LZUU ekologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 20:50:19 | Nuoroda
Ot pastebėjimas, loona Mane paskutiniai du metai labai išbalansavo - dieną miegu, naktį akis vartau... Kaip koks naktinis paukštis Lietuvių neblogai, bendro vaizdo negadina. Tiesa, laikiau neatmenamais laikais, kai dar testas būdavo Cha.lt mačiau, kaip egzus vertina - ką gi, tikrai sėkmės dalykas. Loterija Anglų ir aš laikiau, tik istorijos ne. Datos gąsdindavo, bet kad jų tik po kelias į VBE (!) teįdeda. Ot gretimos sritys - kultūros vadyba (iš pasakojimo suprantu, kad po šiuo nežemišku pavadinimu slypi žemiškų renginių organizavimas?) ir ekologija Nors, jei pavartysi akis, tai gretimi dalykai, ypač jei pasirenki ekologinį visuomenės prusinimą, kaip kad ir sakei. A, taigi šoumenai į politiką išeina:) Cirkai ant Lietuvos. ingiuxe, tvarkaraštis (programa greičiau) kabo kažkur Miškų ir ekologijos fakulteto puslapyje, rodos, studentų skiltyje. Jei nori, per skypuką atsiųsiu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 22:04:13 | Nuoroda
taip, kiek aš suprantu , kultūros vadyba - renginių organizavimas cirkai vienaip ar kitaip vistiek vyksta ant Lietuvos, tai su šoumenais gal linksmiau išųkęsim sunkius laikus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 22:28:19 | Nuoroda
Atleiskit, jei kvailas klausimas, bet kodel i KTU nestoja aplinkos inzinerija, ar man tik taip pasirode Domiuosi ne del saves, noreciau suzinoti koks skirtumas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 23:03:59 | Nuoroda
ekologe, tvarkarastis ir studiju programa yra du skirtingi dalykai, tad nesuprantu apie kuri is siu tu kalbi parasyk i skype gal paprasciau bus pasiaiskint, ingiuxxxe
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 23:07:19 | Nuoroda
o tos skaiciuokles LZUU psl nesupratau, nes man viska ivedus konkursini bala ismete tik 4.2
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:10:56 | Nuoroda
Tai vat, kad tvarkaraštis ir programa yra du skirtingi dalykai, bet juos galima suplakt į krūvą, kaip kad LŽŪU padarė - atsiųsiu ryt po darbo, pamatysi. Tvarkaraštis - tai nebūtinai dalykų išdėstymas savaitės bėgyje ; galimas ir studijų programos grafikas (toks tvarkaraštinis - dalykai išmėtyti per mėnesius; rodo, kas nuo kada iki kada trunka) dieninio skyriaus studentams 2007-2008 mokslo metams (pvz.). Vienžo, gausi, pamatysi...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 19:28:40 | Nuoroda
ok, dekinga busiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 17:38:50 | Nuoroda
gal kas i ekologija neakiwajzdziai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 17:30:34 | Nuoroda
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 01:07:03 | Nuoroda
Bandysiu stoti i ekologija antru numeriu - miskininkyste. registravausi internetu, rytoj prasyma siusiu, bet ar prasymo teikimas internetu duoda toki pati efekta? ar nebus taip, kad priemimo komisija menkiau ziures i tuos, kurie registravosi internetu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 21:16:07 | Nuoroda
Manau, jog skirtumo nėra Aš tai pati nuvešiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 21:41:47 | Nuoroda
Jokio skirtumo,,, Bet tie kurie weza, wistiek ju duomenis suweda i kompiuterius ir gaunasi, jog wisi internetu pilde
Žinutė parašyta: 2009-07-22 19:12:35 | Nuoroda

kas istojo i ekologija??

Žinutė parašyta: 2009-07-22 23:19:27 | Nuoroda

as istojau i ekologija... bet gaila i mokama,,turiu klausimeli,kuris mane kankina,tenkur zejau zemkes puslapi,kokiu tipo dokumentu reikia,kai atvaziuoji,tai tas cekis,tai imoka uz moksla,pilna suma,ar kaip? dekuj  is karto uz issamu atsakyma

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą