižvelgiama.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 13:23:46 | Nuoroda
kas daer ww2?
Žinutė parašyta: 2008-06-02 15:09:36 | Nuoroda
jauciu,kad world war 2:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 16:32:27 | Nuoroda
neblogai taip ir per egza pavaryk
Žinutė parašyta: 2008-06-03 09:48:33 | Nuoroda
As tai noreciau kad butu kas apie sovietizacija, arba apskritai apie tai kas vyko lt per II-aji pasaulini. Vakar maciau buvo Persitvarkymo Sajudzio jubiliejus 20tas (1988 06 03), tai gal ir to tiketis galima. Bet geriau jau nebutu. Mum mokytojas liepe atidziai paziureti Reformacijos plitimo ir kovu zemelapius, kiek zinau nera buve dar..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 17:23:03 | Nuoroda
as ir manau kad bus kaikas su sajudziu jei ne dokumetuose tai bent jau teste taip pat man rodos dar nera buve italijos ir vokietijos suvienijimo tai galime ir to tiketis, nors jie yra pakankamai lengvi (bent jau mano mokytoja taip sako)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 13:35:20 | Nuoroda
Nu,jo.. Mano mokytoja tai isvis sake, kad necas gali iskresti tokia kiaulyste ir pvz. teste padaryt visus klausimus tik is LT, nes siemet daug minejimu ir pan. Kazkada per VBE jau bv tai padare, tad nebutu keista ir dabar , jei tai ivyktu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 13:36:58 | Nuoroda
nu teste gal ir gali,bet ne visa egza vien tik apie lt ... aj speliot neapsimoka,reik mokytis...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 13:59:17 | Nuoroda
mum mokytojas uziminine reformacija pasikartoti,o kaip tkmlabiausiai jos nemegstu tu Kliuni reformu ir kitu su religija susijusiu dalyku...o kaip jums jie? LDK ir ATR istorija jau spejau pakortoti gan gerai, tad dbr liko prisiversti kibti i naujuosius laikus... [b]kaip manot, reikia moketi tiksliai tas datas, kada LT buvo gelezinkelis nutiestas, telegrafom linija, dailes paroda atidaryta ir t.t.[/b]? ar pakanka tk amziu zinot?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą