PO Anglu VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:30:39 | Nuoroda
O ar neturėtų būri Place I would like to go to, jei norėčiau, o jei like tai jau dabar mėgstu ten keliaut Tai šiaip jei apie patikimą/mėgimą kalbama, tai po "like" turėtų eiti veiksmažodis su -ing galūne. Kaip ir "I like reading, swimming, travelling". Place I like going to - būtų variantas, kad Vieta, kurioje mėgstu lankytis. Nors nesu garantuota 100% bet manau, kad reikėjo rašyt apie tai, kur nori nuvykt.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:31:56 | Nuoroda
kiek composition zodziu paraset? as 230 tikiuosi nenuims balu uz tai kad per daug? (reikejo 150-170)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:32:57 | Nuoroda
Gal abu variantai tiks..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:34:39 | Nuoroda
Kaip mums mokytoja sakė (gal tik gąsdino), tai atseit už kiekvienus 2 žodžius, viršijusius nurodytą skaičių, nuima po tašką. :> Šiaip tai egzaminas toks nelabai sunkus buvo. Patiko.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:34:49 | Nuoroda
Tikriausiai nuims viena bala is "ogranisation" I rasynije as isvis apie Palanga parasiau, kaip ten gerai and so on
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:35:57 | Nuoroda
Na ir nesamone, laiminga buvau, kad egzaminas ne per sunkiausias buvo. o dėl to rašinio visai pasimetus ir susinervinus esu Galėjo ir aiškiau ta tema suformuluot, nes kaip matau ne aš viena ne taip supratau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:38:16 | Nuoroda
em.as galvojau man vienai cea optine apgaule tikrai lb lengvas pasirode,net pagalvojau gal sumaishe su mokykliniu net nezinau,su Britu konsulate egzais sitas lb lengvas atrode,bet rasinys tai turejo buti kur nuvykti manau,as ir pirma galvojau kur patinka man lankytis,bet po to virshuj ten parasyta - ok,visvien isslaikysim,.... kazkas apie Japan rashe,as irgy D galvojau kokia cia sali pasirinkti idomesne ) Laikykites..likoo istoriija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:39:17 | Nuoroda
tai kad net nezinai kaip reikejo is tikro.. kodel tokia tikra kad butent tu negerai parasei? as tai zinau kad as gerai o jus ka norit ta snekekit:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:40:00 | Nuoroda
cia <Lina777> zinute rasiau:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:42:01 | Nuoroda
nonsense gera minti cia mestelejai su tuo ingu po like.man rodos gerai sakai
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:42:23 | Nuoroda
Klausymo antroje dalyke tikrai buvo galima/reikėjo daugiau nei vieną žodį įrašyti, sąlygoje labai aiškiai buvo parašyta. Dėl žodžių skaičiaus rašiniuose tai e-mail'e parašiau 135 žodžius (5-iais per daug), o antrame 163 (tilpau į limitą). Mokytoja ir mum sakydavo, kad per daug žodžių - minus balai. Geriau jau ji būtų buvus teisi, nes besistengdamas įtilpti į tuos limitus gerokai apkarpiau savo rašinių juodraštinius variantus, dėl ko nukenėjo pastarieji, ypač e-mailas. Dėl šito šiap reikėtų kokių nors vertinimo instrukcijų pasiieškot ir pažiūrėt.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:42:50 | Nuoroda
as tai irgi parsaiua ,kad tipo vieta kurioje megstu lankytis.. kazin kaip cia istiesu yra, gal uzskaitys abu varientus, nes vis delto suformuluota tema buvo dviprasmiska
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:43:04 | Nuoroda
nonsense - kad gi tavo tiesa butų
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:46:12 | Nuoroda
as tai manau,kad jei jau cia toks nesusipratimas su rasinio tema,tai problema yra uzduoties sudaryme,kazkokia nesamone,as ir rasiau apie vieta ,kuria noreciau aplankyti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:47:56 | Nuoroda
primelavau apie zodzius as nu gal neskaiciuot..parasiau per daug..be to mokytoja pati sake kad geriau meluot jau nezymiai virsijai ir neina suspaust... daug pribraukiau kaip visada... viska spejau,viska atlikau,o rasyni rasiau apie ten kur noreciau nuvykt,tj rasiau apie South America... tikiuos lips... nu vis dar tikiuos savo 1 procentuko...bet gal lengvas buvo .. gan
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:49:02 | Nuoroda
tikrai lb lengvas pasirode,net pagalvojau gal sumaishe su mokykliniu Viduryje egzminau pasižiurėjau į tą vietą kur rašo koks egzaminas Irgi pagalvojau gal netyčia kokius mokyklinius atsiunte O dėl temos antros tai... Pradžioj supratau kaip vieta, kuria norėčiau aplankyt, ir pasirašiau juodraštyje taip. Kai pradėjau rašyt tai tas "Place i LIKE to go to" tikrai neatrodė kaip kad norėtum aplankyt, o labiau kad jau esi lankesis ir dabar apie tai rašai... Tai teko dalį sakinių pakeist, ir lyg viskas gerai Prisidėsiu prie tų, kurie mano, kad jei būtų vieta kur norėtume nuvykti tai tema būtų formuluojama "place I WOULD like to visit"...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:50:59 | Nuoroda
o ziurekit del pirmos liseningo uzduoties,,zinau kad neatsiminsit kokias raides pazymejot, bet gal taip netycia kazkam gavosi daug b? mane tai nervas paeme nes parasiau 2 c pirmus, o visi kiti b;DD
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:52:14 | Nuoroda
Už viršytą žodžių skaičių (arba nepasiektą) tikrai nuima balus. Mums mokytoja sėkmingai visais metais rašydavo vienu balu mažiau už perliptas ribas (neskaitant jos klyksmo).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:52:49 | Nuoroda
Pas mane irgi ziauriai daug B. Tik dar vienas A buvo nu ir C nepamenu kiek, bet irgi buvo. Gal 2.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:53:00 | Nuoroda
bambonke> man irgi kažkaip įtartinai daug B gavosi
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą